prezerwatywy - jakie najlepsze?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 31 sie 2004, 11:15

Tytanowa powloka ale dostepna tylko w stanach :D :D :D
pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 sie 2004, 11:41

jasiu pisze:
krzys pisze:


po pierwsze: nie jestem Twoim kolega.
po drugie: przyjade do domu, to poszukam specjalnie dla Ciebie wiarygodnego zrodla. Tylko nie wiem co Cie zadowoli? podreczni?opinia lekarza? Piszesz, ze blona dziewicza to zaden mur, ale nie wiem czy wiesz, ze czasem trzeba ja usuwac chirurgicznie?
po trzecie: proponuje czasem poczytac slownik ortograficzny (nawet jesli jestes dyslektykiem).
po czwarte: normalnie, to dalbym sobie spokoj, bo mnie w sumie malo obchodzi Twoja niewiedza, ale nie lubie jak sie ktos bezpodstawnie ze mnie smieje...

..


Bezpodstawnie ??? daj se spokój
moja nie wiedza ??? gdybyś był tu na tym forum nieco dłuzej, wiedział byś, iż ma wiedza jest wieksza od Twojej na pewno !! Wyobraż tez sobie iz wiem o błonach usówanych chirurgicznie i sam w odpowiedzich postach o tym pisłem !!ale wystepują one taż zadko , iż wyjątek nie czyni regółę!!
Tu tez wszyscy sa kolegami , logując sie na Agnieszce przystąpiłes do tego klubu , wiec jak Ci sie kolego nie podoba , to zawsze mozesz .....?
Słownik ortograficzny :D jak widze przygadał kocioł garnkowi , tobie też sie on przyda ...Kolego ! :P :P :P ;)
Ostatnio zmieniony 31 sie 2004, 11:47 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 31 sie 2004, 11:45

MY JESTESMY JAK JEDNA WIELKA RODZINA sry za wielkie litery ale musialem :D
pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 31 sie 2004, 12:16

DREADMAN czlowieku piszesz te posty nie wiem po co, wiedzy w nich zadnej wysmiewasz tylko ludzi a tak naprawde malo wiesz, ja jak nie mam pojecia na jakis temat to nie pisze...kulturalne rozmowy nawet jak ktos z kims sie nie zgadza czyta sie zupelnie inaczej niz te twoje pierdy...

a co do tematu to w sumie nie wiem czy prezerwatywi latwiej peknac za pierwszym razem...moze i latwiej ale zeby pekla to zadko sie zdarza
a co do prezerwatyw wzmacnianych drogi DREADMANie sa
moze nie tyle wzmacniane ale grubsze... zazwyczaj napisane ze zalecane przy stosunkach analnych i nie ma sie co smiac jak sie nic nie wie
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 31 sie 2004, 15:41

wez stary stull ............... ja nic nie wiem skad ty sie w ogóle urwales z ksiezyca czy co ?? daj sobie siana ok a nie przypominam sobie zebysmy byli kolegami dla ciebie Mr . DREADMAN :P
pozdro :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 31 sie 2004, 15:50

KOLEDZY ! Przestańcie już ! Co to za słówne przepychanki ??? Dajcie sobie po razie i spokój mi tu.
Odbiegacie od tematu :)

CO do wzmacnianych gumek, uzywałam kilka razy takich, dla sprawdzenia, do normalnych stosunków i miałam wrazenie, że kocham się w dentce. Żeby było smieszniej, miała kolor czarny. Fuj !
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

maddrajwer
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2005, 23:00
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: maddrajwer » 20 wrz 2005, 00:01

Z moja eks stosowalem dluzszy czas extra safe Durexa, ale jak sprobowalem elite to stwierdzilem ze te pierwsze to kalosze. Co do bezpieczenstwa to bardzo wazne jest prawidlowe obchodzenie sie zgumka, mi nigdy ni pekla. Za to koledze sie zdazylo i to z estra safe - tu jestem przekonany ze troche zbyt napaleni byli i nie uwazali.
"milość jest jak tama...."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 20 wrz 2005, 00:20

Misio pisze:wiele kobiet narzeka na prezerwatywy prążkowane Durex arouser, gdyż po stosunku wystepuje takie mało rzyjemne uczucie swędzenia a czasem nawet pieczenia scianek pochwy. Mówiąc szczerze byłem zaskoczony bo te prezerwatywy zostały zrobione po to by dawać wieksza przyjemnosć no i pewnie daja ale po zblizeniu wystepuje takie niemiłe uczycie.


Jeszcze ani razu od nikogo znajomego nie slyszalam o takich problemach. Ja sama tez nie mialam...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 wrz 2005, 11:59

Durexy są lepsze od unimili które jesli nie zapachowe to strasznie smierdzą przynajmniej mnie się tak wydaje -poza tym cena też świadczy o jakości nie dajcie sobie wmówić że gumki połowe tańsze są tak dobre jak te drogie.. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
D@mian
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 07 cze 2005, 17:53
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: D@mian » 20 wrz 2005, 20:43

Hmmm a ja juz sporo czasu używam gumek i stwierdzam jednoznacznie ze nie cena sie liczy!
Używałem Durexów extra safe i pękały przy ostrzejszym seksie :(
Potem przeżuciłem się na niebieskie Unimile (Te w kartoniku) i były naprawde dobre :)
Teraz używamy z moją Panią nawilżanych Connamore i powiem tak:
Naprawde porządne ogumienie za przystepna cene!
Nigdy jeszcze nam nie pękła ( no może raz ale to był seks po alkoholu i źle założyłem gume :P )
Według mnie 1000razy lepsze od Durexów i duuużo tańsze a to sie liczy w momencie kiedy sie ktoś często Kocha.
Pozdro
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 21 wrz 2005, 00:54

hmm niewiele moge napisac w tym temacie, gumeczek uzywamy tylko dla pewnego urozmaicenia, jakis zapachowych czy bardziej oryginalnych ;) jak sprobowalismy bez to juz za nic nie chcielismy zmiany :P
Awatar użytkownika
milenka112
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2005, 10:15
Skąd: kosmos
Płeć:

Postautor: milenka112 » 21 wrz 2005, 17:43

używaliśmy durex extra safe,ale szybko przerzuciliśmy się na pigułki:)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 29 wrz 2005, 21:02

prosze prosze a jednak jeszcze sa tacy co uzywają gumek i wcale nie nazekaja na brak przyjemności tak jak ktoskiedyś stwierdzil, że w gumce jest nieprzyjemnie bo nie ma tych przjemności...

i to mi sie podoba, że ludzie używający gumek rowniez bardzo cieszom sie z przyjemnosci tak jak i ci którzy jadom bez gumek bo laski bierom tabsy...

a jesli chodzi o marka to zdecydowanie DUREX <banan>
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 30 wrz 2005, 00:06

najlepsze i niezawodne UNIMIL :P:P
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
p1tbull
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:19
Skąd: z pokoju
Płeć:

Postautor: p1tbull » 30 wrz 2005, 14:42

hmm no ja proponuje Durex Elite bo reszta prezerwatyw to opony do tira...
Obrazek
french_kiss
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: french_kiss » 30 wrz 2005, 15:27

Na ten temat chętnie się wypowiem. Zaczynalam od Durexów, ponieważ jak wiekszość zaczynających byłam przekonana, że im droższe tym lepsze i wolałam nieryzykować. Było ok... Ale chyba 3 razy zdarzyło mi się, że Durex pękł. Może to wynikało ze złego stosowania, ale taki fakt miał miejsce. Pozatym niestety Durexy są drogie w porównaniu do Unimili. Obecnie stosuje Unimile z środkiem plemnikobojczym i jak narazie sprawdzają sie całkiem dobrze. Drobnym albo i nie minusikiem jest to że nieładnie pachną lateksem z Durexami tak nie jest.
A pozatym trzeba wypróbować kilka rodzajów, bo jak mój facet powiedział, że każde z nich jakby inaczej leżą :)
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 01 paź 2005, 13:37

Ja lubię te z benzokainą.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Misia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 115
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:48
Skąd: Z 3miasta
Płeć:

Postautor: Misia » 08 paź 2005, 19:09

W swoim zyciorysie probowalam durexy,unimile i uwaga prezerwatywy od Bennetona!!wczesniejsze byly troszke przyciasne na instrumenick mojego lubego a jakos niemoglismy znalesc rozmiaru XL...za to te ostatnie tak, kupilismy je w rossmanie ale rozmiarowo pasowaly swietnie,ladny zapach,nieuwieraly i tansze od durexow,ktore jak slyszalam pekaja(choc mi sie to ani razu nieprzydarzylo)
Czas leci szybko...i bardzo dobrze!!!!
Alessione

Postautor: Alessione » 08 paź 2005, 20:59

Ja używałem Erosów nie kupywałem nic innego bo maiłem najbliżej do kiosku gdzie tylko takie gumy były a tak ogólnie to ja Wole Bez 8) innych nie używałem i chyba teraz mam mały problem hehe <aniolek2>
Awatar użytkownika
Ripper
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:05
Skąd: Pustkowia...
Płeć:

Postautor: Ripper » 08 paź 2005, 21:13

Problem to dopiero bedziesz mial. Jak powie do ciebie "Tata".
"Pride or Die"
Aguś

Postautor: Aguś » 08 paź 2005, 21:22

Ripper pisze:Jak powie do ciebie "Tata".

a nie gorzej jak najpierw powie mama?:*:D
Awatar użytkownika
Ripper
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:05
Skąd: Pustkowia...
Płeć:

Postautor: Ripper » 08 paź 2005, 21:25

Aguś pisze:Ripper napisał/a:
Jak powie do ciebie "Tata".

a nie gorzej jak najpierw powie mama?BUZI!!!Usmiechnij sie!


Niech kochanie moje nie bedzie takie dowciapne. Uhh ty.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2005, 21:31 przez Ripper, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pride or Die"
on jak dąb
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2005, 14:10
Skąd: z łóżka
Płeć:

Postautor: on jak dąb » 11 paź 2005, 22:55

pewien kolega chcacy zaczac swoja przygode z dziewczyna spytala mnie ktore gumy sa najlepsze n a1 raz- wiadomo blona i te sprawy , nie odpowiedzialem mu na to pytanie gdyz nie wiedzialem, moze wy wiecie, dzieki za odp wszystkie rady mu przekaze :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 paź 2005, 11:00

W koncu moge sie wypowiedziec jak w prezerwatywie. Od 7 miesiecy biore tabletki i tylko one mnie od poczatku zabezpieczaly. Ale ciekawa bylam jak to w gumce, wiec kupilismy jakas jedna z tanszych zapachowa.
Zawsze mowilam, ze jakbym byla skazana na gumki to bym ustami zakladala. Z ta gumka to graniczylo z cudem <pijak> . Strasznie ciasna byla(a rozmiar uniwersalny). No jak juz sie posilowalam, zeby w koncu ja jakos do konca zalozyc, to moglismy sie kochac. Po kilku minutach darlam sie "zdejmij to gowno !!" <chory>
Normalnie w ogole nawilzenia zadnego nie czulam. Bolalo cholernie i nie czulam tego ciepla w srodku, tylko jakies "suche cos".
Gumki to nie dla mnie. Naprawde podziwiam wszystkich, ktorzy ich uzywaja.
Po kilkakrotnym myciu rak, jeszcze czulam zapach tego obrzydliwego lateksu <belt1> .
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 16 paź 2005, 11:48

Yasmine pisze:W koncu moge sie wypowiedziec jak w prezerwatywie. Od 7 miesiecy biore tabletki i tylko one mnie od poczatku zabezpieczaly. Ale ciekawa bylam jak to w gumce, wiec kupilismy jakas jedna z tanszych zapachowa.
Zawsze mowilam, ze jakbym byla skazana na gumki to bym ustami zakladala. Z ta gumka to graniczylo z cudem <pijak> . Strasznie ciasna byla(a rozmiar uniwersalny). No jak juz sie posilowalam, zeby w koncu ja jakos do konca zalozyc, to moglismy sie kochac. Po kilku minutach darlam sie "zdejmij to gowno !!" <chory>
Normalnie w ogole nawilzenia zadnego nie czulam. Bolalo cholernie i nie czulam tego ciepla w srodku, tylko jakies "suche cos".
Gumki to nie dla mnie. Naprawde podziwiam wszystkich, ktorzy ich uzywaja.
Po kilkakrotnym myciu rak, jeszcze czulam zapach tego obrzydliwego lateksu <belt1> .


jak soebie orzpomne moje poczatki z gumkami to... o matko....
juz nie mówiac o tym ze na począrkuu wcale nei było kolorowo
na szczescie sa tabletki
wiec trening czyni mistrza <aniolek2>
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 16 paź 2005, 19:47

Yasmine pisze:Po kilkakrotnym myciu rak, jeszcze czulam zapach tego obrzydliwego lateksu <belt1> .

Te tańsze tak mają. A już Durex Select (te owocowe) nie mają tego mankamentu.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 paź 2005, 20:12

Yasmine pisze:wiec kupilismy jakas jedna z tanszych zapachowa.

może w tym sęk? :)
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 16 paź 2005, 20:22

Np. Unimile zapachowe to już nie ta jakość. Po dłuższym numerku potrafi się w ogóle zapach zetrzeć i lateksem ciągnie jak ciągło.
Innych firm na sobie nie miałem.

Inna sprawa, że chyba się do tego lateksowego aromatu przyzwyczaiłem.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 paź 2005, 20:56

Powiem tak: moja dziewczyna i ja woleliśmy (i wolimy) orala niż seks w gumce...
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Poncjusz Piłat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 29 wrz 2005, 10:01
Skąd: Floodland
Płeć:

Postautor: Poncjusz Piłat » 16 paź 2005, 21:07

De gustibus non disputandum est.
"Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości