Harmonet - anty

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

klaudiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:37
Skąd: Bpa
Płeć:

Harmonet - anty

Postautor: klaudiaaa » 11 cze 2007, 19:43

co mam robic? zapomniałam tabletek zacząc w poniedziałek po okresie i przerwie 7 dniowej zaczełam brac tabletki tydzień po ( w poniedziałek)i dopiero wtedy sie zorientowałam ze cos jest nie tak nie wiem gdzie ja mam głowe !! biore tabletki od 2 lat! wspołzylam z moim chlopakiem bez zabezbieczen w czwartek gdzie mialam wziasc tabletke w poniedzialek czyli 4 dni bez tabletki czy jest mozliwosc zajscia w ciąze tak bardzo sie boje !! czy mam dzis zaczac brac normalnie tabletki od dzisiaj? czyli jak mialam wziasc w tamten pon. to dzisiaj ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 19:52

klaudiaaa, napisz to skladniej jakosbo tego sie nie da zrozumiec.
Tydzien temu powinnas [tj.4ego] zaczac brac a nie wzielas tak?
I tydzien temu konczyla Ci sie 7 dniowa przerwa?
I w czawrtek wspolzylas bez tabletek?
klaudiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:37
Skąd: Bpa
Płeć:

Postautor: klaudiaaa » 11 cze 2007, 19:58

przepraszam ze tak dziwnie napisała ale spieszylam sie! tak mialam wziasc tabletke 4 czerwca czyli w poniedziałek a wzielam dzisiaj czyli 11.A wspolzylam w czwartek czyli 7 czerwca.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 20:02

klaudiaaa, bierz teraz normalnie wiec. Ale do nowego opakowania sie dodatkowo zabezpieczaj.
Co do ewentualnej wpadki-idz do lekarza na badania z krwi lub poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test.
klaudiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:37
Skąd: Bpa
Płeć:

Postautor: klaudiaaa » 11 cze 2007, 20:06

ok dzieki za rade. mam nadzieje ze nie bedzie ewentualnej wpadki nie jestem na to jeszcze gotowa wczesniej czytalam ze po skonczeniu brania tabletek nie można zajsc w ciąze przezz około 4 tygodnie ale teraz to już sama nie wiem :(
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 20:08

Z tego co ja wiem po odstawieniu tabletek w ogole silnie wzrasta ryzyko ciazy mnogiej. Zwieksza sie plodnosc.
klaudiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:37
Skąd: Bpa
Płeć:

Postautor: klaudiaaa » 11 cze 2007, 20:13

a ja własnie czytałam że to jest nie możliwe że w ogóle po tabletkach jest cieżko zajsc w ciąze tym bardziej ze ja biore dokaldniej mówiąc 2 lata i 2 miesiece REGULARNIE ;( boże dołujasz mnie :( eh coraz gorzej sie czuje z tym:( ja odstawilam przezciez na 7 dni tylko wiec może te hormony jeszcze działaja jak przez tyle czasu funkjonowaly tak samo jak myslisz?? tak na chlopski rozum nawet mozna pomylsec :( sama juz nie wiem ....

[ Dodano: 2007-06-11, 20:15 ]
a przecież okres mi sie w czwartek skonczyl a w nastepnym czwartek wpolzylam czyli i tak mam dni nie plodne
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 20:31

klaudiaaa pisze:a przecież okres mi sie w czwartek skonczyl
To nie jest okres a krawawienie z odstawienia....
klaudiaaa pisze:ja odstawilam przezciez na 7 dni tylko wiec może te hormony jeszcze działaja jak przez tyle czasu funkjonowaly tak samo jak myslisz??
Mysle ze nie masz czego sie bac :)
klaudiaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:37
Skąd: Bpa
Płeć:

Postautor: klaudiaaa » 11 cze 2007, 20:40

to nie krwawienie z odstawienia a okres poniewaz biore normalnie 21 tabletek prawda ? tebletki koncza mi sie w niedziele i w czwartek dostaje okresu i w poniedziałek powinnam zaczac nastepne opakowanie prawda ?? czyli mam 7 dni odstepu od niedzieli do poniedzialku i normalnie mialam okres a teraz po odstawieniu nie mam zadnych plamien

[ Dodano: 2007-06-11, 20:41 ]
mam nadziej ze wszystko ok bo troche poczyalam na forum ;] dziex za komenta pozdrawiam papa :*

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości