Jak uniknac ciazy?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 23:14

lollirot pisze:nie jego! JEJ!


jej też...ale kobieta chyba powinna wiedzieć jak może zajść w ciąże i sama sobie go wybrała na partnera...
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 16 cze 2005, 03:32

Już się tak przestańcie nad Nim pastwić i użalać...
Odpowiedź uzyskał, wystarczającą, a połowę postów to wykasować można...

Trzymaj się Chłopie... W ciąży Dziewczyna nie jest. Tak wnioskuję z tego, co napisałeś.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 16 cze 2005, 05:35

narzady, coz smieszna nazwa ale nie chce nazywac "po imieniu"
2.nie macie zalowac ze wybrala mnie na partnera bo mnie nie znacie, a to jak napisalem tamtego posta, to trzeba sie znalezc w takiej sytuacji (i nie mowie tutaj tylko o potencjalnej ciazy).
3.jestem z reguly wstydliwy wiec rzadko kiedy nazywam cos po imieniu
4.dzieki za odpowiedzi
5. nie jest w ciazy zrobila test (ps. czy o 3 rano moze on odpowiednio wyjsc?)
6.jeszcze raz dzieki i nie dzieki niektorym...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 11:39

Kosmita pisze:ps. czy o 3 rano moze on odpowiednio wyjsc?


TAK
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 16 cze 2005, 12:51

Może odpowiednio wyjść o 3 rano, ale większość testów powinno wykonywać się rano, wraz z pierwszym moczem.

Kosmito, naprawdę nie masz się czym martwić..
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 16:00

Kosmita, przepraszam jeśli cie uraziłam, nie chciałam <browar>


Kosmita pisze:2.nie macie zalowac ze wybrala mnie na partnera bo mnie nie znacie
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 16 cze 2005, 16:55

macie moje przebaczenie, choc znaku krzyza wglebi nie ujrzycie...
hm coz, mam nadzieje, ze to koniec tej calej historii, dzieki za fachowa pomoc (BTW sorry za niefachowe pytania)
dzieki wszystkim! naprawde jestescie, nadzwyczajni...(patrzac dzien w dzien na zawisc i nienawisc przenikajaca przez twarze otoczenia,...jestescie jak Petroniusz a Pseudokibic..)
mam nadzieje, ze wiecej tutaj nie napisze (co nie znaczy ze jestem zrazony) inteligentni zrozumieja, mniej zapytaja tych pierwszych
adios
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 cze 2005, 21:45

Kosmita pisze:adios


papa <pijak> <papapa>
Awatar użytkownika
HELL-ena
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 19 cze 2005, 18:25
Skąd: z górnej półki
Płeć:

Re: POMOCY

Postautor: HELL-ena » 21 cze 2005, 17:01

Kosmita pisze:witam
od dawna nic nie robilem ze swoja dziewczyna. (2-3 tyg) miala okres juz jeden, ale ma od 2 tyg bolu brzucha i na widok jedzenia chce jej sie wymiotowac albo, cytuje : je co jest w zasiegu reki...czy rzeczywiscie jest szansa ze jest w ciazy?czy to moga byc tego objawy?
i pytanie, czy jesli to bedzie ciaza, to co mozna zrobic oprocz nielegalnej aborcji ,a by nie dopuscic do poczecia? czy np. sa jakies tabletki ktore zle dzialaja na plod itp itd. pomocy!

Jesli to ciąża to dziecko jest juz poczęte. Tabletki które dzialają na płód to tez jest aborcja pozatym podaje sie je góra do 72 godzin po stosunku i powodują poronienie co jest bardzo niezdrowe dla dziewczyny.
A co do tego ze miała okres.. nie sugeruj sie tym. Już gdzie tu to pisałam. Ja mialam krwawienia przez pierwsze 4 msc ciązy.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości