problem z tabletkami :/

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

problem z tabletkami :/

Postautor: Vilemo_88 » 04 maja 2006, 20:31

od 4 miesiecy biore Diane 35, przez pierwsze 3 bylo wszytko w jaknajlepszym porzadku!! zero skutkow ubocznych, libido ok :D a z dniem gdy zaczelam 4 opakowanie pojawily sie silne bole zołądkowe, zawroty glowy i libido spadlo prawie do zera!!! nie mam nawet ochoty na calownie!!! pod koniev tego opakowania mam wizyte u lekarza pewnie zaleci m izmiane tabletek, ale jak pewnosc ze te bóle od tego sa?? bniore te tabletki rowniez na cere i jestem pod tym wzgledem bardzo zadowlona! bojesie ze gdy skoncze brac diane klopotyu z cera wroca znow... ;( jakie tabletki rowniez dziala na poprawe urody?? pozdrawiam :))
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 04 maja 2006, 20:57

Moja tez to bierze jest na etapie 3 opakowania jak na razie u niej all ok a co beedzie po 4 zobaczymy <pejcz>
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 maja 2006, 22:10

bo diane35 sa do dupy, zmien na inne
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 04 maja 2006, 22:54

Mia pisze:bo diane35 sa do dupy, zmien na inne
Potwierdzam! To bardzo stare tabletki...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 maja 2006, 23:03

Jak sie bierze trutke na szczury to sie nie dziwie ze bole sa...

Bralam diane... miala mi pomoc w walce z nadmiernym wlosieniem. wszystko bylo cacy. wyniki badan, narzady plciowe jak powiedzial lekarz: bylam pieknym okazem zdrowia.
Nie decydowalam sie na diane ze wzgledow antykoncepcyjnych.
No i sie zaczelo. Na poczatek mdlilo mnie i rozsadzalo od srodka, potem piersi powiekszyly sie o jeden rozmiar i po dwoch miesiacach brania wszystko ucichlo. Spodobalo mi sie to nawet, bo mam male piersi i z rozm B nagle mialam C.
i wszystko sie posypalo jak dostalam kolki watrobowej. Niewiadomo dlaczego, bol byl okropny. Potem pobieglam na badania i po pol roku brania diane 35 mialam proby watrobowe jak u dobrego, starego pijaka. teraz jest ok, ale przez nastepny rok z hakiem mordowalam sie z moja watroba. stosowalam diete i tp i td. teraz jest ok. wszystko w normie. piersi tylko powrocily do rozmiaru B :(
teraz jeden madry lekarz orzekl, ze moj problem z nadmiernym owlosieniem to zle funkcjonujaca kora nadnerczy. Znowu badania endykronologiczne i tp i td ale sie boje podjac kuracji. Jak na razie jestem zdrowa i te kilka wlosow tu i uwdzie nie robi mi teraz roznicy. Diane wyleczyla mnie z komleksow. Chociaz taki z niej byl pozytek.
Post jednej z uzytkowniczek forum.

Raz zmien to gówno!Dwa zrob badania i sprawdz ile zlego Ci to wyrzadzilo...
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 05 maja 2006, 01:23

Tak to jest, jak się źle pigułki dobierze... szkodzi Ci kobieto? Zmieniaj czym prędzej. Ja akurat na Diane35 byłam 3 lata z przerwami i zadziałała dokładnie tak, jak zadziałać miała, a efektów ubocznych nie miałam najmniejszych. Stare może toto jest, w dodatku z porządną dawką hormonów, ale widocznie ja akurat takiej dawki wtedy potrzebowałam. Ty ewidentnie nie. Jakby działo mi się to, co Tobie, wyrzuciłabym cholerstwo po miesiącu najdalej.

A jeśłi chodzi o urodę - o cerę domyślam się - podobno Jeanine ma podobne działanie, tak przynajmniej twierdzą na dołączanych ulotkach.
Vilemo_88
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2006, 14:46
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: Vilemo_88 » 05 maja 2006, 09:53

dziekuje wam wszytskich.:* od wczoraj jest juz lepiej:D nie boli mnie nic:D ALE I TAKPOPROASZE LEK O ZMiane na inne o podobnu,m dzialniu leczniczym, ktos jeszcze ma jakkies doswiadczenia z tymi tabsami?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 08 maja 2006, 00:27

Vilemo_88, ani nie czytalas regulaminu, ani nawet tematu z linkiem do FAQ.
http://www.agnieszka.com.pl/faq.htm#diane35

Widzisz jakie to proste?
A powiem jeszcze wiecej:

1. Zanim założysz nowy temat, sprawdź czy nie był on już kiedyś poruszany. Możesz w tym celu skorzystać z prostego i przejrzystego spisu najczęściej poruszanych tematów, a następnie (w przypadku gdyby tam podobnego tematu nie było) z wyszukiwarki forum.

i:
2. Za nieprzestrzeganie regulaminu użytkownikowi grozi ostrzeżenie (zwykłe bądź tylko "pisemne" na priv), usunięcie posta niezgodnego z regulaminem, zakaz czynnego udziału w dyskusjach (brak możliwości dodawania postów) lub całkowity zakaz wstępu na forum (ban - na czas określony lub dożywotnio). To co administrator lub moderator wybierze i uzna za stosowne leży tylko w jego gestii, lecz na pewno postara się, by wybór był jak najbardziej obiektywny i sprawiedliwy.
3. Decyzja moderatora jest ostateczna i użytkownik nie ma prawa odwoływać się od niej.


Zamykam + warn

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości