Dręczące pytanie dotyczące Tabletek !

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Misio
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 05 mar 2004, 16:21
Płeć:

Dręczące pytanie dotyczące Tabletek !

Postautor: Misio » 23 wrz 2004, 13:07

Mam takie pytanko dręczy mnie to juz od dłuższego czasu, chciałe msie dowiedziec o Tabletki antykoncepcyjne Harmonet, te tabletki sa jak sie domyślam dwuskładnikowe??
Czy tabletki dwuskładnikowe są leksze niż jednoskładnikowe, jaka jest miedzy nimi różnica.
Czytałem ze skuteczność takich tabletek wynosi 0.07 % czyli wychodzi z tego ze prawdopodobieństwo zajsca jest znikome bo na 100 kobiet stosujacych ta metode antykoncepcji wpadnie tylko 0.07. Ale jednak jest takie prawdopodobieństwo, jesli bede szczytował w srodku to jest jakas szansa zna zajsce w ciaze bo jak rozumie te 0.07% to jest wspóczynik wynikajacy z błedu kobiety ( np. zapomni wziasc tablete ). Z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 23 wrz 2004, 13:13

na 100 kobiet stosujacych ta metode antykoncepcji wpadnie tylko 0.07.

poprawka jest jeszcze taka z kobiet stsoujacych ta metode przez ROK wpadnie 0,07. A tego czy to wynika z bledu kobiety tez nie moge znalezc... :/ :564:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 23 wrz 2004, 13:24

http://www.agnieszka.com.pl/forum_php/v ... php?t=1593

:569: :569: NIE TEN DZIAŁ I TOPIC JUZ BYŁ :569: :569:
Takich ludzi powinno sie wywalac z forum. Trace cierpliwosc.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości