Nastolatka w ciąży-wyrzucanie ze szkoły

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Nastolatka w ciąży-wyrzucanie ze szkoły

Postautor: Ona_Mika » 21 sty 2006, 13:07

Na www.forum.nastolatek.pl przeczytałam temat: Moda "na ciążę" i ten ktoś kto założył temat jest zdania że dziewczyny, które uczą się w szkole i są w ciąży powinny zostać z niej wyrzucone, bo to namawia jej koleżanki do sexu, ponieważ niektórzy nauczyciele traktuja ciężarne z ulgą, i że powinny ponieść karę za ten błąd (czyli ciążę).
Żenada. A Wy co o tym sądzicie? Bo mi to aż żal d**ę sciska.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2006, 13:46

Ona_Mika pisze:dziewczyny, które uczą się w szkole i są w ciąży powinny zostać z niej wyrzucone, bo to namawia jej koleżanki do sexu, ponieważ niektórzy nauczyciele traktuja ciężarne z ulgą, i że powinny ponieść karę za ten błąd (czyli ciążę)

Kare za błąd? :>

Według mnie powinno to wygladać ta; dziewczyna poki ma silę i moze chodzic do szkoly niech chodzi - ale na pelnych prawach, bez ulgowego traktoania przez nauczycieli. Potem dostaje zwolnienie i po roku (dwoch-?)powraca do tego rytmu. Jesli bedzie jej naprawde zalezalo na nauce to wroci do szkoły. A jak podejrzewam w 90% ciaza w tym wieku jest juz wystarczajacą karą.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 14:24

Ona_Mika pisze:które uczą się w szkole i są w ciąży powinny zostać z niej wyrzucone


za co wyrzucone???
czy dziewczyna ktora zajdzie w ciaze musi byc jakas puszczalska, a co z tymi dziewczynami ktore zostaly zgwalcone??
zgodze sie z przedmowca i powiem ze ciaza w tak mlodym wieku to juz kara, ale nie znaczy to ze nalezy skreslac takie dziewczyny. A pozniej panstwo zastanawia sie dlaczego mlode matki maja takie slabe wykrztalcenie i nie moga znalezc pracy!!
Trzeba im pomoc zeby jakos mialy sie z czegos utrzymywac, a utzrymanie zwiazane jest z praca, zeby znalezc prace trzeba miec wykrztalcenie.
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 sty 2006, 14:37

ja pamiętam czasy kiedy ciąża w wieku 18 lat np nie była niczym szokującym..teraz robi się z tego niesamowity problem...i nie znam przypadku wyrzucenia jakiejs dziewczyny ze szkoły za to że zaszla w ciąże a ciąza zawsze była wręcz przestrogą a nie zachęcaniem..więc o co chodzi.???
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 14:52

Pegaz pisze:nie znam przypadku wyrzucenia jakiejs dziewczyny ze szkoły za to że zaszla w ciąże


ja znam taki przypadek.
znam rowniez taki w ktorym dziewczyna nie zostala wyrzucona tylko nauczyciele dali jej tak w kosc, ze sama musiala rzucic
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 sty 2006, 14:54

Od takich spraw są odpowiednie instytucje..trzeba sobie w życiu radzić.W moim regionie nauczyciel polecialby ze szkoły za takie zachowanie.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 14:56

ale tu nie chodzi o zachowanie typu wyrzucenie ze szkoly, bardziej o sam fakt wyrzucenia
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 15:07

W imię źle pojętego liberalizmu hołubi się takie panienki 15,16 letnie, co się brzucha dorobiły. Jestem za relegowaniem ze szkoły. Z prostego powodu. Patologie (a ciąża w takim wieku to patologia) należy piętnować i z tym walczyć, a nie głaskać po główkach i obchodzić się jak ze śmierdzącym jajkiem.... <belt>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
___ToMeK___
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 348
Rejestracja: 23 sie 2004, 22:57
Skąd: pomorze / WLKP
Płeć:

Postautor: ___ToMeK___ » 21 sty 2006, 15:52

Ted... Ty masz obsesje na punkcie tego na litere "L"... :}

skoro zaszla w ciaze, trudno, jest glupia i tyle na ten temat. Dlaczego jednak ma byc zaraz wyrzucana ze szkoly i skazywana na bezrobocie? Niech sie dalej uczy, o ile wytrzyma ta cala presje, fakt, ze na kazdym kroku bedzie pokazywana palcem jako "mamuska". I zadnych ulg ze strony nauczycieli oczywiscie! Traktowac ja tak, jak kazdego innego.
Utrudnila sama sobie zycie, wiec z jakiej racji inni maja teraz je jej ulatwiac?
0101010001101111011011010110010101101011001000000100011101100101011100100110101101100101
-.-. .. . -.- .- .-- --- ... -.-. / .--. .. . .-. .-- ... --.. -.-- -- / -.- .-. --- -.- .. . -- / -.. --- / .--. .. . -.- .-.. .- / ---... .--.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2006, 16:21

TedBundy pisze:W imię źle pojętego liberalizmu hołubi się takie panienki 15,16 letnie, co się brzucha dorobiły. Jestem za relegowaniem ze szkoły.

nawet panienke, która do seksu była zmuszona, nawet taka której na dyskotece dosypano czegos i nic nie pamieta. Ciaze to nie jest wynaturzenia.
a co z ojcem dziecka, on konsekwencji nie poniesie, no tak on nie lata z tym gorszacym brzuchem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2006, 16:28

Głupota. Tyle mam do tego.
Niech speordalaja te "madre" jak dla mnie. Takiej hołoty sie pozbywac ze szkoł powinino.
Jak dla mnei to ciezarne powinny w szkolach pozostac chyba ze sama chce odejsc.
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 21 sty 2006, 17:33

Ja na wlasne oczy widzialam jak na mojej maturze z pokoju w którym odbywał się ustny egzamin z matematyki bodajże, wyleciała zapłakana dziewczyna a za nią jedna z dyrektorek (którą uważałam za "spox" osobę) krzycząc "teraz będziesz sie zajmować swoim bachorem". Byłam w ciężkim szoku po czymś takim :(.
Dziewczyna w ciąży powinna mieć umożliwiony dostęp no edukacji jak długo tylko da radę, a nie zostać wywalana "na zbity pysk". Zawsze przecież po urodzeniu dziecka może odrobić zaległości czy kontynuować naukę.
W naszym społeczeństwie to przeważnie kwestia starych przesądów / osądów / stereotypów itp. Osób innowacyjnych jest zbyt mało.
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2006, 17:42

Robaczek pisze:nie zostać wywalana "na zbity pysk".

Bo tu nie chodzi o streotyp. Bo i ten dyrektor to genearlnie fajny byc moze.
Ale ciezarne osoby to wstyd dla szkoly.
Ja po p. Lipszyc swojej wiem. Wiedzial dokladnie kto sprzedaje narkotyki, kto je bierze ale cicho sza!Nikt wiedziec nie moze bo "Witkacy" ma za dobra opinie! Bo jesli wyjdzie na jaw zegimnazjum znajdujace sie wtym samym budynku to mordownia liceum straci renome. A szczytam było jak chyba na 3 miesiace przed egzaminem i koncem szkoly zaproponowala moim rodzicom zeby mnie przenieśli. Bo policja w skzole to tez nie jest to co jej dobra opinie przynosi. I co ztego ze to mnie jakis censored z banda koksow po Warszawie ganial?To ja mialam szkoel opuscic.
To takie rozumowanie. Kazdy dla siebie chce jak najlepiej. Mi ciezarna nie przeszkadza bo co?Namawia mnei to do sexu?Pitoliłam sie juz przed liceum to nie maja do czego?Sa lepiej traktowane?Jak pol skzoly kazdej. Kto sobie dobra opinie wyrobi to chocby nie wiadomo co robil na niej do konca jedzie.
Dlatego mowie - glupota.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 sty 2006, 18:40

kurde jak to czytam to <boje_sie>

Moja kolezanka urodzila w tamtym roku (miala 17 lat), polowa nauczycieli przyszla do szpitala zobaczyc malego, tak samo nasza klasa.
Dziewczyna miala indywidualne nauczanie przez kilka miesiecy, teraz synek ma juz roczek, a ona normalnie podchodzi do matury.
I za co mialaby byc wyrzucona ? :|
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2006, 18:54

Ona_Mika pisze:to namawia jej koleżanki do sexu, ponieważ niektórzy nauczyciele traktuja ciężarne z ulgą

Ja jeszcze w tej kwestii. Przeciez to jest chore tlumaczenie. Jesli ktoraś uznalaby to za sposob na ominiecie szkoly to nie sądzę, aby byla w stanie wychowac dziecko. Nie no, to jest absurdalne wrecz, bo dochodziloby do tego ze aby nie chodzic do szkoly, dziewczyny zachodzilby w ciążę. Reasumując: człowiek, ktory na tamtym forum ten temat założył jest chyba niespełna rozumu.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 19:01

Ja zostaję przy swoim staroświeckim rozumieniu zarówno powinności szkoły jak i edukacji:) Takie promowanie ( a czymże innym to jest, jak nie degradacją wzorców i promowaniem niedojrzałości???) Zły przykład dla innych uczniów, cicha argumentacja w stylu "jedna może, to dlaczego nie ja??"....zachowania negatywne i takie, których skutki dla szerszej społeczności mogą być opłakane trzeba ucinać w zarodku. I tyle!
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 sty 2006, 19:02

TedBundy pisze:Zły przykład dla innych uczniów

to wyrzucmy wszystkich. Przeciez uczniowie pija, pala, cpaja. Wszyscy daja zly przyklad.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2006, 19:12

TedBundy pisze:Zły przykład dla innych uczniów, cicha argumentacja w stylu "jedna może, to dlaczego nie ja??"....

Tedi, przeciez uczniowie juz i tak są zdemoralizowani. Ich juz mało co jest w stanie bardziej zdemoralizować ;P
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 sty 2006, 23:20

TedBundy pisze:Z prostego powodu. Patologie (a ciąża w takim wieku to patologia) należy piętnować i z tym walczyć, a nie głaskać po główkach i obchodzić się jak ze śmierdzącym jajkiem...

tadziu pierwszy raz napisze że ewidentną głupote napisałeś! A to dlatego że dziewczyna w ciązy przekaże koleżankom jak jej ciężko i zapewne uświadomi je to o wiele bardziej niż śmieszne zajećia o edukacji seksualnej..a poza tym nic absolutnie nic do tego nauczycielom czy dziewczyna jest w ciązy czy nie przecież urodzi człowieka nie kosmite..
TedBundy pisze:Ja zostaję przy swoim staroświeckim rozumieniu

Nie widze w nim nic staroświeckiego..
TedBundy pisze:"jedna może, to dlaczego nie ja??"

a ty bys sobie zafundował dzieciaka na taki widok ? nie sądze..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 23:42

Pegaz pisze:.a poza tym nic absolutnie nic do tego nauczycielom czy dziewczyna jest w ciązy czy nie przecież urodzi człowieka nie kosmite..


no wybacz, to jest szkoła, a nie porodówka. To zresztą nie wiek na płodzenie potomstwa ;)

Ale wiem, skąd to się wzięło....to w imię tego kretynizmu i nabożności odnoszącej się do życia (na)poczętego, hehehehe......hołubi się takie gówniary, ciekawe w imię czego, zamiast pokazać im drzwi..Grzecznie pytam <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 21 sty 2006, 23:55

Pegaz pisze:a poza tym nic absolutnie nic do tego nauczycielom czy dziewczyna jest w ciązy czy nie przecież urodzi człowieka nie kosmite

TedBundy pisze:no wybacz, to jest szkoła, a nie porodówka. To zresztą nie wiek na płodzenie potomstwa


Panowie, ale przeciez w poscie otwierajacym byla informacja, za nauczyciele, nie traktują jej gorzej. Ba! Obchodzą sie z nią jak z jajkiem ;)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 22 sty 2006, 00:05

TedBundy pisze:to jest szkoła, a nie porodówka

No to ona sie tam bedzie uczyc, a nie rodzic.
To co, dziewczyna w ciazy powinna miec mozliwosci wstep tylko na porodowke? Juz do sklepu, autobusu, kina jej nie wolno bo to nie porodowka?
Nie myl pojec Tedzius, kazda "instytucja" ma swoje przeznaczenie: porodowka do rodzenia, szkola do nauki etc.
A nauczycieli gowno powinno obchodzic co robi uczen. Byle tylko w taki sam sposob jak inni spelnial swoje obowiazki.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sty 2006, 00:34

Pegaz pisze: to dlatego że dziewczyna w ciązy przekaże koleżankom jak jej ciężko

z tym sie zgadzam. Dziewczyna nie miala przez pierwsze miesiace zycia. Spala tyle co nic, bo dziecko plakalo, a to karmienie. Do tego nauka. Nigdzie nie wychodzila(w sensie towarzysko). Teraz jest troche lepiej, no ale o studiach to juz raczej sobie nie pomarzy poki co.
Widac jak jej ciezko i wielu dziewczynom sie odechcialo dziecka na jeszcze dlugi, dlugi czas.

Co prawda teraz jedna jest w ciazy, ale zadowolona. Wychodzi za maz za kilka miesiecy i kipi szczesciem (a taka zdolowana sie na poczatku wydala).
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 sty 2006, 00:39

:) no wiec nie ma powodu do wyrzucania ze szkół..ciekawe jak byś tadziu sie poczuł gdyby ciebie z tego powodu ze szkoły wyrzucono (jako że wmieszałeś do tego liberalizm choć nie wiem jak się ma do tego to socjalizm obiecuje wszystkim równy dostęp do nauki)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2006, 01:03

Ona_Mika pisze:Na www.forum.nastolatek.pl przeczytałam temat: Moda "na ciążę" i ten ktoś kto założył temat jest zdania że dziewczyny, które uczą się w szkole i są w ciąży powinny zostać z niej wyrzucone, bo to namawia jej koleżanki do sexu, ponieważ niektórzy nauczyciele traktuja ciężarne z ulgą, i że powinny ponieść karę za ten błąd (czyli ciążę).
Żenada. A Wy co o tym sądzicie? Bo mi to aż żal d**ę sciska.

Jezeli w regulaminie szkoly jest napisane, ze jednym z warunkow skreslenia z listy uczniow jest zajscie w ciaze, to chyba nie ma o czym mowic. W przeciwnym wypadku, ciaza nie wywoluje zadnych skutkow prawnych.
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 22 sty 2006, 16:19

Yasmine pisze:to wyrzucmy wszystkich. Przeciez uczniowie pija, pala, cpaja. Wszyscy daja zly przyklad.


nie tylko nauczyciele daja zly przyklad. Przeciez ciaza nie jest zadnym uzaleznieniem, jakby nie patrzec to w szkolach jest tyle narkotykow, dlaczego akurat nie walcza z narkomania, tylko zabieraja sie za ciezarne mlode kobiety :?
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 sty 2006, 16:44

złotooka kotka pisze:A nauczycieli gowno powinno obchodzic co robi uczen. Byle tylko w taki sam sposob jak inni spelnial swoje obowiazki.


powinni, powinni...bo jeśli rodzice nieumiejętnie wychowali i panienka "zaciążyła" w szczenięcymi wieku, to jest to zwykłe przerzucenie odpowiedzialności na szkołe, która potem się boryka z takim problemem:)

Pegaz pisze:no wiec nie ma powodu do wyrzucania ze szkół..ciekawe jak byś tadziu sie poczuł gdyby ciebie z tego powodu ze szkoły wyrzucono


nie kumam <chory> o co Ci teraz chodzi...:) proszę jaśniej....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 sty 2006, 17:17

TedBundy pisze:powinni, powinni...bo jeśli rodzice nieumiejętnie wychowali i panienka "zaciążyła" w szczenięcymi wieku, to jest to zwykłe przerzucenie odpowiedzialności na szkołe, która potem się boryka z takim problemem:)

Ale dzieci sa rodzicow, wiec szkola nie ma nic do nich. Dzieci nie naleza do panstwa, wiec wychowywanie dzieci lezy wylacznie w gestii rodzicow, NIE panstwa. I dlaczego probemem? Niektorzy to nazywaja blogoslawienstwem.
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 22 sty 2006, 20:08

Idiotyzm totalny.
Dziewczyna powinna mieć szansę chodzenia do szkoly tak długo jak będzie w stanie<pozatym ciąża to nie choroba i jesli rozwija sie prawidłowo to tak naprawdę nie jest zbyt uciążliwa>-oczywiscie moga wystepowac poranne mdości itp. ale to raczje na poczatku.

Uważam,ze taka dziewczyna powinna być przynajmniej w niektórych kwestiach ulgowo traktowana. Bo jednak mimo wsyztsko w ciaży hormony szaleją i nie zawsze ciężarna ma na wsyztsko siłę.
Grono pedagogiczne powinno ja otoczyc opieką. Takie jest moje zdanie!

I jeszcze odnosnie kwestii ż einne moga tych ulg zazdrościc i specjalnie zachodzic.Bzdura totalna.Raczej na nastolatki działa odstraszająco wizja nieustannego przybierannia na wadze,sylwetka tracąca swoja linie oraz ogólnie perspektywa zarwanych nocy i wieczór spedzanych na podcieraniu pupki zamiast na przyziemnych przyjemnościach.
Moz eta osoba która na forum nastolatków to napisala chciala porpstou nedznie sprowokowac innych;)
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 sty 2006, 23:00

TedBundy pisze:nie kumam o co Ci teraz chodzi...:) proszę jaśniej....

Wczuj się w sytuacje takiej dziewczyny i mów że ty jesteś taki doskonały i święty że na pewno ci się to nie zdazy a co gdyby twoja dziewczyna miała przejść takie coś?a gdyby to była twoja siostra córka..?tez bys wyrzucił?bo to tak fajnie rzućić hasełkiem..wyrzucamy i już..pózniej są dzieci na smietnikach bo niektóre panny boją sie odpowiedzialnośći bo ludzie o takich poglądach sprawiają że strach przed odpowiedzialnośćią przerasta taką 17ke..bo wszyscy na nią pojadą...słyszałeś pewnie o presji społecznej , o nerwicy społecznej nie?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości