Pigułka dla facetów

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Bru
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2005, 15:48
Skąd: Kraina Miłosci
Płeć:

Pigułka dla facetów

Postautor: Bru » 06 sie 2005, 15:59

Jakis czas temu w mediach było głośno o tabletkach dla facetów, moze ktoś cos wie na ten temacik i moze uchyli rąbka tajemnicy, chodzi mi tu o działanie skutki uboczne ( nudności pałki) długość działania sposoby uzycia i kto to przepisuje?? ginekolog czy urolog?? a moze bez recepty?? mile widziane linki itp.

Bo kto powiedział ze pigułki maja łakać tylko kobiety!! wy podli szowiniści <bicz1>
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 06 sie 2005, 16:06

Chyba jeszcze prowadzą nad nimi badania kliniczne, ale nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
Tsai_nu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 02 sie 2005, 16:29
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tsai_nu » 06 sie 2005, 19:05

badania nad pigulka dla mezczyzn niestety nadal trwaja, jej skutecznosc jest wysoka ale naukowcom nie udaje sie zapanowac nad skutkami ubocznymi w postaci bardzo silnego spadku popedu u panow a trzeba przyznac ze bylby to bardzo przykry dla kobiet skutek uboczny <aniolek2>
"Wielkim człowiekiem swego czasu jest ten, kto wyraża wolę swego czasu. Kto w swoim czasie mówi czego on pragnie i kto to spełnia..."
Awatar użytkownika
Bru
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2005, 15:48
Skąd: Kraina Miłosci
Płeć:

Postautor: Bru » 07 sie 2005, 03:24

<zly1> ehhhh no to pozostają nam tylko gumki, a szkoda wolał bym sie ja nasprycować chemią niz mja pani

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości