tabletki a skutki uboczne

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

tabletki a skutki uboczne

Postautor: Asfaloth » 18 lut 2007, 21:39

czy któras z was po braniu tabletek antykoncepcyjnych NAPRAWDE miala jakies POWAZNE powiklania.. nie mowie o tyciu czy problemie z zajsciem w ciaze.


I czy po rocznej przerwie w braniu tabletek (bralam pol roku)mozna do nich wrocic i beda skuteczne?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lut 2007, 22:17

Asfaloth pisze:NAPRAWDE miala jakies POWAZNE powiklania.. nie mowie o tyciu czy problemie z zajsciem w ciaze.
Czyli problem z zajsciem w ciaze to nie jets powazny problem?
A jaki jest powazny? :|
Asfaloth pisze:czy po rocznej przerwie w braniu tabletek (bralam pol roku)mozna do nich wrocic i beda skuteczne?
A czemu mialy by nie byc? :?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lut 2007, 00:04

Asfaloth pisze:czy któras z was po braniu tabletek antykoncepcyjnych NAPRAWDE miala jakies POWAZNE powiklania..

bardzo cięzkich nie
na szczescie w pore odstawilam to mi nie namieszały tragicznie ( moja sytuacja jest specyficzna)
Asfaloth pisze:zy problemie z zajsciem w ciaze.

dla kobiety która bardzo chce dziecka to jest problem, a taki problem to nie tylko zajscie, ale i donoszenie
Asfaloth pisze:I czy po rocznej przerwie w braniu tabletek (bralam pol roku)mozna do nich wrocic i beda skuteczne?

tak mozesz wrócic i beda tak samo skuteczne
Awatar użytkownika
OneLove
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 17 gru 2006, 23:32
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: OneLove » 19 lut 2007, 01:18

I czy po rocznej przerwie w braniu tabletek (bralam pol roku)mozna do nich wrocic i beda skuteczne?


Oczywiście!

Tu masz podobne tematy,może coś ciekawego znajdziesz: http://agnieszka.com.pl/f...318d7545#387476
http://agnieszka.com.pl/f...opic.php?t=9536
Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatkuuu...
- Tak Prosiaczku...?
- Nic, nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za
łapkę... - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 lut 2007, 09:46

Asfaloth pisze:czy któras z was po braniu tabletek antykoncepcyjnych NAPRAWDE miala jakies POWAZNE powiklania.. nie mowie o tyciu czy problemie z zajsciem w ciaze.
Tak. Ostry stan zapalny trzustki i całkowicie porozwalany układ hormonalny.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 lut 2007, 12:58

Asfaloth pisze:NAPRAWDE jakies POWAZNE powiklania


z najbliższego otoczenia:

9 lat brania środków anty = kilkuletnie problemy z zajściem w ciążę,jedno poronienie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
georgia
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lis 2006, 13:08
Skąd: z nieba
Płeć:

Postautor: georgia » 22 lut 2007, 22:54

biore tabletki od miesiaca in nie mam absolutnie zadnych skutkow ubocznych:) no moze jeden:) zwiekszone libido:P
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 22 lut 2007, 23:05

georgia pisze:biore tabletki od miesiaca in nie mam absolutnie zadnych skutkow ubocznych


Myślę, że często takie skutki ujawniają się po dłuższym okresie brania hormonów :]
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 23 lut 2007, 19:34

A mnie najbardziej rozwalaja teksty: "zaszkodziły, bo były źle dobrane i trzeba zmienić na inne". Ile razy tak zmieniać? Do całkowitego zrypania wszystkiego w środku?
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 07 mar 2007, 22:26

jak przeczytałam wiekszosc postow mysle ze nawet nie zaczne brac tych tabletek.. wole inne metody.naprawde chyba ze lekarz dokładnie dobierze mi tabletki ..mowcie jak działaja na was.. tycie czy jeszce cos ???
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 08 mar 2007, 09:06

mrt pisze:A mnie najbardziej rozwalaja teksty: "zaszkodziły, bo były źle dobrane i trzeba zmienić na inne". Ile razy tak zmieniać? Do całkowitego zrypania wszystkiego w środku?

Dokładnie, to nie zabawa.
Brałam 2 rodzaje tabletek w ciągu około roku i mam uraz na całe życie. Tabletki bardzo źle wpływały na moją psychikę. Ja dziękuje za to, żeby faszerować się czymś, co mnie rozstraja nerwowo. Dla mnie to było nie do opanowania. A zdrowie psychiczne to przecież też zdrowie.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
desire86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 04 mar 2007, 23:14
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: desire86 » 08 mar 2007, 21:16

natasza hej masz racje nie bierz tego swinstwa, jak widac tabletki nie sa wcale takie dobre moze w czyms pomagaja ale i rownie dobrze szkodza...
niesmak mozna zabic.....Afrodyzjakami :)))
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 10 mar 2007, 12:57

Każda kobieta inaczej reaguje na hormony. Ja zażywam tabletki antykoncepcyjne od ponad 2 lat, brałam jeanine, a od 8 miesięcy biorę micrognon21, przy obu rodzajach czułam się dobrze, troszkę przytyłam (ale to mi akurat pasuje :) ) nie zmniejszyło mi się libido. Wszystko jest ok. Tabletki trzeba sobie dopasować. Pozdrawiam wszystkich :)

[ Dodano: 2007-03-10, 12:58 ]
usp, bląd się wdarł microgynon21 :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 mar 2007, 13:05

Mychola pisze: ponad 2 lat,


wszystko zatem jeszcze przed Tobą , za wczesnie sie cieszysz :>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 10 mar 2007, 15:31

nie wykluczam tego, że z czasem może coś wystąpić, przecież to są hormony, nigdy nic nie wiadomo...ale cieszę się, że narazie dobrze je znoszę :)
Kivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2006, 01:12
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Postautor: Kivi » 14 mar 2007, 14:36

Dzisiaj biorę ostatnią tabletkę Yasmin. Tabletki brałam 9 miesięcy. i NIGDY WIECEJ.
Przytyłam, urósł mi biust (z B na D) ogólnie moja cała kondycja psychiczna i fizyczna stale się pogarszała odkąd brałam prochy.. Ale oczywiście żyłam w przekonaniu, że to mi przejdzie.
Teraz panicznie się boje tego, czy uda mi się donosić ciąże albo czy w ogóle uda mi się zajść.. Mam dużo innych problemów więc sytuacja jest skomplikowana..
Moim zdfaniem lekarze mało mówią o skutkach ubocznych.. o ewentualnych problemach po odstawieniu..
Ja osobiscie doszłam do wniosku, że wole stosować gumki (choć przyjemne to nie jest) niż kiedyś nie mieć dzieci. (Atfu!)..Gdyby ktoś mnie zapytał czy polecam komuś anty, to zdecydowanie nie. Ale ludzie są różni i decyzje w tym względzie też.
"Tak bardzo pragnę aby serce moje przy Twoim kroczyć mogło.."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 mar 2007, 17:14

Kivi pisze:Ale oczywiście żyłam w przekonaniu, że to mi przejdzie.
<hahaha> Jak bylas tak naiwna to sie dziwisz. Kiedy mas zniepokojace tego typu skutki uboczne to d razu powinnas odstawic badz zmienic na inne...
Kivi pisze:Moim zdfaniem lekarze mało mówią o skutkach ubocznych.. o ewentualnych problemach po odstawieniu..
Coz mozna pytac zawsze :D

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości