poronienie łączy sie z okresem??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

poronienie łączy sie z okresem??

Postautor: maro » 01 lut 2007, 22:54

Witam, takie pytanie mam ostatino moja znajoma poroniła, znaczy sie dzis. Nie wiedziała o ciązy bo niby skąd. Byla u lekarza (ginekologa) w miniony piatek i po badaniu kobita nic nie stwierdziła, przypisała tabletki anty diana 35 oraz postinor bo sie bala ze wpadła. Wzieła tabletke odrazu czyli w piatek a druga w sobote nad ranem. A dzis wyszło ze bardzo ja boli brzuch i ze krwawi. Poszla do lekarza (tego samego) i doktorka powiedziala ze to był 3 tydzień ciązy i ze poroniła. Smutne troche to bo nie czula zadnych oznak ze jest w ciązy a zabezpieczała sie. Pytanie jest takie czy jesli teraz krwawi nadal to mysli ze ma szybszy okres i powinna wziąc 1 tabletke diany. A normalnie powinna go miec za tydzien. Powinna wziąc dzis ta tabletke?? Czy poczekac? prosze o szybkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 02 lut 2007, 07:33

Myślę, że to logiczne, iż po poronieniu powinna zaczekać. Z gienekologiem nie rozmawiała o tym? :/
Swoją drogą - ma dobrego znajomego ;)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 lut 2007, 09:05

zaraz - napisz to jeszcze raz , ale po ludzku <aniolek>
lekarz przepisuje tabletki anty a i do tego dodaje postinor ? nie mówiac co i jak barac i kiedy ? nie poznaje na badaniu trzeciego tygodnia ciazy ? a po poronieniu stwierdza takowa ?
głowa mnie boli !! <boje_sie>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 02 lut 2007, 09:46

Mona pisze:Swoją drogą - ma dobrego znajomego

nom ;)

Andrew pisze:lekarz przepisuje tabletki anty a i do tego dodaje postinor ? nie mówiac co i jak barac i kiedy ? nie poznaje na badaniu trzeciego tygodnia ciazy ? a po poronieniu stwierdza takowa ?
głowa mnie boli


tak, przypisała postinor bo znajoma bała sie ze wpadła dzień wczesniej, a ciązy 3 tygodniowej nie wykryła. Do tego tabletki diana 35 jako antykoncepcja w dodatku bo polecił dermatolog. Po poronieniu stwierdzila ze to był 3 tydzien. Tak to sie przedstawia.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 04 lut 2007, 21:00

maro ona musi zaczekać na kolejny okres !! (następny po obecnym krwawieniu, które jest od postinoru,czyli za około miesiąc)
dopiero zacząć brać tabletki
bo to krwawienie teraz to żaden okres przecież

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości