Zamieszanie z tabletkami

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lacrymosa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 07 sty 2009, 13:49
Skąd: z domu
Płeć:

Zamieszanie z tabletkami

Postautor: Lacrymosa » 06 sie 2010, 20:17

Zażywam tabletki Yaz, jestem przy drugim opakowaniu. Brałam wieczorem ale postanowiłam zmienić pore brania na rano. Zaczełam brać rano i w jednym dniu pomyliłam sie i wziełam 2 tabletki jednego dnia, rano i wieczorem. Nastepnego dnia nie brałam żadnej, dopiero od następnego normalnie. To były tabletki 22 i 23, czyli miałam jeden dzień przerwy, wziełam 2ostatnie różowe tabletki i teraz jestem przy tabletkach placebo, i nie wiem.. Może mi się okres opóźnić przez to moje zamieszanie, który juz powinien się wkrótce pojawić???? W ulotce nie pisało nic o takim przypadku.
Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby,
brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
— George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 sie 2010, 18:29

Dzien przerwy = 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.
BeJimmiesorow
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 21 sie 2019, 10:43
Skąd: Syria
Płeć:

Zamieszanie z tabletkami

Postautor: BeJimmiesorow » 03 wrz 2019, 02:57

Ja przy tabletkach okres dostawalam z reguly w 4 dzien ale zdarzalo sie ze w 5 takze.
Czasami miesiaczka przy tabletkach jest bardzo skapa. Czasami 2-3 dni jest tylko mocne plamienie i tyle.
Kontynuuj tabletk normalnie i po 7 dniach przerwy rozpocznij kolejne opakowanie. Gdyby tak bylo ze sie bedziesz gorzej czula to powiedz o tym przy najblizszej okazji lekarzowi, a on pewnie zmieni ci tabletki na inne.
naprawde rzadko przed przepisaniem tabletek lekarze zalecaja jakiekolwiek badanie. Z reguly zapisuja pierwsze lepsze, kazdy lekarz ma jakies swoje preferencje. Tak ze tym sie tak bardzo nie przejmuj.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości