metoda antykoncepcyjna??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

metoda antykoncepcyjna??

Postautor: me19 » 27 mar 2006, 16:09

Oto co znalazłam podczas nauki w "Anatomii" Bochenka (tom 2):
"U człowieka trzeci kolejny wytrysk w czasie 12 godzin nie zawiera juz plemników; nowe wypełnienie najądrza trwa około 2 dni"
Więc dlaczego sie o tym nie mówi jako o metodzie antykoncepcyjnej?np dwa razy raczka a później już bez gumki do środka? czy słyszał ktoś coś na ten temat?? dodam,że nie jest to byle publikacja ,która mogłaby zawierac niesprawdzone informacje,a powazny podręcznik anatomii.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 27 mar 2006, 16:14

Hm....ja bym tam tak nie ryzykowal.....
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 27 mar 2006, 18:06

Heh, ja raczej tez bym nie ryzykowal :) Moze po prostu jest o wiele mniej plemnikow, ale zeby od razu wcale ? :) Jakos tego nie "łykam" :)
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 27 mar 2006, 20:30

Pewnie pisal ktos ta ksiazke po pijaku :p
Nie ma plemnikow.. Bankowo :D
A jak sie jeden znajdzie to co ..
Pretensje do Bochenka zglosisz ??
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 27 mar 2006, 21:03

Ja też nieryzykował bym tak, wolę sie zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 mar 2006, 23:43

Wybacz ale wg moich podrecznikow do sexuologii facet w ciagu godziny produkuje ok. 25 mln plemników wiec skad te 2 dni? :? To bzdura jakaś. Wg poprzednich naukowych publikacji liczb ata byla wieksza ale generalnie to sa w tej chwili obowiazujace liczby.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 28 mar 2006, 01:16

No proces produkcji troche trwa, ale nie wszystkie plemniki ida do boju podczas wytrysku. Ich "dawkowanie" moze byc przeciez rozne.
Nie wspominajac o tym, ze jak facet zacznie sie regularnie i czesto ze sie bzydko wyraze: spuszczac to produkcja ich ruszy pelna para :) Zeby nadazac z potrzebami.

Ja bym to miedzy bajki wlozyl razem z "podgrzewaniem jader" goraca woda w celu zabicia plemnikow ktore lubia wzglednie niska temperature :) Jak kto ma w sobie zylke hazardisty to neich szuka szczescia. Moze sie na becikowe zalapie ;)

A nie jest to traktowane jako metoda antykoncepcyjna, bo ciezko byloby przeprowadzic test pearla :)
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 28 mar 2006, 15:36

ok moze i dziwne ,ale jest to cytat z "wyroczni" polskich anatomów.. az się z ciekawości dopytam profesora na wykładzie ;)
amber

Postautor: amber » 29 mar 2006, 12:12

no cóż metoda dość dziwna :?

tylko czy facet po 2 razach z renią rączkowską bedzie miał zaraz chęć na swoją panią czy po prostu zaśnie??? i nici z <przytul>
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 30 mar 2006, 14:52

amber pisze:tylko czy facet po 2 razach z renią rączkowską bedzie miał zaraz chęć na swoją panią czy po prostu zaśnie??? i nici
No niewiem jak inni, ale ja gdybym mial 2 razy samemu sie zaspokoic to potem juz by mi sie nei chcialo za bardzo. Nie chodzi nawet o zasniecie. Trzebaby odczekac godzinke :)

Niestety facet to nie karabin naszynowy co strzela raz za razem.
Awatar użytkownika
moskirz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 02 kwie 2006, 18:08
Skąd: ..śtam
Płeć:

Postautor: moskirz » 02 kwie 2006, 20:45

chylę czoła.. kolega bochenka łyka <diabel>

chodzi o to,ze sperma nie jest całkowicie pozbawiona plemników.. jest ich znacznie mniejsza ilośc .. zazwyczaj sa to niedojrzałe formy lub upośledzone ruchowo ale nikt ci nie da 100% pewności,ze nie znajdzie się tam grupa plemnikw z ruchomością A

nawet patrząc pod kątem badania nasienia... czas pomiędzy ostatnim współżyciem a badaniem nie moze byc krótszy niż 3 dni... to jest nasienie które ma duze prawdopodobieństwo do zapłodnienia...

Maverick pisze:facet to nie karabin naszynowy co strzela raz za razem.


świete słowa
żelazna kobieta o nerwach ze stali, kamiennym sercu i doopce z marmuru
yale
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2006, 22:59
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: metoda antykoncepcyjna??

Postautor: yale » 04 kwie 2006, 13:46

me19 pisze:Więc dlaczego sie o tym nie mówi jako o metodzie antykoncepcyjnej?np dwa razy raczka a później już bez gumki do środka?

Większość ogierów miało by już dość i trzeciego razu by już nie było <hahaha>
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 06 kwie 2006, 19:08

yale pisze:me19 napisał/a:
Więc dlaczego sie o tym nie mówi jako o metodzie antykoncepcyjnej?np dwa razy raczka a później już bez gumki do środka?

Większość ogierów miało by już dość i trzeciego razu by już nie było


w ciągu 12 godzin??oj widze że kolega ma kiepską kondycję...:P
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2006, 00:07

Jasne ze mozna w ciagu 12 godzin 3 razy, ale to juz prawie zadna przyjemnosc z tego :)

Poza tym, chyba wszyscy zgadzaja sie, ze tego sposobu jako metode antykoncepcyjna traktowac nie mozna. No chyba ze ktos ma zylke hazardzisty i juz wozek dzieciecy kupiony, w takim razie to polecam :)

Temat zamykam.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

metoda antykoncepcyjna??

Postautor: Andrew » 11 kwie 2006, 08:26

zamknieto mi temat zanim cos w nim zdązyłem napisac
to jest metoda moi drodzy , kiedy bylem młody po slubie nie szło zrobic dziecka , mimo usilnych staran !
Wtedy Tesciowa mi dala taką madra ksiazke , (małzenstwo doskonałe ) autora nie znam , ale pisalem juz o tym tu wiele razy !
Co sie okazało ....a co lekaż potwierdzil
za czesto sie cupcialekm z zoną , bo po nawet 5 razy na dobę i to dzien w dzien ! przez miesiace całe , to spowodowało iż brak było w mej spermie nasienia , według tej ksiazki zrobilem sobie odpowiednią przerwę , policzyłem u zony kiedy ma owulacje , ciach ! i wiedzialem dokładnie ze na wigilie nede mial syna , no pomyliłem sie przyszedł w drugi dzien swiat , ale to widac natura zadecydowala , choć bylem lepszy od lekazy którzy mieli wiekszy margines błedu <aniolek>
mysle ze chłopak ma swoją odpowiedz <browar>
Mav połacz to z tym zamknietym , a ten wywal <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości