tabletkowe dzieczyny pomóżcie!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Pyśka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2006, 19:56
Skąd: Rzeszów
Płeć:

tabletkowe dzieczyny pomóżcie!

Postautor: Pyśka » 27 mar 2007, 15:25

Wyjechałam dziś na kilka dni i zapomniałam zabrać ze sobą tabletki, wczoraj wzięłam 16 no i więcej z tego opakowania już nie wezmę:( Czy w takim wypadku mogę zacząć nowe po 7 dniowej przerwie? Organizm nie zgłupieje? Czy będę wtedy zabezpieczona od pierwszej tabletki?
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 27 mar 2007, 15:30

Możesz tak zrobić, a nawet powinnaś. Robisz 7 dni przerwy i niezaleznie od tego, czy było krwawienie (powinno się pojawić 3. dnia) i czy się skończyło, bierz następne opakowanie. Zabezpieczenie działa od 1. tabletki, chyba że masz jakieś dziwne te tabletki, ale nie sądzę.

czy sobie popieprzyłaś tym w organizmie? Na pewno. Już samym braniem tabletek, więc nie ma różnicy, że tak Ci się stało.

Niektóre sobie tak celują z okresem, żeby nie wypadł np. w dniu zawodów sportowych.
Grace

Postautor: Grace » 27 mar 2007, 17:04

A ja tylko dodam, że jeśli postanowiłaś brac tabletki, noś ze sobą dodatkowe opakowanie, lub zabieraj receptę, żebyś mogła w każdej chwlili wykupić.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 27 mar 2007, 19:09

Gosia... pisze:noś ze sobą dodatkowe opakowanie, lub zabieraj receptę
o normalnym opakowaniu zapomniala, nie zabrala a na peewno bedzie pamietal o recepcie <zalamka> ja akurat zawsze mam dwa opakowania, bo to bierzace nosze w portfelu a jak ten zotanie w samochodzie czy u Misia to biore z nowego opakowania a w normalnym pomijam i zostaje zeby wymienic tę z nowego(ale zakrecilam;) )
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Grace

Postautor: Grace » 27 mar 2007, 20:47

madziorka.m pisze:o normalnym opakowaniu zapomniala, nie zabrala a na peewno bedzie pamietal o recepcie

każda rozsądna dziewczyna tak robi.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości