Proszę o pomoc.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

BAMBO ;d
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:15
Skąd: z Nikąd ;d
Płeć:

Proszę o pomoc.

Postautor: BAMBO ;d » 21 mar 2007, 11:32

Mam małe pytanko, otóż jestem ze swoja dziewczyną od roku. Od niedawna uprawiamy seks. Ostatnio troche mnie poniosło i stało sie cos .. co nie powinno miec w ogole miejsca. Sprawa ma sie tak, że ostatniej nocy włożyłem jej dosłownie pare razy bez gumki.. wiem,że macie mnie za nieodpowiedzialnego głupca. Ale to wyszło samo z siebie.. ; (( Mam 19 lat, moja dziewczyna 18. Bardzo ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Lecz ostatnio zauważyła że z jej pochwy wydobywa sie cos dziwnego, (to nie jest śluz, który z reguły sie z stamtąd wydobywa ;P wtedy nie byłbym tak zdenerwowany ; ( ) Czy coś takiego może byc jakims sygnałem, że "w srodku" dzieje sie cos niedobrego? Mam nadzieje, że żadna ciąża z tego nie wyjdzie :(( Prosze o poradę.... Nie wiem co mam o tym myśleć, co robić. Moja dziewczyna nie pojdzie do ginekologa, za wielki z niej uparciuch..

Ps. Przepraszam, jeżeli podobny temat już sie znalazł. Mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe. =(
Tak pragne życia, Tak pragne ufać, poradzić sobie..
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 21 mar 2007, 12:45

kupcie sobie test i tyle...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 mar 2007, 14:23

BAMBO ;d pisze:Nie wiem co mam o tym myśleć, co robić. Moja dziewczyna nie pojdzie do ginekologa, za wielki z niej uparciuch..
tzn uprawia seks ale do ginekologa to nie??? nie potrafie zrozumiec takich ludzi... dziewczyna ma 18 lat wiec rutynowo powinna sie tam udac...a skoro wspołzyje to tym bardziej!!

pierwsze pytanie kiedy miało miejsce to zdrzenie? czy wczesniej nie miała takich dolegliwosci? moze miała ale o tym nie wiesz?? moze po prostu ma upławy ichocby dlatego warto sie wybrac do lekarza?

i poraz zrozumiec ginekolog to lekarz jak kazdy inny :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 mar 2007, 14:35

BAMBO ;d pisze:Moja dziewczyna nie pojdzie do ginekologa, za wielki z niej uparciuch..

jakies uprzedzenia ma, złe doswiadczenia, czy zwyczajnie jakies durne popdejście ??
kupcie sobie test i tyle...

to by bylo tyle jesli chodzi o ciaze
ale dziwna wydzielina to moze byc cos innego. Ja bym na jej miejscu poszał.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 mar 2007, 18:16

CZYTAJAC tego posta .......... mam dziwne wrażenie niekompetencji osobnika piszacego. tak to napisał , ze wydaje mi sie iz ona ma po prostu kwawienia po pzrerwaniu błony - ale mylic sie też mogę
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
BAMBO ;d
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:15
Skąd: z Nikąd ;d
Płeć:

Postautor: BAMBO ;d » 21 mar 2007, 20:14

To nie są krwawienia. Moja dziewczyna nie chce o tym rozmawiac, nie wiem co sie z nia dzieje. Błone ma juz przebitą. Z tego co ona mi mowiła to "to coś" jest białego koloru i ani troche nie przypomina śluzu,że tak powiem : jest innej konsystensji. Nie wiem jak to jasniej wytłumaczyć...
Tak pragne życia, Tak pragne ufać, poradzić sobie..
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 mar 2007, 21:31

to mogą byc upławy...

naprawde nie rozumiem dlaczego nie pojdzie do ginekologa...skoro jest na tyle dorosła zeby uprawiac seks to tym bardziej powinna odczuwac potrzebę dbania o siebie swoje zdrowie i ciało....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 mar 2007, 21:43

To nie ciaza a predzje jakas infekcja, uplawy czy inny grzyb!
Z ty m czym predzej trzeba do lekarza tym bardziej jesli by wystapilo jakies zaczerwienienie, pieczenie czy cos!
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 21 mar 2007, 23:29

nie obraź się ale chyba dlatego złapała tą infekcję, że włożyłeś jej bez gumki...
tzn od Ciebie złapała
a Ty pewnie od basenu
Awatar użytkownika
Ania82
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:23
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Ania82 » 22 mar 2007, 21:57

Nie będę oryginalna,bo powiem to, co poprzednicy- do lekarza, bo to faktycznie jakaś infekcja może być... Ja na dziewczyny miejscu bym nie zwlekała. Jak się wstydzi, to niech idzie do ginekologa- kobiety.
Co do sprawdzenia, czy nie jest w ciąży to najlepiej test, albo badanie krwi na, chyba to się HCG nazywało...
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Obrazek
BAMBO ;d
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:15
Skąd: z Nikąd ;d
Płeć:

Postautor: BAMBO ;d » 24 mar 2007, 11:52

Z moją dziewczyna juz wszystko ok ;) Bardzo sie ciesze ;) Dziekuje wszystkim za odp. udało mi sie ją przekonać zeby poszła do ginekologa ;) Obiecała, że bedzie chodzić regularnie ;) Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzieki. <browar>
Tak pragne życia, Tak pragne ufać, poradzić sobie..

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości