Proszę o odpowiedź...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Proszę o odpowiedź...

Postautor: chwilaaa » 06 paź 2005, 17:24

niedawno przeżyłam z moim chłopakiem pierwszy raz...no i od jakichś pięciu dni spóźnia mi się okres :? czy to jest normalne po pierwszym razie? czy jak?
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 06 paź 2005, 19:07

hmmm... mnie po pierwszym razie tez spóźnial się okres o pare dni ale zabezpieczylismy się więc bylo OK ...
a czy wy się zabezpieczyliście ?? Bo nic nie piszesz na ten temat... i ile masz latek jesli moge spytac...

[ Dodano: 2005-10-06, 19:25 ]
zrób test ciążowy...
chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Postautor: chwilaaa » 06 paź 2005, 19:50

no pewnie, że się zabezpieczyliśmy... tylko i tak się troche boje, bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe...no mam 18...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 19:56

Ale JAKIE to było zabezpieczenie? guma, globulka, tabletka, ucieczka tuż-przed?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Tomekk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2005, 19:46
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Tomekk » 06 paź 2005, 20:01

chwilaaa pisze:no pewnie, że się zabezpieczyliśmy... tylko i tak się troche boje, bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe...no mam 18...

Hm... Lepiej jednak wcześniej się troch zorientować w tych sprawach...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 06 paź 2005, 20:04

Tomekk pisze:Hm... Lepiej jednak wcześniej się troch zorientować w tych sprawach...


Zbyt delikatnie powiedziane. :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 06 paź 2005, 20:07

Tomekk pisze:
chwilaaa pisze:no pewnie, że się zabezpieczyliśmy... tylko i tak się troche boje, bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe...no mam 18...

Hm... Lepiej jednak wcześniej się troch zorientować w tych sprawach...


no no... sex to nie przelewki więc zawsze lepiej wiedzieć wiecej na ten temat niż mniej... tak samo jesli chodzi o zabezpieczenie... w końcu masz 18 lat więc najpierw pomyśl a pózniej rób... nigdy na odwrót....


bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe


to nie jest śmieszne... jak cię sie przytrafi wpadka też powiesz ,,hehe"

no właśnie jakie to było zabezpieczenie ???

mówie, jak chcesz miec pewność zrób test !
Awatar użytkownika
NEDRAG
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 02 paź 2005, 23:45
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: NEDRAG » 06 paź 2005, 20:09

Mi się tak zdarzyło ze po pierwszym razie spużnial mi się okres to chyba normalne bo moim koleżanka tez się tak działo a jak mocno się boisz to idź do lekarza i poproś o ethisteron od razu po pierwszej tabletce dostaniesz okres
chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Postautor: chwilaaa » 06 paź 2005, 20:16

zabezpieczyliśmy się tradycyjnie gumką, ale wiem że nic nam nie pękło ani nic w tym stylu... i wiem że to nie jest śmieszne...

[ Dodano: 2005-10-06, 20:17 ]
a tak w ogole to tak mniej więcej przez ile czasu moge nie mieć okresu po tym pierwszym stosunku??
Tomekk
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2005, 19:46
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Tomekk » 06 paź 2005, 20:20

Moim zdaniem tworzy się tu jakiś przesąd. Nie znam sie, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby to, że to pierwszy raz, miało znaczenie. Natomiast ponoć na cykl może mieć wpływ np. stres. A stres może byc wynikiem lęku przed ciążą i koło się zamyka...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 06 paź 2005, 20:25

chwilaaa pisze:zabezpieczyliśmy się tradycyjnie gumką, ale wiem że nic nam nie pękło ani nic w tym stylu... i wiem że to nie jest śmieszne...

[ Dodano: 2005-10-06, 20:17 ]
a tak w ogole to tak mniej więcej przez ile czasu moge nie mieć okresu po tym pierwszym stosunku??


jeśli mówisz że gumka nie pękłano to nie ma się czym obawiać... trudno stwierdzić ile dni możesz nie mieć okresu... każdy kobiecy organizm reaguje inaczej w większości...
jednej się spóźnia 3 dni innej tydzien a jeszcze innej w ogóle sie nie spóźnia po pierwszym razie...

czemu nie zrobisz sobie testu, nie jest drogi i kupisz w każdej aptece bez recepty :D ??
chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Postautor: chwilaaa » 06 paź 2005, 20:44

ok...dzięki za odpowiedź... chyba jednak skorzystam z tego testu...
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 06 paź 2005, 21:34

jak już zrobisz test to się pochwal :D tym,że jest wszystko wporządku... bo na pewno jest :)

[ Dodano: 2005-10-06, 21:35 ]
aaaaa i przeczytaj najpierw ulotke.... i pzrede wszystkim bądź spokojna... bo ja kiedyś też robiłam test i byłam taka podenerwowana że szkoda gadać... dlatego LUZ I NA SPOKOJNIE...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 06 paź 2005, 22:05

Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 06 paź 2005, 22:17

chwilaaa pisze:ok...dzięki za odpowiedź... chyba jednak skorzystam z tego testu...


Mam prośbę. Jakby, mimo wszystko (choć to mało prawdopodobne) test wyszedł pozytywnie, to nic nie kombinuj. To najprawdziwsze Twoje pierwsze dziecko.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 paź 2005, 22:24

Staruszek Priam pisze:Mam prośbę. Jakby, mimo wszystko (choć to mało prawdopodobne) test wyszedł pozytywnie, to nic nie kombinuj. To najprawdziwsze Twoje pierwsze dziecko.


Pogielo Cie? :>
Po co piszesz takie rzeczy?
Dziewczyna sie jeszcze mocniej zestresuje, i bardziej sie jej ten nieszczesny okres opozni...
chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Postautor: chwilaaa » 07 paź 2005, 16:51

w sumie czytając wasze posty to stwierdziłam, że jeszcze pare dni poczekam na okres i szczerze mówiąc już tak bardzo nie martwie się czytając wasze odp za które bardzo dziękuje...
a jak zrobie ten test to na pewno powiem wam jaki wynik...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 paź 2005, 17:42

martwic sie mozesz jak minie 14 dni , a i to nic nie znaczy , moze C nawet miesiac cały wypasc ! , im wiecej sie martwisz ...tym gorzej <aniolek2>
A w którym dniu cyklu sie kochaliscie ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 paź 2005, 18:16

chwilaaa pisze:bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe...no mam 18...

To forum ci co nieco pomoże się zorientować :) a wiek tu nie ma znaczenia poza tym czy 18 to tak mało ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 07 paź 2005, 18:34

chwilaaa pisze:no pewnie, że się zabezpieczyliśmy... tylko i tak się troche boje, bo szczerze mówiąc to zabardzo nie orientuje się jeszcze w tych sprawach hehe...no mam 18...


a kolega ile ma lat jeśli można zapytać?
...
chwilaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2005, 17:15
Skąd: Lubsko
Płeć:

Postautor: chwilaaa » 09 paź 2005, 12:04

dostałam okresik <aniolek2>
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 09 paź 2005, 14:59

dostałam okresik

no widzisz, nie potzrebna byla cala ta nerwowka :D
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 09 paź 2005, 15:37

sophie pisze:
Staruszek Priam pisze:Mam prośbę. Jakby, mimo wszystko (choć to mało prawdopodobne) test wyszedł pozytywnie, to nic nie kombinuj. To najprawdziwsze Twoje pierwsze dziecko.

Pogielo Cie? :>
Po co piszesz takie rzeczy?
Dziewczyna sie jeszcze mocniej zestresuje, i bardziej sie jej ten nieszczesny okres opozni...


Rany Julek! Zastanawiam się, czy naprawdę jestem jedyną osobą, która ma pozytywny stosunek do własnych dzieci. Kto tu jest pogięty ? Rozumiem, że może czasami dzidziuś nie być na rękę. Ale mimo wszystko, to przecież własny dzidziuś, a nie jakiś, nie wiadomo skąd - potwór. Może warto przynajmniej o tym pamiętać ? Niezależnie od okoliczności. Uważam, że tak wypada.

Ale widać lęk przed własnym dzieckiem urósł do rangi cnoty, tak że się lepiej nie wychylać.
"Bachor jest fe i koniec !"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 09 paź 2005, 15:59

chwilaaa pisze:dostałam okresik

takie male coś a tyle radości prwaie jak werthers original :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 09 paź 2005, 21:07

Staruszek Priam pisze:Rany Julek! Zastanawiam się, czy naprawdę jestem jedyną osobą, która ma pozytywny stosunek do własnych dzieci. Kto tu jest pogięty ? Rozumiem, że może czasami dzidziuś nie być na rękę. Ale mimo wszystko, to przecież własny dzidziuś, a nie jakiś, nie wiadomo skąd - potwór. Może warto przynajmniej o tym pamiętać ? Niezależnie od okoliczności. Uważam, że tak wypada.

Ale widać lęk przed własnym dzieckiem urósł do rangi cnoty, tak że się lepiej nie wychylać.
"Bachor jest fe i koniec !"

Chyba nie zrozumiales o co Sophie chodzilo <pijak>
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości