Novinette

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

dekrzychu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2004, 17:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Novinette

Postautor: dekrzychu » 23 sie 2004, 18:29

yO!
Wlasnie sie wczytuje w tematy pigulek bo moja dziewczyna z powodu wakacji swojego lekarza i wlasnego zaniedbania sprawy bedzie miala przymusowy 'detox' jesli chodzi o pigulki przez najblizszy miesiac...
No i tak sobie czytam..i czytam... i widze ze pigulki wcale nie sa tak 'zdrowe' jak to sobie wczesniej wyobrazalem...

No i mam do Was pytanie:

1.Co wiecie na temat tabletek o wdziecznej nazwie Novinette,jakies dzialania uboczne,przeciwwskazania itp. (tak dla info moja dziewczyna ma 19 latek.. :)

2.Jakie alternatywne sposoby zabezpieczenia mozecie mi zaproponowac na czas kiedy ona ich niebierze ( i nie mam na mysli prezerwatyw... :-/)
pozdrf :))
Zrozumienie jest trudniejsze od cierpienia.
Może to najwyższy stan cierpienia.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 23 sie 2004, 19:38

jesli idzie o novynette to wiem tylko tyle ze podobno sie po nich nie tyje :) nie zdołałam sie jeszcze przekonac na własnej skórze jak działaja(choc opakowanie lezy w mojej szafce) :)
no i na pewno wiesz z tego co wyczytałes w ulotce ze te tabletki sa najlepsze dla dziewczyn które dopiero zaczynaja antykoncepcje(prawdopodobnie ze wzgledu na to ze nie wywołuja az takiej burzy w organizmie)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 23 sie 2004, 20:29

Ad. 1
Odnośnie tych tabletek to nic za bardzo nie mogę powiedzieć bo ich nie znam po za drobnymi opiniami koleżanki (niestety jej teraz nie ma więc nie spytam się). Ale właśnie też słyszałam, że one są proponowane dla dziewczyn które dopiero co zaczynają antykoncepcje.

Ad. 2
Sorki za to co powiem ale, aż mnie ciągnie żeby to powiedzieć. Szklanka wody zamiast :D.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sie 2004, 20:33

Są niezawodne!
A tak, w ogóle, spada trochę libido.
Natomiast nie zauważyłem zmiany wagi.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
dekrzychu
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2004, 17:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: dekrzychu » 23 sie 2004, 20:52

Triniti19 pisze:Ad. 2
Sorki za to co powiem ale, aż mnie ciągnie żeby to powiedzieć. Szklanka wody zamiast :D.


Wiem..wiem...po prostu tak sobie pomyslalem o czyms innym... :P
Juz zadecydowalem...celibat... ;P ;)
pozdrf :)
Zrozumienie jest trudniejsze od cierpienia.

Może to najwyższy stan cierpienia.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 25 sie 2004, 09:56

Są niezawodne!

ciekawe kiedy zaczne je brac!!!??? eh ta cholerna miesiaczka!!!

A tak, w ogóle, spada trochę libido.

musze powiedziec mojemu lubemy ;) ale sie chłopak ucieszy ;)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości