TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE A UŻYWKI

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 12 lis 2004, 13:13

Ale po jaką cholere mam zwierzać się ginekologowi?
nie mam takaiej potrzeby..

temat założyłam, by podyskutować na ten temat, nie potrzebuje dobrych rad :551:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lis 2004, 01:21

No to BlueEyes Ci odpowiedziala :)
No chyba... ze poprzez dyskusje chcialas uspokoic sumienie, ze nic Ci nie grozi :)
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 13 lis 2004, 09:55

ja myślę, że lepiej to zakończyć, bo nie zrozumiemy się chyba tak do końca
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 16 lis 2004, 21:38

natasza pisze:raczej działanie danego narkotyku jest takie same, może rożnić, ale niewiele, więc jest tu ważne doświadczenie innych, ale nie to chciałam powiedzieć, myślę, że jedno jest tu istotne-to jest forum dyskusyjne, mam nadzieje, ze zrouzmialeś co chciałam Ci przekazać.


A skąd wiesz, że takie same? Czy ktoś kontroluje produkcje ecstazy? Dziewczyno to są narkotyki produkowane różnymi sposobami w róznych miejscach. Nigdy nie bądź pewna że kolejny dropsik zadziała podobnie do tych poprzednich. Bo tak naprawde nie wiadomo czy ecstazy jest rzeczywiście ecstazy. Może być, ale tylko z nazwy! Maverick ma dużo racji!!! BlueEyes także!!!!

Wiesz czemu nie zrobiono jeszcze badań interakcji ecstazy z lekami i pigułkami anty? Bo nie ma ustalonego schematu produkcji tego narkotyku!!
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 16 lis 2004, 22:31

A skąd wiesz, że takie same? Czy ktoś kontroluje produkcje ecstazy? Dziewczyno to są narkotyki produkowane różnymi sposobami w róznych miejscach. Nigdy nie bądź pewna że kolejny dropsik zadziała podobnie do tych poprzednich. Bo tak naprawde nie wiadomo czy ecstazy jest rzeczywiście ecstazy. Może być, ale tylko z nazwy! Maverick ma dużo racji!!! BlueEyes także!!!!

Zeżresz potem jakieś ufo, przekręcisz sie albo coś ci w mózgu pier..... i na co Ci antykoncepcja potrzebna bedzie? Jak chcesz dbać o swoje zdrowie to dbaj naprawde!
Są inne rzeczy, gorsze nawet niż nieplanowana ciąża!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 lis 2004, 22:34

Bo dropsow sie nie bierze. To najwieksze swinstwo jakie moze byc. Nie wiesz co kupujesz.

Pomijam juz tu kwestie ze kupujac narkotyki dajecie przestepcom bron do reki.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 lis 2004, 22:53

To fakt nie wiadomo co to za gowno! Juz tyle osob przekrecilo sie od jakis lewych dropsow :( Lepiej zajarac jointa z wlasnej hodowli :) Wtedy wiesz co palisz :)
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 16 lis 2004, 23:09

Student i masz racje, choć sam trawska nie pale!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 17 lis 2004, 02:18

Student pisze:Lepiej zajarac jointa z wlasnej hodowli :) Wtedy wiesz co palisz :)


A masz? :) Przyznaj sie! :D
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 17 lis 2004, 09:43

to, że skład piguł jest rózny nie musicie tłumaczyć, co to za biadolenie w ogóle ? :550: ale nie srajcie mi tu jeden z drugim, ze dzialac moze na 100 sposob, 1 wywoluje smiech, 2 wibracje w sercu, a 3 tylko pobudzenie?????Wiekszej bzdury nie czytalam.Sklady sa rozne, ale raczej wywoluja te same efekty, z tym, ze jedna moze byc silniejsza od drugiej , jedna bardziej pobudzac druga bardziej wprowadzac w stan euforii.Ot!Cala filozofia :550: .Matko!Zapoznajcie sie blizej z tematem, ,bo naprawde nie chce mi sie czytac tego ....A w ogole koniec najezdzania na mnie, jakbym byla dzieckiem, ze dropsow sie nie bierze :547: zadac doroslym ludziom temat do dyskusji o narkotykach, to az smiech bierze, jak widzi sie Wasze podejscie!

Maverick
zamknij temat jesli mozesz, dla mnie juz skonczony :513:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lis 2004, 09:54

to az smiech bierze, jak widzi sie Wasze podejscie
No faktycznie, bo dorosli ludzie jak to nazwalas powinni wiedziec, ze trzeba wciagac fete, dropsy zeby biedni dilerzy narkotykow i mafie narkotykowe mialy za co kupic born ktora pozniej zalatwia twego dzieciaka.
Podejscie nasze (doroslych ludzi) jest prawidlowe. Narkotyki to swinstwo i nie powiesz ze jest inaczej.
Wedle zyczenia zamykam.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości