Temat często poruszany!! Czy to ciąża?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 maja 2006, 00:46

moon pisze:O 100 sie moge zalozyc ze sie krepuje albo boi zlego pana doktora. <zalamka>

nie no seks uprawia wiec do ginekologa chodzic musi - tak zakladam, wiec sie dziwie dlaczego woli sie stresowac testami niz isc na badania i miec pewnosc, daro jak to jest?
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 23 maja 2006, 09:34

Mia pisze:nie no seks uprawia wiec do ginekologa chodzic musi - tak zakladam
MIA więc nie zakładaj tak :P bo wcale nie chodzi :> komentujesz mój drugi temat więc powoli wyrabiasz sobie zdanie o mojej girl i widzisz jaka jest:> sama wobec siebie nie jest odpowiedzialna ;/
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 23 maja 2006, 10:04

daro07 radzę iść z nią do lekarza.
Porozmawiaj z nią i wytłumacz,że powinna.
Ropoczęliście wpółżycie - pierwszy powód dla którego moim zdaniem powinna się zbadać,drugi to własnie ten "omylny"test ciążowy.
Nie chcę Cię straszyć...ale tak jak powiedziała jedna z koleżanek - test który najpierw wyszedł pozytywnie wzbudziłby obawy we mnie,gdybym była na jej miejscu.
Piszesz,że "sama wobec siebie nie jest odpowiedzialna ;/"...hmmm...without comments :-/
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 maja 2006, 10:54

daro07 pisze:MIA więc nie zakładaj tak :P bo wcale nie chodzi :>

jak nie chodzi? ani razu nie byla? przekonywales ja? kurcze takie zachowania sa dla mnie dziwne bo ktos swiadomie samemu sobie szkodzi <zalamka>
Awatar użytkownika
daro07
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 16 maja 2006, 16:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: daro07 » 23 maja 2006, 11:59

Mia pisze:jak nie chodzi? ani razu nie byla? przekonywales ja? kurcze takie zachowania sa dla mnie dziwne bo ktos swiadomie samemu sobie szkodzi
no nie chodzi, przekonywalem ja wiele razy ale ona jest uparta tak jak w drugim temacie! juz troche wiesz MIA i wiesz powoli jak ona jest :> jakbym ci poopowiadal inne sytuacje w ktorych na niej sie zawiodlem to bys sie zdziwila :> tez uwazam ze szkodzi sama sobie <zalamka> walmy glowa w mur oboje:)
[shadow=orange]"Korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil!" [/shadow]
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 23 maja 2006, 17:39

skoro jest uparta i się boi to niech nie idzie do lekarza! do niczego jej nie zmuszaj i nie namawiaj
przyjdzie czas, że sama o tym zdecyduje
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 26 maja 2006, 11:13

nata pisze:skoro jest uparta i się boi to niech nie idzie do lekarza! do niczego jej nie zmuszaj i nie namawiaj
przyjdzie czas, że sama o tym zdecyduje


W sumie masz racje nata...ale wtedy może być już za późno.
Po ropoczęciu współżycia nalezy się badać,przynajmniej raz na 6 miesięcy...
O organizm trzeba dbać...ale skoro ona jest uparta i nie chce iść to szczerze mówiąc nie wiem co zrobiłabym na Twoim miejscu daro.
Tylko jej pogratulować głupoty :-/
Carpe diem!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości