Stosunek przerywany

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

yohana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2006, 21:13
Skąd: Poznań
Płeć:

Stosunek przerywany

Postautor: yohana » 16 sty 2008, 23:16

Witam.

Wiec bylo tak. W wielkim skrócie :) Przyjechal do mnie moj ex i jakos tak wyszlo ze do siebie wrocilismy... (nieistotne:P) Troche nas tez ponioslo i kochalismy sie kilka razy, wiekszosc razy bez zadnego zabezpieczenia... metodą 'włoż i wyjmij' :P Chlopak powiedzial, a ufam jego słowu, ze byl bardzo ostrozny i nie skonczyl ani razu wewnatrz (co zreszta widzialam sama :D), choc niepokoi mnie fakt ze zdarzylo sie ze sperma trafila mnie 'na zewnatrz', oraz fakt ze nie tylko w samej spermie znajduje sie plemniki ale i w plynie wydostajacym sie na krotko przed nim ktory zapewne znalazl sie we mnie... wiem ze to strasznie nieodpowiedzialne ale teraz po fakcie nie ma juz co rozpaczac wiec zapytam wprost... doswiadczonych kochankow... jakie tak naprawde jest ryzyko zajscia w ciaze kiedy sperma nie ląduje w środku kobiety? Panikowac czy nie?

Pozdrawiam :)

(P.S. Nie chodzi mi o statystyki, ale o Wasze osobiste doswiadczenia dlatego zalozylam nowy temat)
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 16 sty 2008, 23:53

Tysiace tematow bylo o tym, nawet kilka ponizej.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości