pęknięta gumka+ stosunek nie do końca.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

małaaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:36
Skąd: kraków
Płeć:

pęknięta gumka+ stosunek nie do końca.

Postautor: małaaga » 19 mar 2007, 09:08

Problem wygląda tak- skończyłam ostatnie opakowanie tabletek (chcialabym, zeby orgamizm odpoczął), teraz mam juz okres płodny, kochajac sie pękła nam gumka, stosunek nie był dokończony. I teraz moje pytanie- czy pare ruchów podczas okresu płodnego może wywołać ciąże?Czy samo podniecenie partnera wystarczy? Może wydać się błache, ale to naprawde mnie nurtuje, bo nie wiem czy biec po postiron, z góry dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2007, 09:16

zaraz ! - piszesz "skonczylam ostatnie opakowanie tabletek " co to znaczy? ile miesiecy bralas tabletki ?
w tej sytuacji , jak ją opisalas , wszystko sie moze zdarzyć jak i nic !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
małaaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:36
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: małaaga » 19 mar 2007, 09:36

tabletki brałam od 2 lat, z przerwami. pierwszy raz takie coś się wydarzyło i nie wiem sama co robic, ginekolog przyjmuje od 13 i chyba dla świętego spokoju powinnam tam iść.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2007, 09:37

skad pewnosc , ze masz opkres płodny ? po zaprzestaniu brania tabletek wystąpila juz normalna miesiaczka ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
małaaga
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2007, 10:36
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: małaaga » 19 mar 2007, 09:46

tabletki skończyłam 20 dni temu, po nich miałam normane krwawienie- do miesiączki jeszcze pare dni. a skąd pomysł, ze okres płodny?- mój śluz stał się, przeźroczysty, ciągnący- tak jak to w okresie płodnym bywa.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 mar 2007, 09:51

małaaga pisze:tabletki skończyłam 20 dni temu, po nich miałam normane krwawienie- do miesiączki jeszcze pare dni. a skąd pomysł, ze okres płodny?- mój śluz stał się, przeźroczysty, ciągnący- tak jak to w okresie płodnym bywa.


Dwadziescia dni temu skonczylas branie tabletek - po ich zakonczeniu wystapił okres - to ten nie normalny okres . Dopiero teraz bedziesz miala , ze tak powiem "normalny" okres jesli wystapi normalnie !
To, ze sluz stal sie takim jak piszesz, nie jest jeszcze pewnikiem iż mialas dni płodne , albo , ze wystapiła u ciebie owulacja.
Wszystko w kontekscie pisze - po zaprzestaniu "brania" tabletek anty.
niech mnie ktos poprawi jesli sie mylę .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 19 mar 2007, 11:12

Małaaga, leć lepiej do ginekologa. Jak znam życie to on dla pewności przepisze Ci Postinor, ale lepsze to niż ryzykowanie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 21 mar 2007, 23:35

z własnego do świadczenia wiem, że jeszcze jakiś czas po odstawieniu tabletek śluz nie idzie w parze z temperaturą... tzn może zmylić

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości