Do środka czy nie?! Oto jest pytanie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 mar 2006, 23:04

moon pisze:Przca cały czas piesze ze i tabletki i gumy jezor

Ehh karmen, karmen... Jeszcze brakuje, żebyście zaczęli dni płodne wyliczać...
Daj z tym spokój, bo sama się nakręcasz, a chłop widzę nie umie przekonać. A tu niejedna się kocha czy kochała przy tabletkach bez gumki z końcem w środku. :] No chyba, że masz jakąś alergię na Jego nasienie... :P Uszy do góry, nie ma się czego bać.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 mar 2006, 10:39

karmen pisze:nieraz juz powiedzialam mojemu facetowi aby skończyl w środku (najwyższy czas) ale on zaraz pytal czy jestem pewna itp. i zawsze kończylo sie tym iż ja mialam znowu głupie myśli a on sam juz przy mnie dostał obawy...

Następnym razem jak to powiesz, to zatkaj mu gębę (najlepiej językiem) i trzymaj za tyłek jak będzie trzeba, a nie kręćcie sobie nawzajem filmów :]
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 14 mar 2006, 13:50

Olivia napisał/a:
A jak kochacie się przy tabletkach, to bez gumek już?

moon
Przca cały czas piesze ze i tabletki i gumy


przeciez pisalam już, że tylko CZASEM używamy gumek... a tak to kochamy się BEZ GUM a kiedy facet czuje, że zaraz dojdzie to po prostu kończy np. na brzuszku...

Gosia - thx <browar>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 mar 2006, 14:43

karmen pisze:kiedy facet czuje, że zaraz dojdzie

To taki sex przerywany przy tabletkach? Hmm, przerost formy nad treścią. Jesteś dużą dziewczynką i spróbuj się przełamać, powoli. Lecz nic na siłę...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 14 mar 2006, 14:43

karmen, zapewne zdajesz sobie sprawę jak 'skuteczna' jest metoda antykoncepji polegająca na stosunku przerywanym? Mimo tego w ciąże jeszcze nie zaszłaś? No widzisz, tabletki chyba zdają egzamin :]
Tak tak, wiem, trochę wyolbrzymiam, ale mam nadzieję że i tak w jakiś sposób to pomoże Ci się przełamać :)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 16 mar 2006, 21:53

no, mam nadzieje, że w końcu zaczne sie powoli przelamywac... była juz sytuacja że po prostu po wytrusku kiedy byl jeszcze mokro i małe resztki w nim zostaly kochalismy sie ponownie... wiec jak na mnie to już coś :D więc teraz tylko tak bym musiala czesciej i moze stopniowo az w końcu na dobre się przelamie

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości