Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Stormy

Postautor: Stormy » 23 lip 2008, 16:19

ale fakt - w aptece rozni ludzie pracuja: weszlam kiedys, kupilam przy okazji jakies leki i test ciazowy. poki prosilam o witaminy babka obslugiwala mnie normalnie - przy tescie znizyla ton, spojrzala z politowaniem, poszla po test i cichutko cos tam moiwac ze bedzie dobrze mi go podala. radosnie podziekowalam, Zyczylammilego dnia i wyszlam. mochery si enie obejrzaly nawet - ale polewke z aptekarki mialam przez tydzien :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lip 2008, 10:37

Andrew pisze:no to wez taką do reki i przepisz mi takowe ogloszenie moze byc na priw


poszukaj, bratku, tego typu ogłoszeń: wywoływanie miesiączki, miesiączka od zaraz, pełny zakres zabiegów etc. Ślepy by nie znalazł, niezależnie od miasta :]
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Pan_Mruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2007, 12:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Pan_Mruk » 30 lip 2008, 11:20

Ja już nawet nie pamiętam jak długo mam tu konto i czy pisałem tu jakieś posty. Ale od dawna znam to forum i poleciłem już wielu osobą a pomimo to i tak wstydzą się tu pisać o swoich problemach i pytaniach :)

Pisze za koleżankę bo się wstydzi ze ma 30 lat a dopuściła się czegoś takiego, a mianowicie ... Zabawiała sie z facetem młodszym od siebie no i ona leżąc na brzuchu położył sie na nią i zaczął sie o nią ocierać. W całym tym podnieceniu w pewnym momencie zorientowali się ze jego penis wylądował kilka razy w jej pochwie. Ona z początku nie poczuła a on myślał że to nie pochwa tylko złączone uda xD

Z tego co czytałem i pokazywałem koleżance w tym temacie to szanse są minimalne żeby zajść w ciążę, no ale pomimo to kilka słów więcej zawsze coś wyjaśnia w danej sprawie. Dodam tylko że przed koleżanka (z tego co mi zdradziła) robiła mu przez dość długi czas loda po czym 5 minut później i kilku pocałunkach doszło do tej niefortunnej pomyłki :)

nie wiem czy robienie loda ma tu coś do tego ale wolałem opisać to już ze szczegółami :P
z tego co jeszcze pamiętam to koleżanka narzekała na okres 14 albo 15 lipca. oprócz tego od jakiegoś czasu tez nie brała zdanych tabletek anty :)
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 30 lip 2008, 11:28

Szanse sa, malutkie ale sa. Przy pobudzeniu wydziela sie plyn przedejakulacyjny i w nim tez sa plemniki. Tak wiec teoretycznie szansa na ciaze jest.

Swoja droga, jaka musi byc ta pochwa zeby sie nie zorientowac, ze to to? <boje_sie>
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2008, 17:53

Pan_Mruk pisze: Zabawiała sie z facetem młodszym od siebie no i ona leżąc na brzuchu położył sie na nią i zaczął sie o nią ocierać. W całym tym podnieceniu w pewnym momencie zorientowali się ze jego penis wylądował kilka razy w jej pochwie. Ona z początku nie poczuła a on myślał że to nie pochwa tylko złączone uda xD
)


He he <hahaha> a kto tu mówił ze cipka sie dopasuje do penisa Ted ! ot zywy przykład niedopasowania fizycznego [:D] Ona nie poczuła , On myslał - o czym > ? <hahaha> <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Pan_Mruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2007, 12:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Pan_Mruk » 30 lip 2008, 19:06

No to nie jest śmieszne bo różnie to bywa :P a kobieta teraz sie stresuje :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lip 2008, 20:04

A dlaczego ma sie stresować - wszak trafila na maluczkiego ! [:D] bedzie wiekszy to poczuje jak nic , ze coś w nią weszlo . <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Pan_Mruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2007, 12:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Pan_Mruk » 31 lip 2008, 12:04

:o a skąd wiesz ze maluśki, tego to nawet ja nie wiem, bo w końcu co mnie interesuje fiut innego faceta xD:P dobra, bo już zbaczamy z tematu :P mam nadzieje ze skończy się to wszystko dobrze i będzie nauczka na przyszły raz :) szanse na ciąże są małe no ale stres zawsze i do końca jest.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 lip 2008, 13:12

jak to skad ? jak był inny to na pewno by poczuła [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Pan_Mruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2007, 12:46
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Pan_Mruk » 31 lip 2008, 13:54

Andrew pisze:jak to skad ? jak był inny to na pewno by poczuła [:D]

Jest tez opcja ze wcześniej sie kochała dłużej i po prostu nie czuła :D

Ja też jak sie kiedyś kochałem z laską pół dnia to już pod koniec miałem tak drętwego fiuta, że nie czułem go w ogóle <lol>:P
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 13:55 przez Pan_Mruk, łącznie zmieniany 1 raz.
hemoth
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2007, 19:43
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Czy tabletki mogą zawieść??

Postautor: hemoth » 17 sie 2008, 13:19

Moja dziewczyna 3 dni temu skończyła drógie opakowanie Novynette. Po pierwszym wystapiło jakieś skąpe krwawienie, teraz nie. Zaznaczę że mimo tabletek używam prezerwatywy i nigdy nie doszło do wytrysku bez niej. Raz tylko było bez gumki przez 2 minuty, ale bez wytrysku. Czy mimo wszystko możliwe że to ciąża? Czy tabletki mogły zawieść?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2008, 21:25

Moja dziewczyna 3 dni temu skończyła drógie opakowanie Novynette. Po pierwszym wystapiło jakieś skąpe krwawienie, teraz nie.
Odsyłam do ulotki. Przerwa ma 7 dni, a nie 3. Czemu już by niby krwawić miała?
Stormy

Postautor: Stormy » 17 sie 2008, 22:16

księżycówka, ale on nie napisal ze przerwa 3 dni trwala, ale ze 3 dni temu skonczyla opakowanie
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2008, 22:23

Stormy pisze:księżycówka, ale on nie napisal ze przerwa 3 dni trwala, ale ze 3 dni temu skonczyla opakowanie
Eh, wiem. Chodzi mi tylko o niedoczytanie się, że zaraz po skończeniu opakowania nie ma wodospadu krwi, a sama krwawienie może nawet w 6 dniu przerwy wystąpić więc nie ma co histeryzować, że 3 dni już po opakowaniu i nie ma krwi.
Stormy

Postautor: Stormy » 17 sie 2008, 22:52

księżycówka pisze:Chodzi mi tylko o niedoczytanie się, że zaraz po skończeniu opakowania nie ma wodospadu krwi, a sama krwawienie może nawet w 6 dniu przerwy wystąpić więc nie ma co histeryzować, że 3 dni już po opakowaniu i nie ma krwi.

a, to spoko :)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 19 sie 2008, 19:35

Ja po pierwszym opakowaniu miałam chyba trzeciego dnia okres a po drugim dostałam siódmego wieczorem i też już myślałam, że coś nie tak, ale porostu organizm się przestawiał i później już było zawsze 7- go dnia. A dlaczego tabletki miały by nie zadziałać???
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Pytanie załamango, wazne.....

Postautor: Paco » 21 sie 2008, 22:28

Opisze sytuacje bo tak bedzie najatwiej, prosze o nie komentowanie mojego zachowanie bo to zrobilem w sumieniu, prosz o rzetelna odpowiedz...

Tydzien temu 14.08 z moja dziewczyna "bawilismy sie" sam pieszczoty brak jakijkolwiek poentracji. Wszystko bylo by dobrz gdyby ni fakt ze wczesniej sam zrobilem sobie dobrze reka na ktorej znalazlo sie moje nasienie.. umylem reke a potm tą sama dogadzalem Ani... nie wiem czy to mozliw i jak to wyglada iod strony mdycyny... czy jest moliwe ze np pod paznokciem znalazl sie plmnik albo ze niedokladni umyem reke i teraz wpadlismy.... ? strasznie sie boimy, ponadto ja boli brzuch i ma mdlosci juz na drugi dzien miala .... czy to przez nerwy ?? tak jst do teraz..;/

prosze napiszcie co o tym sadzicie...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2008, 22:33

Paco pisze:e np pod paznokciem znalazl sie plmnik
<hahaha>

Nie, dorośnij. Nie ma szans.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 21 sie 2008, 22:40

Sądzę, że plemniki nie są na tyle twarde.
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 21 sie 2008, 22:40

no wiesz, jak człowiek jest w takiej skrajnej sytuacji to juz mysli o wszytkim...

to jak wytłumaczyć jej złe samopoczucie i te objawy bole brzucha mdosci <zalamka>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sie 2008, 22:53

to jak wytłumaczyć jej złe samopoczucie i te objawy bole brzucha mdosci
Zjadła jakieś świństwo, ma grypę żołądkową, rotawirusa?
Paco pisze:człowiek jest w takiej skrajnej sytuacji to juz mysli o wszytkim...
Bzdura.
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 21 sie 2008, 23:03

a jednak mysli....

tłumacznie sobie wszystkiego w kontkście "ciąży"

zwlaszca ze chyba byla w polowi cyklu ;/ M A S A K R A <pijak>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sie 2008, 23:13

Paco pisze:umylem reke a potm tą sama dogadzalem Ani... nie wiem czy to mozliw i jak to wyglada iod strony mdycyny...

Od strony medycznej to czysta ręka można

no wiesz, jak człowiek jest w takiej skrajnej sytuacji to juz mysli o wszytkim...

ale w jakiej skrajnej ??

Ona ma mdłości i to już skrajność.
Umyłeś ręce mydło + woda to nie to co kochają plemniki.

to jak wytłumaczyć jej złe samopoczucie i te objawy bole brzucha mdosci <zalamka>

Po pierwsze fakt mdłości sa objawem ciąży, ale nie tak niezaawansowanej
Po drugie mdłości nie występują tylko w przypadku ciąży

Paco pisze:M A S A K R A <pijak>

Tak masakra. Ale w odniesieniu do Twojej wiedzy
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 21 sie 2008, 23:34

okiii przyznam moze i malo wiem, dlatego zasiegam waszej porady

powidz mi tylko moon'ku jezeli wiesz :

jaki test wykrywa najwczesniej
czy wszystki testy z rguly przprowadza sie z rana ??
Stormy

Postautor: Stormy » 21 sie 2008, 23:54

Paco, od 2005 roku na forum zarejestrowny jestes to trzeba bylo cos poczytac, zanim sie za dziewuche bralo. porad zasiega sie przed, a nie po.
o testach bylo nie raz, szukajka nie boli. z resztą twoja sytuacja tez nei jest jakas nietypowa - ignorancja, zeby nie powiedziec glupota w tym temacie pojawia sie dosyc czesto - tematow o ciazy z palca nie brakuje, odpowiedz miales pewnie na pierwszych 5 stronach ;/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 sie 2008, 08:06

Stormy pisze:tematow o ciazy z palca nie brakuje
Ale ten jest inny! <foch> Tu mamy ciążę z paznokcia <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2008, 08:53

Paco pisze:a jednak mysli....

tłumacznie sobie wszystkiego w kontkście "ciąży"

zwlaszca ze chyba byla w polowi cyklu ;/ M A S A K R A <pijak>

i dlatego sie tak czuje jak sie czuje - kwestia robienie sobie samemu z mózgu sieczke
wiec spokojnie !! wszystko jest dobzre oprócz - myslenia
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 22 sie 2008, 22:25

a wiec tst quick wiev wykazal wynik negatywny..uff

no ale powiedzcie mi na ile jst to wiarygodny wynik, był on robiony 4 dni przed okresm, tydzien po tamtej "przygodzie" czy tydzien to nie za wczesnie na taowy test ??

Pozdrawiam
Stormy

Postautor: Stormy » 23 sie 2008, 00:14

Paco, blagam, nie rozmnazaj sie ;/ ;/ bo twoje pytania są coraz bardziej infantylne - szukajka kurde, szukajka (o korzystaniu z szarych komorek nie wspomne)
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 25 sie 2008, 22:28

oki a teraz z ciekawości... juz nie musicie mi "jechac" kto pyta nie błądzi....


czy mozna dostac okres i byc w ciązy ? czytalem ze tak, czesto to sie zdarza :> ? ?

pzdr

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości