Pytanie do ginekologa,

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Augunc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2010, 01:42
Skąd: Namyslow
Płeć:

Pytanie do ginekologa,

Postautor: Augunc » 24 maja 2010, 02:00

Witam, od 2 miesiecy zyrzywam "CILEST", przytylam - liczylam sie z tym, ale od tego czasu powiekszyly mi sie piersi, bola przy kazdym gwaltowniejszym ruchu, dlatego moje pytanie brzmi: Coz moge zrobic aby one przynajmniej nie bolaly? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Alex :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 maja 2010, 02:19

Pytanie do ginekologa,


Forum nie jest zrzeszeniem specjalistów do spraw seksu, psychologii, psychiatrii czy innych działów medycyny
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2010, 06:38

Na forum nie ma lekarzy.

Piersi mogą boleć, bo są spuchnięte, a nie bo utyłaś.
I nic nie możesz zrobić tylko czekać aż przedzie albo zmienić tabletki u lekarza.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 24 maja 2010, 20:20

Augunc pisze:"CILEST"

Środek antykoncepcyjny, który w dodatku powiększa piersi... hmmm ciekawe :d

a tak poważnie moja kobieta miała podobnie tzn chyba nie z tym lekiem co piszesz ale podobnym tylko, że ja bolały stawy i jak zmieniła leki pomogło
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 maja 2010, 08:32

Vogel pisze:Środek
antykoncepcyjny, który w dodatku powiększa piersi... hmmm ciekawe :d

Zatrzymanie wody w organizmie spowodowane niewłaściwym dobraniem tabletek daje taki efekt. Co w tym ciekawego?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Vogel
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: Vogel » 25 maja 2010, 09:10

o rany nawet sobie zażartować nie można bo znajdzie się taka, która już z swoją na wyrost potrzebną mądrością wyskoczy a przecież nie o kontekst medyczny mi w tym chodziło. <zalamka>
Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, 09:11 przez Vogel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 25 maja 2010, 21:09

Ja co prawda tabsów nie brałam, ale takowe bóle miewam i wtedy lekarz zaleca mocne ograniczanie soli w spożywanych pokarmach.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7679
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 maja 2010, 21:25

Bo sol tez zatrzymuje wode w organizmie.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości