Spózniający się okres

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

ishtari
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2006, 03:36
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: ishtari » 18 gru 2006, 21:23

no to teraz ja mam banie :] ponioslo nas i kurcze hehe czekam na okres do sylwestra potem zaczne panikowac no chyba z ten test teraz kupie ale znow po co sie stresowac na swieta <hmm> :D taka stara a taka glupia jestem no coz jak cos bede mamusia hehe ale zyczcie mi powodzenia kciuki trzymajcie:]
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 19 gru 2006, 16:37

powodzenia <browar>
Awatar użytkownika
Vito Corleone
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2007, 21:39
Skąd: NY/Corleone
Płeć:

Postautor: Vito Corleone » 14 sty 2007, 22:38

U mojej dziewczyny/narzeczonej okres opoznil sie raz o tydzien!!! pomimo ze brala tabletki i miala bardzo regularny. Powodem-silny stres i duzy wysilek fizyczny. No coz, ale chyba przez 2 dni bylismy szczesliwymi rodzicami <brawo>
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
anonim321
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 23 sie 2005, 14:49
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anonim321 » 15 sty 2007, 16:00

Mojej kobiecie spoznial sie 14 dni, ale nie bałem się ze może być w ciąży, pomimo ze nie bierze tabletek (nie chce zeby je brala - wazniejsze jest zdrowie a antykoncepcja na to nie wplywa). Dlaczego obyło się bez zbędnego stresu ? Odpowiedź jest prosta - bezpieczny i odpowiedzialny sex. Zawsze z zabezpieczeniem, bez wygibasów ;) ...po prostu był stres i inne czynniki, które spowodowały "małe" opóźnienie ;)

troche dziwię sie postom młodych ludzi na róznych forach... A smiac mi sie chce kiedy czytam: "nie kochaliśmy się ale wsadzał mi paluszki na których moglo znajdowac sie nasienie" <banan>
no po prostu rece opadaja... nie sa gotowi na sex ale na wkladanie paluchow z plemnikami tak ?!

...a Wam radze nie kochać się bez zabezpieczenia - po to ono jest - bezpieczeństwa nigdy za wiele... a jeśli kochacie wybranke to i gumka nie będzie wam przeszkadzać, przeciez tu nie chodzi wylacznie o zaspakajanie potrzeb, ale o fakt bliskosci, milosci... A jeśli już chcecie bez gumki i bez zmartwień to poczekajce do czasu kiedy mały dzidziuś nie będzie dla Was przykrą niespodzianką ;)

w przeciwnym razie - zycze owocnego czekania jak juz ktos napisal - niczym na gwiazdke z nieba <banan>

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 sty 2007, 18:01

anonim321 pisze:a jeśli kochacie wybranke to i gumka nie będzie wam przeszkadzać
Al ejej moze :/ Wiem cos o tym :/
anonim321 pisze:Mojej kobiecie spoznial sie 14 dni
A ja miewalam co 3 miesiace czyli co jakies 90 dni, a badania dobre w ciazy nie bylam i co? I gucio sie okazalo :/ Pewnie jak teraz odstawie tabletki to znow sie zacznie kociokwik :/ .

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości