nie wiem co myśleć...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

kate21-86
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2007, 07:43
Skąd: warszawa
Płeć:

nie wiem co myśleć...

Postautor: kate21-86 » 16 maja 2007, 07:46

Od razu opiszę o co chodzi. 11 dnia cyklu współżyłam z chłopakiem, zabezpieczeniem była gumka. Moje cykle trwają 28-30 dni. Gumka nie pękła ani się nie zsunęła, obydwoje z partnerem to potwierdzamy. Współżyję dopiero od 3 miesięcy, dlatego nie śmiejcie się jak powiem coś głupiego. Otóż to był nasz pierwszy raz tak blisko owulacji. Wydaje mi się, że miałam ją 16 dnia cyklu bo zawsze miewam bóle owulacyjne. W trakcie stosunku (chyba ze względu na to że zawsze w okresie bliższej owulacji mam zwiększony popęd seksualny) byłam naprawdę silnie podniecona. Partner powidział mi, że czuł jak coś gorącego ze mnie wypłynęło. Osobiście tego nie czułam. Nie skończył we mnie, a to "wypływające ciepło" czuł jakieś 15 minut przed zakończeniem stosunku. Nie martwiłabym się, gdyby nie to że po stosunku znaleźliśmy na pościeli coś jakby śluz ukształtowany w kulki. Nie wiem co to może być.... Nie ciągnęło się i rozrywało w trakcie rozciągania. Czy to mógł być naprawdę mój śluz, który spłynąłby z szyjki macicy? Bo te kulki miały taki biały, trochę kremowy kolor. Partner twierdzi, że nie jest to sperma, bo po upływie 20 minut dalej było białe, a sperma ponoć robi się już wtedy przeźroczysta. Mówi też, że "wypływające ciepło" nie może być spermą, bo ona ma niższą temperaturę od śluzu, a on czuł gorąco, poza tym jeszcze był daleko od tego, a preejakulant nie byłby w takich ilościach jak czuł. Dwie kulki były na pościeli, a kolejną znalazłam na bieliźnie jak poszłam do toalety (oczywiście założyłam ją po stosunku), czy gbyby to był śluz to mógł jeszcze wtedy ze mnie wypłynąc? No i nie wiem co myśleć.... dziś jest 28 dzień cyklu, nerwy mi puszczają bo ciąża BARDZO nam teraz nie odpowiada. Gumkę sprawdzaliśmy na każde sposoby, za każdym razem wychodziło że jest cała, a zsunąć się nie zsunęła, myśleliśmy może że jak partner ją zdejmował to coś mogło kapnąć na pościel, ale skąd wtedy byłyby znaki na mojej bieliźnie? Czuję się jak przed każdym okresem, napięcie, wzdęty brzuch, wrażliwe piersi i wkurzam się na wszystko co możliwe. Odpiszcie mi coś w miarę jak powinnam dostać okres coraz bardziej się denerwuję...
mogę jeszcze dodać, że bóle owulacyjne były w tym miesiącu bardzo mocne, ale to chyba o niczym nieświadczy...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 maja 2007, 09:35

A ja nie rozumiem czym sie martwisz ? jak nie zasial to i ty nie zbierzesz ! a to, ze tam czół jakies ciepło, a na poscieli coś znalazłaś to osobny temat
w ciazy to ty na Bank nie jestes, a ow twój opis na pewno nie jest tego przyczyna
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 16 maja 2007, 09:47

kate21-86 pisze:Gumka nie pękła ani się nie zsunęła
wiec nie masz czym sie martwic, bo zabiezbieczyliscie sie dobrze

kate21-86 pisze:Partner powidział mi, że czuł jak coś gorącego ze mnie wypłynęło

Śluz
kate21-86 pisze:Czy to mógł być naprawdę mój śluz, który spłynąłby z szyjki macicy?
Tak, to był Twój śluz
kate21-86 pisze:czy gbyby to był śluz to mógł jeszcze wtedy ze mnie wypłynąc
oczywiscie ze tak!!

nie martw sie, bo powodow do obaw przed ciazą w tym przyadku nie masz
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 maja 2007, 13:16

To ewidentnie sluz byl, a wy sie zabezpieczyliscie. Wiec o co chodzi? W ciazy nie jestem przeciez.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 16 maja 2007, 15:29

Tak jak wszyscy piszą, w ciąży nie jesteś i to był Twój śluz.
nie denerwuj się już bo jeszcze Ci się okres spóźni :)
kate21-86
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2007, 07:43
Skąd: warszawa
Płeć:

Postautor: kate21-86 » 16 maja 2007, 17:55

pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, niby wiem że nie ma się czym martwić, ale zawsze mam wątpliwości... dzięki wam bardzo za słowa otuchy :):):)

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości