Plastry po ilu dniach skuteczne?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

pokemonzolty
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2008, 18:59
Skąd: poznan
Płeć:

Plastry po ilu dniach skuteczne?

Postautor: pokemonzolty » 13 sie 2008, 19:41

Witam może to dziwne ale od kilku lat stosuję prezerwatywę bo wychodzę z założenia, że co złapię to moje! Moja dziewczyna próbuje mnie namówić na plastry... wiem, że odczucia są nieporównywalne ale jakoś nie ufam tym plastrom. Po ilu dniach one są skuteczne wcześniej ona nigdy nie brała żadnych tabletek. Czy jeżeli zrezygnuję z gumy i nie będę strzelał u niej w środku to czy mam szansę, że nie zostanę tatusiem :) ? Po prostu nie śpieszy mi się jeszcze do tego.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2008, 14:10

Na pewno jest to pewniejsze niż gumy. :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 14 sie 2008, 18:55

pokemonzolty pisze:Czy jeżeli zrezygnuję z gumy i nie będę strzelał u niej w środku to czy mam szansę, że nie zostanę tatusiem :) ?

Nie zostaniesz nawet jeśli dziewczyna będzie prawidłowo używać plastrów bo podczas takiej formy antykoncepcji nie występuje jajeczkowanie, więc z czego miałbyś niby jej zaciążyć.
Najlepiej oboje wybierzcie się do gina - niech rozwieje wasze obawy i niejasności <browar>
pokemonzolty
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2008, 18:59
Skąd: poznan
Płeć:

Postautor: pokemonzolty » 28 sie 2008, 10:44

heh boje sie :D we wtorek było zdjęcie 3 plastra... dziś jest czwartek i okresu jeszcze nie ma :/ z trzecim plastrem była mała komplikacja 1 dnia od przyklejenia odlepił się a nowe opakowanie udało się kupić dopiero następnego dnia, plastra nie było przez około 16 godzin. Mam się martwić czy mogę spokojnie popijać kawę:D?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości