tabletki anty, seks i brak okresu= ciąża?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

obcy216
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2007, 19:26
Skąd: wodzisław
Płeć:

tabletki anty, seks i brak okresu= ciąża?

Postautor: obcy216 » 22 sie 2007, 20:04

Witam, mam taki problem otóż 12 w niedziele kochałem się ze swoją ukochaną, ona bierze tabletki antykoncepcyjne, ale nie wiem jak się nazywają, 14.08 miała dostać okresu ale nie dostała po dzień dzisiejszy, czy to ciąża, mało tego to ma jakieś dziwne zachcianki, raz na ciastka raz na ogórki o co chodzi, robiła już dwa testy oba wyszły że nie jest w ciąży, to w takim razie czemu nie ma okresu??? dodam że był to jej pierwszy raz z tabletkami i że 1,5 roku temu poroniła i miała jakiś zabieg chyba usuwania tego maleństwa nie wiem dokładnie jak się to nazywa, i od tego czasu to był pierwszy raz, czy to możliwe że brak okresu jest spowodowany tymi tabletkami i tym wszystkim tzn zabiegiem, już nie wiem co mam myśleć czy nie zacząć oszczędzać na wózek, prubuje ją namówić żeby poszła do ginekologa i tyle było by pewne co jest nie tak ale bes skutecznie, ona triwerdzi że jest pewna że nie jest w ciaży ale i tak się denerwuje czy jednak czasem nie będzie miała dzidziusia, o co chodzi????? prosze, i jak by ktoś znał jakiegoś prywatnego ginekologa z Raciborza to bede wdzięczny, pozdrawiam
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sie 2007, 20:09

skoro testy wykazaly ze nie jest w ciazy to nie jest. W ULOTCE (wiesz co to taskiego? dodawane do tabletek zawsze) napisane jest, ze czasem krwawienie pomiedzy opakowaniami moze nie wystapic. Nie macie sie czym martwic skoro robiliscie test. Czekajcie cierpliwie do nastepnej przerwy.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
obcy216
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2007, 19:26
Skąd: wodzisław
Płeć:

Postautor: obcy216 » 22 sie 2007, 20:17

wiem co to takiego , z tym że ona te tabletki bierze od niedwana nie wiem może ponad miesiac i to jest pierwsze opakowanie , do ojcostwa to mi się nie śpieszy, i mam nadzieje że będzie tak jak mówisz,
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 22 sie 2007, 20:18

A niby jak chcesz sprawić żeby była w ciąży jeśli bierze tabletki :?
No wytłumacz tak łopatologicznie...
Zresztą, nie wiem po co tu pisze tych tematów od groma jest...
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 22 sie 2007, 20:30

obcy216 pisze:wiem co to takiego
to w takich sytuacjach najpierw trza zajrzec czy w ulotce cos na ten temat pisane
obcy216 pisze: z tym że ona te tabletki bierze od niedwana nie wiem może ponad miesiac i to jest pierwsze opakowanie
no wlasnie tym bardziej powinna miec ulotke w mnalym paluszkui a dopiero jak ni ma czegos w ulotce to ludzi pytac.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 22 sie 2007, 23:01

raz: nie rób syfu na forum, od takich pytań jest jeden stosowny temat. dwa: wystarczyło zajrzeć do ulotki. trzy: jak tak panicznie boicie się ciąży, to może zatrzymajcie się na trzymaniu się za rękę.

<zalamka>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 23 sie 2007, 18:02

lollirot pisze:od takich pytań jest jeden stosowny temat. dwa: wystarczyło zajrzeć do ulotki. trzy: jak tak panicznie boicie się ciąży, to może zatrzymajcie się na trzymaniu się za rękę.


zgadzam się
a poza tym:

obcy216 pisze:prubuje ją namówić żeby poszła do ginekologa i tyle było by pewne co jest nie tak ale bes skutecznie


Czy ginekolog gryzie? :|

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości