złe tabletki czy może ze mna cos nie tak?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

słonko_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:03
Skąd: z Dąbrówna
Płeć:

złe tabletki czy może ze mna cos nie tak?

Postautor: słonko_87 » 02 paź 2005, 18:12

Właśnie skończyłam 4 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. przez ostatnie 5 tabletek miałam plamienia oraz przez następne 2 dni aż do 3 dnia przerwy w którym dostałam okres.Okres był bardzo skąpy i trwał 3 dni zastanawiam się czy jest coś z emną nie tak a może to tabletki mi nie posują. Tyle że to juz 4 opakowanie i wczesniej nie było żadnych skutków ubocznych. Okres trwał mi 5 dni i był normalny a plamienia były tylko z pierwszym opakowaniem. Ciąze wykluczam ponieważ stosowalismy również porezerwatywy. Tylko prosze nie piszcie po co mi te prezerwatywy tylko poradźcie mi czy powinnam iść do lekarza zanim rozpoczne 5 opakowanie czy może to normalne.

Ps musiałam zamiescic swój post tez tutaj ponieważ na początku zamieściłam w złym miejscu więc bardzo przepraszam za swoją pomyłke
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 paź 2005, 20:05

Norma. Wszystko ok, ale jak sie niepokoisz to przejdź się do lekarza.
Awatar użytkownika
Edytka:)
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 170
Rejestracja: 03 wrz 2005, 19:23
Skąd: Katowice:)
Płeć:

Postautor: Edytka:) » 03 paź 2005, 13:16

Niech rozpocznie normalnie te piate opakowanie i wybierze sie do lekarza dla wlasnego spokoju ale wg. mnie wszystko jest w porzadku :)
"Obwiniamy świat o monotonię życia, o wlasne porazki, zapominajac, ze sami pozwolilismy umknac tej poteznej sile, ktora wszystko usprawiedliwia-Agape przyjmujacej postac entuzjazmu :]"
słonko_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2005, 14:03
Skąd: z Dąbrówna
Płeć:

Postautor: słonko_87 » 03 paź 2005, 19:56

dziekuje bardzo za odpowiedź. Jutro rozpoczne 5 opakowanie, jesli w najbliższych dniach plamienia nie ustapią to pójde do lekarza
Awatar użytkownika
NEDRAG
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 02 paź 2005, 23:45
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: NEDRAG » 08 paź 2005, 01:24

ja plamilam do 7 opakowania moj DR. powiedzial ze moj organizm musial sie przyzwyczaic do tabletek ale juz jest wszystko wporzasiu

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości