OBLICZANIE DNI PŁODNYCH I NIEPŁODNYCH

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

OBLICZANIE DNI PŁODNYCH I NIEPŁODNYCH

Postautor: J-94 » 03 sty 2004, 10:38

:roll: WITAM mam pytanie dotyczące oblicznia dni płodnych i niepłodnych zresztą wszyscy urzytkownicy wiedzą zapewne że nie mam za bardzo pojęcia jak to się robi a interesuje mnie ile po ostatnim okresie można się kochać bez obaw a kiedy trzeba dać se na wstrzymanie pzdr wszystkich J-94
PS/ proszę o pomoc w miarę szybką do zrozumienia :oops:
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 03 sty 2004, 12:01

Witaj, gdybym Ci miała wszystko tłumaczyć "po ludzku", musiałabym napisać całe wypracowanie na ten temat i nie byłaby to szybka odpowiedź. Zajrzyj na stronę:

http://www.npr.prolife.pl/npr.htm

Tam jest podanych kilka metod. Oraz na stronie:

http://www.npr.pl/npr/kurs/1.html

Tam znajdziesz "Prosty kurs metod NPR z audycjami w formacie real audio (każda audycja ok. 15 minut)". Ściagnij realplayera i możesz słuchać.
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 03 sty 2004, 12:31

:roll: DZIĘKI ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ SUU ale tak na szybko jeżeli kobieta np kończy okres w poniedziałek to od razu ma dni płodne? czy jest jakaś przerwa np ilość dni i dopiero ma dni płodne bo teraz się pogubiłem pzdr J-94
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 03 sty 2004, 13:07

Kalendarzyk lepiej schowaj do kieszeni, niestety to żadna metoda. Można zajść w ciążę nawet dzień po miesiączce, a nawet rzadko, bo rzadko, w czasie miesiączki... Najbezpieczniejszy jest okres zaraz przed miesiączką, ale obliczanie "na oko" jest bardziej przydatne jeśli się chce zaplanowac poczęcie, a nie go uniknąć.
Agnieszka

...że tak powiem "cholera jasna"

Postautor: Agnieszka » 03 sty 2004, 20:14

...że tak powiem "cholera jasna" To ja sie mecze nad kompleksowym poradnikiem antykoncepcji, a wy dalej swoje !!
Baner do tego dzialu jest na stronie glownej www.agnieszka.com.pl

a dokladniej tu: http://www.agnieszka.com.pl/antykoncepc ... ralne.html

A ty Sue Ellen masz u mnie minusa :-( - ze zamiast polecac swoje rejony kierujesz ludzi gdzies na inne strony

Agnieszka
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 03 sty 2004, 22:48

DZIĘKUJĘ za wszystkie pomocne rady faktycznie DROGA AGNIESZKO postanowiłem
po rozmowie z moją ukochaną narazie wstrzymać się ze współżyciem i poczekać aż warunki będą sprzyjające będziemy mieli bardzo dużo czasu dla siebie z dala od tego uczucia że za chwileczkę ktoś może wejśc i przeszkodzić nam, będzie urlop będziemy sami zupełnie to będzie oki a narazie zagłębie się w teori podanej na stronce AGNIESZKI bo sam stwierdziłem nic na siłę bo wtedy nic nie wychodzi chociaż człowiek się stara jak może pzdr wszystkich J-94 :D
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 04 sty 2004, 02:06

Agnieszko,
właśnie, dlatego że stworzony przez Ciebie poradnik antykoncepcji jak wół wisi na pierwszym planie, nie podałam do niego linku w moich odpowiedziach. Doszłam do wniosku, że J-94 już się z nim zapoznał, a mimo to dalej pyta. Druga sprawa, że nie jest tak dokładny jak artykuły opracowane na stronach przeze mnie podanych. Jeżeli linki do nie Twoich stron Cię tak rażą, bo uważasz informacje zawarte w Twoim artykule za jedynie słuszne, jedynie prawdziwe i w ogóle jedyne, z jakich można korzystać... wybacz, ale kojarzy mi się to z pewnym ustrojem, który już w Polsce kiedyś mieliśmy...
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 04 sty 2004, 11:29

WITAM PO PROSTU ROZPOCZEŁEM KOLEJNĄ TYM RAZEM HIHI 3 WOJNĘ ŚWIATOWĄ ale my faceci chcemy wiedzieć jak najwięcej , najszybciej po najmniejszej lini opru a tak na serio dużo jest gazet człowiek je czyta ale najprościej jest zrozumieć po naszemu bo jeżeli ktoś podaje wzory, regółki itp to nie wszyscy to tak szybko pojmną co z czym się je a wy kobiety to macie doczynienia z tymi problemami na codzień a my po prostu sami musimy się w to zagłębiać bo znam kolegę który chciał pogadać ze swoją dziewczyną na te tematy akurat biedaczka jadła sniadanko to omalo się nie udusiła kanapką bo tak się składa że facet woli sam se do tego dojść niż się spytać bo też nieraz wstydzimy się pogadać o tych sprawach a moim zdaniem to dobrze świadczy o facecie który się interesuje tym co każda kobieta powinna wiedzieć a biorąc gazetę do ręki i czytam porady fachowe lekarzy i nie rozumię jego zagadnień fachowych to wole krótko i na temat pzdr i dziękuje za porady i wszelką udzieloną mi pomoc J-94
PS TA STRONKĄ WWW JEST NA SERIO BARDZO DOBRA PODOBA MI SIĘ :D :D :D :D :D
Jarek

Postautor: Jarek » 04 sty 2004, 21:50

a po co Stary ci to potrzebne nie wystarcza jak dziewczyna wie jaki ma dzień? Choćby nie wiem jak się będzisz starał i tak tego precyzyjnie nie określisz, co myślisz, że będziesz jej codziennie sprawdzał śluz, a błąd cie może drogo kosztować Miej zwsze przy sobie gumkę na wszelki wypadek, tak będzie bezpieczniej.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości