odstawić czy przeczekać?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

ach

odstawić czy przeczekać?

Postautor: ach » 19 sty 2007, 11:01

Jestem w kropce. Zaczelam brac Logest, dopiero 2ga tabletka, a czuje sie fatalnie. Zawroty glowy, jak czytam-linijki zamazuja mi sie przed oczami, w nocy mdłości i napady gorąca ( hehe- objawy jak przy menopauzie;-) Nie wiem, co robic, czy śmigać do lekarza, czy przeczekać, czy odstawić? Czy można w ogóle zaprzestać brania po 2 tabl? Jest to naprawde kłopotliwe, sesja na karku, a tu ani linijki nie da rady przeczytać. Dodam jeszcze, ze to nie moje pierwsze tabletki, bralam kiedys jeanine i milvane i nic z tych rzeczy mi sie nie przytrafilo. Ktoś doradzi? dzieki z góry...
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 19 sty 2007, 11:11

to trzeba było wybrać inny termin na zaczynanie :)

2 dni i już dość? moja miała tylko 1szy tydzień takie nieciekawe objawy a później się zmniejszyły i powoli ustąpiły, z resztą w ulotce chyba jest napisane, że objawy niepożądane nawet do 3 miesięcy mogą być :)

inne? może to faktycznie nie najtrafnieszy wybór, ale chyba za wcześnie, żeby po 2 dniach oceniać?
zadzwonić do ginka nie zaszkodzi!
ach

Postautor: ach » 19 sty 2007, 11:26

dzięki Ci...no chyba nie mam innego wyjścia, muszę się dalej męczyć. Chodzę jak pijana, zapominam wszystkiego, normalnie objawy menopauzy i upojenia alkoholowego razem. Gdybym wiedziała, że tak będzie, to na pewno bym nie zaczęła, ale że wcześniej było wszystko w porządku to i tym razem nie spodziewałam się rewelacji. A do ginka nie zadzwonie, bo dziś nie jej dyżur...Musiałabym do innej się wybrać. I 45 za wizyte zapłacić, żeby mi powiedziała" niech Pani przeczeka". Chyba sobie sama odpowiadam na to pytanie..
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 sty 2007, 12:53

ja na samym poczatku mialam jakies nudnosci ale zawrotow glowy nic.przeczekaj to jedno opakowanie a jak sie pojawi plamienie pod koniec to tez sie nie martw bo to czesto sie zdarza:)
_z_u_z_i_a
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2007, 16:53
Skąd: slask
Płeć:

Postautor: _z_u_z_i_a » 19 sty 2007, 16:09

WITAM!
TO JEST NORMALNE NA POCZATKU po prostu ORGANIZM MUSI SIE PRZYZWYCZAJIC!
Z DNIA NA DZIEN BEDZIE LEPIEJ!!!!
POZDROWIONKA!!!!!!!! <jestok> <jestok>
zuzia
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2007, 16:49

Z DNIA NA DZIEN BEDZIE LEPIEJ!!!!
Wcale nie musi.....
Jak zaczelas wybra cmusisz do konca opakowania na pewno i sie przemeczyc.
Jak bedzie jeszcze gorzej dzwon do lekarza i mow.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości