2 pigułki 72h w 2 miesiące i opóźniony okres teraz

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

tomasz1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2009, 23:24
Skąd: opole
Płeć:

2 pigułki 72h w 2 miesiące i opóźniony okres teraz

Postautor: tomasz1986 » 21 wrz 2009, 23:38

Witam,
Nowy jestem oficjalnie na forum, ale śledzę je dość długo...
Jestem z dziewczyną od ponad roku, Nasze zabezpieczenie to gumki.
Dokładnie w lipcu, dzień przed jej regularnym okresem pękła nam gumka, następnego dnia załatwiliśmy dla niej pigułkę 72h, dokładnie miesiąc później, również dokładnie dzień przed okresem pękła druga gumka ;( . I również drugiego dnia załatwiliśmy szybko sprawę i tabletką.
Na ulotce pisało że okres może spóźnić się o tydzień czasu, ale teraz jest taka sytuacja że okresu powinna dostać w sobotę i narazie ma tylko bule menstruacyjne i typowe objawy dla okresu ale bez krwawienia... Czym jest to spowodowane i co może to oznaczać? Co teraz zrobić w takiej sytuacji? Tak wiem, nie można stosować podobno tego częściej niż co pół roku, ale wyszło jak wyszło a gumki to durexy classic i extra safe... A do hormonalnej antykoncepcji niestety nie chce się przekonać z własnych przekonań...

Pozdrawiam
Tomek
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2009, 06:19 przez tomasz1986, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 wrz 2009, 00:26

tomasz1986 pisze:puźniej
później
tomasz1986 pisze:równierz
również
tomasz1986 pisze:tabletką
tabletkę
tomasz1986 pisze:Na ulotce pisało
Było napisane
tomasz1986 pisze:spuźnić
spóźnić
tomasz1986 pisze:sie
się
tomasz1986 pisze:okresu
okres
tomasz1986 pisze:narazie
na razie
tomasz1986 pisze:bule
bóle


tomasz1986 pisze:Czym jest to spowodowane i co może to oznaczać? Co teraz zrobić w takiej sytuacji?
Zażyciem bomb hormonalnych. Oznaczać może, że leki jej dowaliły. I co robić - czekać na okres i jak się wszystko uspokoi.
tomasz1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2009, 23:24
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: tomasz1986 » 22 wrz 2009, 15:48

przepraszam za błędy...
czyli że wszystko powinno być w porządku?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 wrz 2009, 17:18

Tak. Jakby się naprawdę już fatalnie czuła niech idzie do lekarza.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 22 wrz 2009, 17:52

Przy zażyciu tych tabletek przesunięcie okresu jest normalne. Czekać i nie stresować się.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
tomasz1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2009, 23:24
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: tomasz1986 » 23 wrz 2009, 20:17

ok dziękuję za pocieszenie :)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości