Tabletki a okres

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Baletnica
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2010, 19:53
Skąd: Grodzisk Maz
Płeć:

Tabletki a okres

Postautor: Baletnica » 29 lis 2010, 20:22

Może to pytanie wyda się wam głupie,ale właśnie pierwszy miesiąc biorę tabletki antykoncepcyjne,YAZ,cztery ostatnie tabletki to tabletki placebo i w tych dniach powinien wystąpić okres,a okresu nie widać,czy jest taka możliwość że przy pierwszym opakowaniu organizm musi przestawić się na to wszystko i okresu może nie być?
Z góry dzieki za odpowiedz
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 29 lis 2010, 21:04

Przy pierwszym opakowaniu może nie wystąpić krwawienie :)
Szafira_033
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:55
Skąd: Złocieniec
Płeć:

Postautor: Szafira_033 » 20 sie 2011, 14:19

Ja brałam tabletki aby uregulować okres i przesunąć jego datę. Zawsze po zużytej paczce musiałam zrobić 7 dni przerwy i to wtedy wypadał mi okres.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 sie 2011, 17:42

Szafira_033 pisze:Ja brałam tabletki aby uregulować okres

Tego zupełnie nie rozumiem. Przecież to zaprzeczenie samo w sobie. Jak lek może regulować okres, skoro zupełnie zatrzymuje naturalny cykl?
Awatar użytkownika
blue_star
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 maja 2011, 12:37
Skąd: Szczytno
Płeć:

Postautor: blue_star » 28 wrz 2011, 12:30

Tabletki regulują okres, to prawda. Jeżeli ktoś ma nieregularną miesiączkę, to często właśnie tabletkami anty się go "wywołuje".
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 paź 2011, 15:05

Jeżeli ktoś ma nieregularną miesiączkę, to często właśnie tabletkami anty się go "wywołuje".

To jest krwawienie z odstawienia a nie miesiączka :>
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 15:06 przez Yasmine, łącznie zmieniany 1 raz.
aneczka_brie
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2011, 16:25
Skąd: Zgierz
Płeć:

Postautor: aneczka_brie » 28 gru 2011, 16:30

ja podczas pierwszy opakowań kilkakrotnie krwawiłam nawet wtedy kiedy okres mial nie wystąpić, więc moim zdaniem bardzo możliwe jest, że to samo może być i w drugą stronę. Wiesz to duza zmiana dla organizmu, musi się przyzwyczaić. wszystko powinno się unormować po 3 opakowaniach, jeśli nie to musisz iśc do lekarza :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości