Ciąza a okres;/

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

rdw
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:03
Skąd: mnie znasz??
Płeć:

Ciąza a okres;/

Postautor: rdw » 15 wrz 2007, 20:03

Witam...Moje pytani tyczy sie ciazy.. Czy mimo pojawienia sie okresu kobieta moze byc w ciazy?? Mojej dziewczynie okres zaczal sie 6 dni przed terminem do tego jest jakby to powiedziec o polowe mniej intensywny niz zwykle jak to powiedziala bardziej plynniejszy czy cos i o duzo mniejszy niz zwykle, wszystko bylo by ok ale ostatnio powiekszyl sie jej brzuch...Dodam jeszcze ze ostatni nasz stosunek mial miejsce 15 sierpnia potem 16 dostala okresu a ale wlasnie teraz dostala 10 wrzesnia i jest on inny niz zwykle i dotego zle sie czuje, I czy intensywnosc okresu moze byc zroznicowana przez to ze jest przeziebiona??...czy ona moze byc w ciazy??
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 09:13 przez rdw, łącznie zmieniany 1 raz.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 wrz 2007, 08:57

nie raz juz o tym było na forum, ale rozumiem ze sprawa jest tak pilna ze nie masz czasu na szukanie....
Otóz tak zdarza sie ze kobieta jest w ciązy i ma okres....

Co do Twojej dziewczyny to po pierwsze ile ma lat? czy miesiączkuje regularnie? Czy zabiezpieczacie sie?
rdw
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:03
Skąd: mnie znasz??
Płeć:

Postautor: rdw » 16 wrz 2007, 09:14

A wiec mowie zazwyczaj dostawala 16, a teraz jakos dziwnie bo 10, wtedy nie bylismy zabezpieczeni
Awatar użytkownika
Lukasz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 94
Rejestracja: 28 sty 2006, 14:52
Skąd: Piła
Płeć:

Re: Ciąza a okres;/

Postautor: Lukasz » 16 wrz 2007, 09:45

rdw pisze:Czy mimo pojawienia sie okresu kobieta moze byc w ciazy??

Może być w ciąży.
Mojej dziewczynie okres zaczal sie 6 dni przed terminem do tego jest jakby to powiedziec o polowe mniej intensywny niz zwykle jak to powiedziala bardziej plynniejszy czy cos i o duzo mniejszy niz zwykle, wszystko bylo by ok ale ostatnio powiekszyl sie jej brzuch...Dodam jeszcze ze ostatni nasz stosunek mial miejsce 15 sierpnia potem 16 dostala okresu a ale wlasnie teraz dostala 10 wrzesnia i jest on inny niz zwykle i dotego zle sie czuje

Nawet jak jest w ciąży to jeszcze za wczesnie zeby brzuch był powiększony.
I czy intensywnosc okresu moze byc zroznicowana przez to ze jest przeziebiona??...czy ona moze byc w ciazy??

Może być zróżnicowana i to nie tylko od przeziębienia. Leki jakieś brała? Zmieniła klimat czy coś podobnego? Na okres wpływa wiele rzeczy z pozoru nie mające nic z nim wspólnego ;) A jesli chcesz sprawdzić czy jednak jest w ciąży kupcie test albo idzcie do lekarza.
nadia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 419
Rejestracja: 18 lut 2007, 17:53
Skąd: ze wschodu
Płeć:

Postautor: nadia » 16 wrz 2007, 11:17

Na pewno nie jest w ciąży. Te okresy w ciąży są baaardzo skąpe i to się zdarza bardzo rzadko. Wyluzuj. Wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę :]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 16 wrz 2007, 11:23

a słyszał o czyms takim jak wyszukiwarka ??
albo czy słyszał o czyms takim jak test ciazowy ??
zapoznanie sie z tym pierwszym pozwoli uniknac zakładania kolejny raz strasznie podobnego tematu. Zapoznanie sie z tym drugim oszczedzi wielu stresów

gdyby jeszcze wiedział, ze trzeba sie zabezpieczac to na razie z dwoma powyższymi nie musiał by sie zapoznawać
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 wrz 2007, 13:08

rdw pisze:wtedy nie bylismy zabezpieczeni
no wiec proponuje test bo jak oboje zaczniecie sie stresować czy jest w ciązy czy nie to już w ogóle cylk jej sie moze rozregulować totalnie.....
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 18 wrz 2007, 12:10

Pewnie zrobią test i nadal nie będą dowierzać <boje_sie> . A co do okresu w ciąży to jest autentyczne, jak zresztą prawie każdy wie.
Moja koleżanka zaszła do lekarza jak spóźniał jej się okres, a lekarz powiedział że jest już pod koniec trzeciego miesiąca, a tak miała cały czas okres.
RDW, uważam ze twoja dziewczyna nie jest w ciąży ale dla waszego spokoju proponuje zrobić test ciążowy, bo jak będziecie tak się stresować to się nigdy okresu nie doczekacie
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
rdw
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:03
Skąd: mnie znasz??
Płeć:

Postautor: rdw » 18 wrz 2007, 19:37

Ona dostala okresu, tylko ze 6 dni wczesniej niz zwykle i jak to ujela byl inny niz zwykle;] tylko jej objawy sa niepokojace co raz kluje,boli ja cos brzuch, i jakos bardzo szybko sie powiekszyl;/
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 19 wrz 2007, 00:01

Jedyna rada, zróbcie test, ja kiedyś wiecznie miałam tzw "ciążę urojoną" niby widziałam te objawy co wyczytałam i do tego z nerwów okres mi się 2 tygodnie spóźniał. Teraz mam lekkie obawy ale to chyba tak jest, tylko że teraz mam czego się bać, bo robimy to bez zabezpieczenia, a wcześniej jak z gumką to miałam takie urojenia
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 wrz 2007, 11:22

Ona_Mika pisze:tylko że teraz mam czego się bać, bo robimy to bez zabezpieczenia,
skoro nie chcesz ciazy to dlaczego sie nie zabiezpieczacie???
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 19 wrz 2007, 12:22

AGATA, To nie jest tak, że nie chcę ciąży, tylko się jej obawiam, bo chciałabym jeszcze poczekać, ale nic wielkiego by się nie stało jakbym teraz zaszła w ciążę, bo mój partner bardzo chce mieć dziecko. Chodzi o to że np okazałoby się że jestem w ciąży, a np przeholowałabym na jakiejś imprezie z alkoholem itp
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 wrz 2007, 14:29

Ona_Mika pisze:To nie jest tak, że nie chcę ciąży, tylko się jej obawiam
tzn staracie sie o dziecko?

a swoja drogą jesli tylko ciąza jest w stanie sprawic ze nie bedziesz przesadzać z alkoholem na imprezie to tez ciekawe....
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 19 wrz 2007, 14:54

AGATKO nie wiem czy wiesz, ale w ciąży nawet łyżeczka % jest niewskazana, prawie codziennie boli mi głowa i biorę tabletki przeciwbólowe, co nie jest wskazane. Albo np korzystanie z solarium, farbowanie włosów, no mnóstwo tego jest, podałam tylko przykład z tym alkoholem. Nie staramy się o dziecko, ale specjalnie się przed nim nie bronimy, pozdrawiam :)
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
rdw
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 wrz 2006, 23:03
Skąd: mnie znasz??
Płeć:

Postautor: rdw » 20 wrz 2007, 10:38

Do tego przez ostatni tydzien boli ja głowa,a dzisiaj zaczeły jajniki
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 wrz 2007, 11:20

rdw pisze:Do tego przez ostatni tydzien boli ja głowa,a dzisiaj zaczeły jajniki
az strach pomyslec co ją bedzie bolało za dwa tygodnie!!

Zróbcie test i bedzie wiadomo na czym stoicie, przeciez my i tak wam nie pomozemy....

a sami tylko sie nakręcacie
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 wrz 2007, 11:55

rdw pisze:Ona dostala okresu, tylko ze 6 dni wczesniej niz zwykle i jak to ujela byl inny niz zwykle;] tylko jej objawy sa niepokojace co raz kluje,boli ja cos brzuch, i jakos bardzo szybko sie powiekszyl;/

To na pewno jest w ciąży <niewiem>
Zróbcie test ciążowy, a nie nakręcacie się oboje.
agata pisze:rdw napisał/a:
Do tego przez ostatni tydzien boli ja głowa,a dzisiaj zaczeły jajniki
az strach pomyslec co ją bedzie bolało za dwa tygodnie!!

Będzie rodzić już ;)
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 21 wrz 2007, 21:50

rdw pisze:Ona dostala okresu, tylko ze 6 dni wczesniej niz zwykle i jak to ujela byl inny niz zwykle;] tylko jej objawy sa niepokojace co raz kluje,boli ja cos brzuch, i jakos bardzo szybko sie powiekszyl;/


Może się po prostu przeziębiła? Albo ze strachu przed "ciążą" . Zróbcie testy, ale ja nie daje wam szansy na ciaze wiekszej niz 0,1% :)

edit:
I czy intensywnosc okresu moze byc zroznicowana przez to ze jest przeziebiona??


no i wszystko jasne :) Najlepiej niech idzie do lekarza, ale tego normalnego *L*

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości