brak trzeciej tabletki

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

brak trzeciej tabletki

Postautor: mika » 30 mar 2007, 08:33

toc sie teraz zestresowalam. wczoraaj zapomnialam wziasc tabletki. to bylaby trzecia. w poprzednim cyklu braloam kolo/po 19.00 teraz pierwsza wzielam kolo 21 a druga kolo 20 trzecia tez wieczorem mialam zamiar wziasc ale wypadlo mi z glowy. wzielam dzis rano o 8.20. chyba zabespieczona nie jestem ale nie mam pewnosci. zastanawiam sie tez czy w takich wypadkach wystarcxza tylko globolki dla zabespieczenia sie. jestem na siebie bardzo zla bo nie po to stosuje hormony aby mimo trucia sie gumek uzywac. wrryyy <szubienica>
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 30 mar 2007, 08:45

Wszysciutko o tym masz w ulotce. Wszystko.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 mar 2007, 22:28

mika pisze:olo 20 trzecia tez wieczorem mialam zamiar wziasc ale wypadlo mi z glowy. wzielam dzis rano o 8.20.
Wiesz jestem zbyt nietrzezwa zeby liczyc ale jesli nie minelo 12 h to nie masz sie czym martwic. Jesl minelo to normlanie bierz tabletki ale przez 7 dni dodatkowo gumki czy co innego.
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 31 mar 2007, 10:53

wlasnie ulotka wszystko wyjasni bo w jednych tabletkach jak sie zapomnie wziac to kaza pomonac ta tabletke a w innych wziac od razu jak sobie przypomnisz, poczytaj sobie
Only You

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości