dziwne krwawienie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
aysha
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 11 wrz 2005, 01:17
Skąd: warszawa
Płeć:

dziwne krwawienie

Postautor: aysha » 10 lis 2005, 16:47

hey mam pytanie biore juz 5 opakowanie Logestu jestem w połowie nie kochalam sie z chłopakiem od 2 tyg i dzis współzylismy w trakcie stosunku dostałam krworoku znaczy nie duzego ale leciala mi krew nie wiem czym to moze byc spowodowane czy byłam w ciązy ? :( nie wiem sama dobrze sie czułam nie miala zadnych mdłosci wczesniej teraz sie boje bo nie wiem co sie stało czy mam dalej brac tabletki ... ? prosze pomozcie mi :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lis 2005, 20:11

Bierz dalej. W ciązy nie jesteś. Jak sie martwisz zadzwoń do lekarza.
Awatar użytkownika
Meredith
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 13 lis 2005, 00:28
Skąd: z elfiej krainy
Płeć:

Postautor: Meredith » 13 lis 2005, 22:37

Gdyby to było poronienie to krwotok byłby duzo większy.
Please to meet you.
Hope you guess my name.
But what's puzzling you.
Is the nature of my game...
Awatar użytkownika
kociak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:34
Skąd: Lodz
Płeć:

Postautor: kociak » 14 lis 2005, 01:59

ojj chyba do lekarza trza isc z takimi sprawami

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości