Czy wszystkie tabletki szkodzą?? HELP!!!!!!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Czy wszystkie tabletki szkodzą?? HELP!!!!!!

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 01:37

Mam pytanie. Brałam tabletki - przez jakis czas Harmonet, potem Yasmin. Popadłam przez nie w depresję. Chcielibyśmy się jednak z chłopakiem zabezpieczać jakoś "normalnie". Czy ktos miał podobny problem? Co polecacie?
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 kwie 2006, 01:43

1. Co ma tytul tematu do tresci posta?
2. jak co polecacie?Moge napisac ze spirala to fajna rzecz ale nie wiem czy nawet rodzilas. MOge napisac ze gumki juz w sumie,a le skad mam wiedziec ze nie jestes uczulona na latex?

Napisz cos o sobie to sie powie. Badz co badz nie masz duzego wyboru jesli o antykoncepcje chodzi.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 01:53

Ale Ty narzekasz. Może temat mojego posta nie odzwierciedla w pełni jego treści, ale po prostu zastanawiam się czy akurat miałam takiego pecha i trafiłam na złe tabletki czy po prostu to nie jest metoda antykoncepcji dla mnie.
Nie rodziłam jeszcze, wiec spiralki nie mogę uzywac, na lateks nie jestem uczulona, ale to nie jest dobre zabezpieczenie. Nie chcemy niespodzianki, najpierw studia, a dzieci potem.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 kwie 2006, 01:57

misiucha22 pisze:trafiłam na złe tabletki czy po prostu to nie jest metoda antykoncepcji dla mnie.
No ja CI tego nie powiem. Lekarzem nie jestem. Ja depresji nie mam a braam to co Ty. Dokladnie to i w takiej kolejnosci. Yasmin nadal biore.

No to ja nie wiem. Pozostaja Ci metody naturalne chyba tylko. No chyba ze Evra czy jakies kapturki, czy inne zele glubulki. Ale ja bym sie na zadne z nich nei zdecydowala.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 kwie 2006, 02:01

No ja już nie wiem. Myślałam nawet o tych plastrach, o których Ty wspomniałaś - EVRA. Ale chyba rzeczywiście musze pogadać z lekarzem jeszcze raz. Nie jestem zwolenniczką metod naturalnych i nie będę, tak samo jak Ty. Po prostu pomyslałam,że może ktoś na tym forum miał podoblem i jakos z niego wybrnął :(
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 kwie 2006, 02:18

misiucha22 pisze:Myślałam nawet o tych plastrach, o których Ty wspomniałaś - EVRA.
Tak ale w sumie to to samo co tabletki tyle ze uklad pokarmowy sie oszczedza. Wiec jesli Ty masz od tabletek depresje to od hormonow raczej ktore w ewvrze tez sa...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 kwie 2006, 10:37

Tak, wszystkie tabletki szkodzą mniej więcej w ten sam sposób.
Na plastrach się nie znam, ale zawsze możesz porozmawiać z lekarzem. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 23 kwie 2006, 10:59

W sumie zalezy od organizmu, chociaz witaminki to nie sa. Na plastrach sie nie znam.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości