Logest i Harmonet

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 paź 2005, 23:50

chyba jest ale co poradze? w łeb se nie strzele
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 28 paź 2005, 23:52

krzyniu pisze:taaa no bo harmonet to najlepsze tabletki na swiecie i nie ma zadnych rownie dobrych tabletek sa tylko gorsze ktore moga cie zbabrac:)

Chodzi o to, ze rozne rodzaje tabletek to rozny sklad. Ładowanie w siebie calej gamy hormonów moze totalnie rozregulowac organizm.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 paź 2005, 23:53

krzyniu pisze:w łeb se nie strzele

To już Twoja decyzja...
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 paź 2005, 23:53

nie ma czasem czegos takiego jak odpowiednik a jaki jest odpowiednik harmonetu ???...
Grace

Postautor: Grace » 29 paź 2005, 10:23

Jest oczywiscie Krzysztof -polski odpowiednik, uwazam, ze gorszy. Tanszy oczywiscie o polowe. Zreszta Harmonet to juz przezytek. Sa nowsze leki. Moon to tak jak z telewizorem - kiedys ludzie sie cieszyli jak mieli czarnobialy, a teraz wszyscy chca plazmowy. Yasmin tez sa najnowszym lekiem, bede zmianiac, bo jak mowie, Harmonet mnie zawiodl, zreszta liczy sie dla mnie nie cena leku, a jego skutecznosci i chce jak najnowszej generacji.

Swoja droga Harmonet dziala:)) dostalam okres, a bralam ta serie, ktora byla rzekomo wadliwa przez caly miesiac. Nie uzywalismy gum wcale, kochalismy sie bardzo czesto, okres wystapil dzisiaj - tak jak powinien. A wadliwosc tej serii oglosili w dniu, w kotrym zaczelam brac kolejne opakowanie z tej serii:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 paź 2005, 14:35

Gosia... pisze:Moon to tak jak z telewizorem - kiedys ludzie sie cieszyli jak mieli czarnobialy, a teraz wszyscy chca plazmowy.

Jeśli czarnobiały mi działa to nie mam potrzeby uganiania się za plazmowym :]
Gosia... pisze:zreszta liczy sie dla mnie nie cena leku, a jego skutecznosci

<brawo1>
Gosia... pisze:chce jak najnowszej generacji.

To jak wejdzie coś nowszego niż Yasmin, które załużmy będą Ci służyć też bedziesz zmieniać?
Grace

Postautor: Grace » 29 paź 2005, 14:40

Yasmin juz teraz ma uznawalna przez lekarzy skutecznosc siegajaca 100% !! jesli bedzie cos nowszego, to po roku czy poltora zmienie rowniez Yasmin, zreszta nie wiem - moze Ysmin beda na tyle dobre, nowoczesne, ze zostana. Sama decyzji podejmowac nie bede - jak zawsze konsultowac sie ze specjalista, bo az tak sie nie znam.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 29 paź 2005, 17:12

no chocby dlatego ze stary lampowy telewioor psuje bardziej oczy niz plaznowy0- pzreciez stare tabletki byly tak smao dobre tylko po prostu bardziej szkodliwe.... wiec o co chodzi? a co masz w domu czarno bialy telewizor pewnie nie...a ja wychodze z zalozenia ze trzeba isc po jaknajmniejszej szkodliwosci przeciez naparwde mozna brac tabsy za 10 zł i rtez beda dzialac czemu moon nie uzywasz takich pzreciez tez sa skuteczne?? kurde pozatym mooon mam wrazenie ze zawsze mowisz mi na pzrekur nie wiem po co ?? no ale twoja sprawa a co o tym sadze to sparwdz na privie:)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 paź 2005, 19:13

moon pisze:Jeśli czarnobiały mi działa to nie mam potrzeby uganiania się za plazmowym :]
?


jesli jestes daltonstą to rozumiem Cie doskonale ! <rofl2> <rofl2> <rofl2> <rofl2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 29 paź 2005, 20:47

Andrew pisze:moon napisał/a:

Jeśli czarnobiały mi działa to nie mam potrzeby uganiania się za plazmowym
?


jesli jestes daltonstą to rozumiem Cie doskonale !


Dobre...


PS: Wiecie może ile kosztuje Yasmine?
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 paź 2005, 23:41

Andrew pisze:jesli jestes daltonstą to rozumiem Cie doskonale !

Jeśli już to daltonistką ;P Nie jestem.
Po prostu nie ganiam za nowościami, bo wszyscy mają bo mają dobrą reklamę.
Jeśli coś się sprawdza, działa to nie widze potrzeby zmiany tego.
krzyniu pisze:pzreciez stare tabletki byly tak smao dobre tylko po prostu bardziej szkodliwe....

No te sprzed 10 lat i te teraz owszem. Jest różnica i to spora na pewno. Ale to co było pół roku temu i teraz wprowadzają to tak naprawde to samo jest przecież.
krzyniu pisze:moon nie uzywasz takich pzreciez tez sa skuteczne??

Używam takich jakie mi służa, nie dają skutków ubocznych i działają jak mają działać.
Grace

Postautor: Grace » 30 paź 2005, 13:12

moon pisze:No te sprzed 10 lat i te teraz owszem. Jest różnica i to spora na pewno. Ale to co było pół roku temu i teraz wprowadzają to tak naprawde to samo jest przecież.

zebys sie kochana nie zdziwila...


PS: Wiecie może ile kosztuje Yasmine?

u mnie w aptece sa zawsze tansze leki - refunduja czesc. Yasmin kosztuja 36,49zl, Harmonet natomiat 29zl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 paź 2005, 21:58

Gosia... pisze:zebys sie kochana nie zdziwila...

No w błogiej niewiedzy nie żyję, a na chwyty marketingowe się nie zamierzam nabierać :]
Grace

Postautor: Grace » 30 paź 2005, 22:28

To dobrze, że na chwyty marketingowe sie nie nabierasz, tylko, ze my nie mamy ich na mysli.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 paź 2005, 22:29

Że nie macie to wiem, ale i o tym warto pomyślec moim zdaniem :]
Grace

Postautor: Grace » 30 paź 2005, 22:33

Znaczy masz racje, że rowniez motorem do dzialan firm tabletek anty jest mozliwosc pozyskania klientek, ale faktem jest , ze im lek nowszy tym lepszy. z tym, że no jak mowisz- nie warto zmieniac co miesiac tabletek, tylko dlatego, ze weszly na rynek nowsze.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości