Obawia przed ciaza........

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 25 kwie 2006, 22:57

Roman pisze:Powyzsza wypowiedz mnie smieszy. Czy na prawde uwazasz, ze tabletki hormonalne mozna lykac jak witamine c bez zadnych skutkow ubocznych? Zyj dalej w swiecie mlodziezowych reklam.

A kto napisal, ze to dobre? Nie lubie ludzi, ktorzy pochopnie dochodza do wniosku. I to jeszcze zlego...
Gosia... pisze:Powinnam dzisiaj dostac okres, a nie dostalam...pierwszy raz mi sie to zdarza przy tabletkach, byly wszytskie objawy miesiaczki, ale nic nie leci... Kurcze-co jest grane?

U mnie tez tak czasem jest ale zawsze dostaje. Nawet po tabletkach miesiaczki nie dostaniesz co do sekundy. Co mnie tez czasem przyprawia o palpitacje bo nie wiadomo czy nie jest sie tym 0,01% :]
misiucha22 pisze:Jeny, w wieku niecałych 16 lat to dziewczyny powinny myslec o innych rzeczach

Przyjmuje, ze TY myslalas TYLKO i WYLACZNIE o nauce i przyszlej karierze w wieku 16 lat? Ludzie, troszke samokrytyki. Swoja droga nie lubie ludzi, ktorzy sa te pare lat starsi i jacy-to-oni-sa-madrzy-i-doswiadczeni. A gowno.
mrt pisze:Chyba...

mrt, nie rob jej Hitchcocka :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 kwie 2006, 20:46

runeko pisze:Nawet po tabletkach miesiaczki nie dostaniesz co do sekundy
Ale co do godziny tak :P
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 28 kwie 2006, 21:03

hmm temat wałkowany wiele razy...prawda jest taka ze cały ten "zachodni" sytl zycia który sie do nas przywlekł, rodzice bardziej zaaferowani praca niz dziecmi i potem jest jak jest....pewnie ludzie sa młodzi mogą byc ciekawi i próbować, a to ze nie próbują z głowa( z zabezpieczeniem) tylko szybko i "na zywca" a potem jest płacz....cóz nic nie poradzimy...któs tu mówił ze starsi to tylko gadaja ze są mądrzy i w ogóle....sama znam przykład kumpela wszytskim wytykała jak to sie oni nie zachowuja czego to oni nie robia...ma 20 lat wpadła z chłopakiem z którym nie była...ot co chciała poczuc jak to jest chwila zapomnienia i prosze bedzie dzidzius....
nic sie nie zmieni dopóki nie zmieni sie spośób informowania o zyciu seksualnym zaletach plusach i minusach podjecia współżycia....samo mówienie ze mozna zajsc w ciaze nic nie da....trzeba mówic o tym ze ciaza i wychowanie dziecka nie jest łatwe i ze wraz z informacja o ciazy zmieni sie całe zycie młodego człwieka...moze to odstraszy młodzież od seksu bez zabiezpieczenia...choc jak patrze na ludzi młodszych ode mnie o 2,3 lata to juz sama nie wiem czy cos im pomoze.....

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości