Jak to interpretować...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Jak to interpretować...

Postautor: Lukasz » 22 lut 2006, 10:23

Witam Was. Otóż mam taki problem... 18 lutego moja dziewczyna miala dostać okres a dziś już jest 22 i okresu wciąż nie ma. Wczoraj po poludniu robiliśmy test ciążowy i wynik wskazywał, że nie jest w ciąży. Ostatnio kochaliśmy się jakoś na początku lutego więc moim zdaniem test - gdyby była w ciąży - coś by pokazał. Używalliśmy wtedy prezerwatywy, prezerwatywa nie pękła na pewno. Moje pytanie: co może być przyczyną tego opóźnienia okresu? Ona mówi, że stres bo sesja, że ostatnio gorzej się odżywiała, chodziła niewyspana czasami... Jakie macie inne pomysły? Czy może mam się szykować do roli ojca?
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 lut 2006, 10:26

zrobiliscie test wiec na Waszym miejscu na razie czulabym sie uspokojona. Nie ma co sie napedzac stresem bo to dodatkowo opozni okres. A to ze dziewczyna mowi ze stres bo sesja jest jak najbardziej prawdopodobne. Bywaja rozne przyczyny opoznienia okresu i w wielu przypadkach nie jest to oznaka ciazy. :)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: Jak to interpretować...

Postautor: ForsakenXL » 22 lut 2006, 10:26

Lukasz pisze:Jakie macie inne pomysły?

Innych wcale nie trzeba szukać. Raczej Ty powinieneś przeszukać trochę to forum. Nie tylko nie pisałbyś po raz n-ty takiego samego tematu jakie były już tutaj wiele razy poruszane, ale i oszczędziłbyś sobie trochę nerwów :]
Kobieta to nie zegar szwajcarski :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 lut 2006, 13:42

Mi niekiedy okres się spóźnia, niekiedy przychodzi za wcześnie. A wiele może być powodów opóźnienia okresu. Na razie czekajcie...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2006, 19:16

Lukasz pisze:Moje pytanie: co może być przyczyną tego opóźnienia okresu? Ona mówi, że stres bo sesja, że ostatnio gorzej się odżywiała, chodziła niewyspana czasami... Jakie macie inne pomysły? Czy może mam się szykować do roli ojca?

Nie badz idiota. Po prostu zrób to i nie bądź. Prooosze...
Okres mógł jej sie przez pogode nawet spóźnić.
Ile Ty masz lat?Naprawde nie masz innych choc nieco ambitniejszych problemów?
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 lut 2006, 21:21

moon pisze:Ile Ty masz lat?Naprawde nie masz innych choc nieco ambitniejszych problemów?

Oj Moon, są faceci, którzy dobrze znają cykl kobiety. Wiedza, że może być wcześniej, później i jest to możliwe. Ale jak przychodzi co do czego, to głupieją i zadają takie właśnie pytania. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lut 2006, 23:20

Imperator pisze:Oj Moon, są faceci, którzy dobrze znają cykl kobiety. Wiedza, że może być wcześniej, później i jest to możliwe. Ale jak przychodzi co do czego, to głupieją i zadają takie właśnie pytania. :D

Wiem, ale nie wydaje mi sie ze to taki przypadek. Po intuicji...Dlatego z nadzieja pisze:
Nie badz idiota. Po prostu zrób to i nie bądź. Prooosze...
BoomEr
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 08 sie 2005, 18:44
Skąd: MP
Płeć:

Postautor: BoomEr » 27 lut 2006, 14:06

moon pisze:Wiem, ale nie wydaje mi sie ze to taki przypadek. Po intuicji...Dlatego z nadzieja pisze:
Nie badz idiota. Po prostu zrób to i nie bądź. Prooosze...


No coz chlopak sie wystraszyl widocznie nei wiedzial ze tak moze byc (moja dziewczyna ma dopiero na 4 dzien od tej prawdziwej daty).
Co do tego testu no to tu sie wykazal czystym absurdem bo ten tes poto jest zeby pokac jak cos a skoro nei pokazal to nie ma =)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości