Będę mamą ?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Marina
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2005, 22:25
Skąd: od siebie ;)
Płeć:

Będę mamą ?

Postautor: Marina » 09 sie 2007, 20:05

Witam wszystkich! otoz mam problem
Kochalam sie z moim chlopakiem w 14 dniu cyklu.. niesety prezerwatywa zawiodla... pekla i wszystko zostalo w sroku dodam jeszcze ze mam cykle w miare regularne 27-30dni. ostatni moj cykl mial 28dni. prosze doradzcie mi czy jest duza szansa na ciaze??? test kupilam ale to chyba za wczensie bo mija dzisiaj dopiero 4 dzien od stosunku <hmm> ...
Awatar użytkownika
M.M
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 04 sie 2007, 22:24
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: M.M » 09 sie 2007, 20:08

jesli bardzo nie chcialas zajsc to moglas isc go ginekologa po tabletke "po", no ale teraz to juz troche po paczkach, wiec jedyne co mozesz zrobic to czekac na okres, ewentualnie jesli sie bedzie spoznial wiecej jak 4 dni zrobic WTEDY test, nie ma sensu wczesniej, bo nic nie wyjdzie
Marina
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2005, 22:25
Skąd: od siebie ;)
Płeć:

Postautor: Marina » 09 sie 2007, 20:18

ciaza planowana nie byla, ale jesli okaze sie ze jednak jestem w ciazy to plakac nie bede ani ja ani moj chlopak :) a o tabletce po nawet nie myslalam bo sumienie by mi jakos nie dalo..
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 09 sie 2007, 22:26

Marina pisze:czy jest duza szansa na ciaze???

A co Ci da ta wiedza?!
Sie okaże, i już.
Klozet 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości