Co jest ??Ciaza??pomozcie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Maniek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2006, 18:39
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Co jest ??Ciaza??pomozcie

Postautor: Maniek » 30 mar 2007, 10:57

Witam..pewmnie was zbiera jak czytacie takie tematy no ale prosil bym o wyrozumialosc...Moje kochanie ruznie ma z okresami...Zazwyczaj co dziwne dostaje co miesiac czyli np 26 i za msiesiac 27.Ale np raz dostala 26 a raz 29...raz 24..mniejsza z tym czyli jakos zdiwnie ma..Kochalismy sie w tym miesiacu 2 razy jednak krotko bo ktos musial przyjsc jak zwykle czyli po 10-15 mm bez zadnego zakonczenia i oczywiscie z prezerwatywą.Gdy uprawiamy petting rowniez mam prezerwatywe...Dzis jest 30 wiec sila rzeczy juz jej sie spuznia powiedzmy iz 4 dzien bo wczesniej jak napisalem ma nieregularne..Czy moglo w jakis sposob dojsc do zaplodnienia(jakos na pewno)ale czy juz mam sie stresowac i ona rowniez??(a stresujemy sie)czy poczekac jeszcze spokojnie 2-3 dni a potem zrobic test??pozdrawiam
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 30 mar 2007, 11:02

Jak wyobrażasz sobie spłodzenie dziecka bez plemników, że tak zapytam? Jeśli masz na to sposób, to być może jest w ciązy, ale nie sądzę. Swoją drogą petting z prezerwatywą to niezła perwersja.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Maniek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2006, 18:39
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Maniek » 30 mar 2007, 11:04

HEh wybacz Natasza po prostu ona taka jest.Wiec jakie moga byc powody spuzniania okresu??ma 17 lat.Czy mzoe po prostu jeszcze nie ma regularnych??Ps moga bys mi podac swoje gg zagadl bym doslownie 5 min.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 30 mar 2007, 11:13

Nie potrzeba gg. Jest młoda, ma dopiero 17 lat, więc nie dziwota, że nie ma jeszcze regularnego okresu. Ja mam ponad 20 i też jeszcze nie mam do końca regularnego. Czekajcie spokojnie na okres, bo nie macie o co się martwić, na pewno w ciąży nie jest. Powodami spóźniania się okresu mogą być: młody wiek, choroba czy przeziębienie, zmiana klimatu czy miejsca.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 mar 2007, 11:14

I dodam stres, sama się nakręca na to że niby jest w ciąży bo jej się okres spóźnia i się stresuje, co powoduje opóźnienie. Takie błędne koło.
Maniek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2006, 18:39
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Maniek » 30 mar 2007, 11:32

Zrobila test i powiedziala ze wykryl na tak......niewierze skad...;(

[ Dodano: 2007-03-30, 11:45 ]
Za przeproszeniem ni censored;/oszukala mnie chciala zboaczyc ja kzearaguje;/tak sie censored nierobi.przperaszam za te slowa..dziekuje za pomoc;/;/
Stormy

Postautor: Stormy » 30 mar 2007, 11:50

to pieknie sie zachowala, gowniara jakich malo. bierz nogi za pas lepiej, bo jeszcze kiedys okaze sie ze gumki dla jaj poprzekluwala <wsciekly> censored <belt>
Maniek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 05 lut 2006, 18:39
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: Maniek » 30 mar 2007, 14:52

dokladnie;/ mowi ze jej sie pomylilo odczytanie..jak juz orbila 3 razy to nie wiem jak ;/Dzieki posluchalem rady Browar dla was !TEraz to jzu tylko mi pozostalo wyzyc sie na moto i bardzo dobrze ]:)
paula16
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 08 mar 2007, 16:50
Skąd: gdzieś
Płeć:

Postautor: paula16 » 30 mar 2007, 15:44

nierególarny okres normalka. Kiedys z czasem sie urególuje moze jeszcze stres na to wpływa ? bez obawy ciąza z prezerwą? wątpie chyba że dziurawą! hehe
paula16
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 30 mar 2007, 17:05

Maniek pisze:Zrobila test i powiedziala ze wykryl na tak......niewierze skad...;(

[ Dodano: 2007-03-30, 11:45 ]
Za przeproszeniem ni censored;/oszukala mnie chciala zboaczyc ja kzearaguje;/tak sie censored nierobi.przperaszam za te slowa..dziekuje za pomoc;/;/

Jeśli naprawde cie oszukała to dałbym sobie spokój.. jeśli jej się coś pomyliło to ok chociaż co tutaj może się pomylić?
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości