To Co wiem To Pisze, A Wy ...?? Wasza Kolej ...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Niecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2006, 12:02
Skąd: Świdnik
Płeć:

To Co wiem To Pisze, A Wy ...?? Wasza Kolej ...

Postautor: Niecha » 21 sty 2007, 11:47

Hey... Forumowicze :) natknęłam sie ostatnio na posty typu: kochalismy sie w Gumce "nie bylo wytrysku będzie ciąża " , "dotknął mojej łechtaczki bez gumki . Boje się wpadki" :/ nie zastanawia was to JAKIM cudem mozna zajść w ciąże tym sposobem ? Nie wiem jak u was jest w szkole, alemnie tam na biologi uczyła pani , że jeśli nie ma komórki jajowej gdzie moze zostać zapłodniona to niema ciąży . Bo niby nie s atakie zdolne "plemniki" zeby przeczekac ok 2 tygodni w macicy kobiety , zwłaszcza jeśli kobieta ma regularny okres , albo kiedy decydujemy sie na sex wczasie okresu obojetnie czy to 1 dzień cyklu czy 6 :/ bo w czasie miesiączki jajeczko dopiero dojrzewa, tzn zaczyna się tworzyć ... wiec mi sie wydaje ze te dziewczyny ktore stosują tylko prezerwatywe moga spac spokojnie ;) z wytryskiem chlopaka czy bez wewnatrz czy na zewnątrz o ile WSPÓŁZYŁY w tak zwane DNI NIEPŁODNE ;) czekam na wasze zdanie :) dzielcie sie wiedzą z innymi Podrowionka :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2007, 11:53

Niecha pisze:ie zastanawia was to JAKIM cudem mozna zajść w ciąże tym sposobem ?
Nie, nie zastanawia, bo nie mozna.

Co ma na celu tem temat bo chyba nie rozumiem?
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 21 sty 2007, 11:55

Niecha pisze:DNI NIEPŁODNE
I tu jest właśnie ten problem, bo, że w dni niepłodne można współżyć z "spokojną głową" to chyba wszyscy wiemy (jak sama nazwa wskazuje- dzeń niepłodny jest..... tak, tak niepłodny! :P), zadnej rewolucji nie dokonałaś. Tylko wyliczyć te dni niepłodne już takie łatwe nie jest- szczególnie u młodych dziewczyn, których okres jest rozregulowany. Nawet nie musi taki być, wystraczy, że zachoruje, zmieni klimat, przyjmie mocniejsze leki, podenerwuje się i długość cyklu się zmienia.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Niecha
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2006, 12:02
Skąd: Świdnik
Płeć:

...

Postautor: Niecha » 21 sty 2007, 12:46

Nie chodzilo mi o to zeby kogos uswiadamiac :/ tylko zeby przeczytali to ci co panikuja Tylko tyle bo sa i tacy wiec po to jest ten temat ...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sty 2007, 15:16

Niecha pisze:tylko zeby przeczytali to ci co panikuja

dla takich, co panikują, istnieje już temat.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 21 sty 2007, 15:23

lollirot pisze:dla takich, co panikują, istnieje już temat.
I to niejeden... http://www.agnieszka.com.pl/faq.htm#ciaza

Zamykam

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości