tajemnica ??

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 10 sie 2005, 12:31

BiOtiKa pisze:A tata to na pewno wie bo czesto nam wali peiscia w sciane zebysmy byli ciszej:P

Hehehehe...Dobre :)
Ja to w ogóle słaby kontakt mam z rodzicami heh można by go porównac do tego spotu.."co tam w szkole?-Nic nowego.."
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
..:Mgielka:..

Postautor: ..:Mgielka:.. » 11 sie 2005, 01:21

ja mam dobry kontakt z rodzicami,duzo rozmawiamy,ale zazwyczaj oblahostkach.im sie wydaje ze sa bardzo nowoczesnie,no ale wiecie,ja to widze troche inaczej.np nie ma mowy zebym spala u mojego chlopaka,on u mnie ok,ale w pokoju obok,a jak za dlugo u niego [nad ranem jak jeszcze wszyscy w pizamkach :D] siedze to juz patrza podejrzliwym okiem i mamuska marudzi ze nie wypada.a jesli chodzi o seks to podejrzewaja oj domyslaja sie chyba nawet i ich inwencja ogranicza sie do rozmowy jaka ze mna przeprowadzili,ze oni niby czekali do slubu,ze cnota dziewczyny jest bardzo wazna[ - mama], zebym sobie zycia nie spaprala,ze nie wiem czy to na pewno ten etc etc, a ja ani nie zaprzeczam ani nie potwierdzam,mowie tylko ze nie jestem glupia i jeszcze nie chce miec dzieci,zrozumieja to jak chca :)) a przyznac sie na raze nie przyzna,bo i po co mi wysluchiwac godzinne kazanie jak i tak potem bede robic swoje.od pazdziernika ide na studia do innego miasta,bede mieszkac sama,wtedy tez zaczne brac tabletki i oni wcale nie musza o tym wiedziec i już:)) pozdro
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 sie 2005, 11:30

U mojego chlopaka to tez spac nie bardzo jak sa jego rodzice. Za to u mnie to mozemy spac razem w moim pokoju i nikt nie ma nic przeciwko :).
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 sie 2005, 11:35

Yasmine pisze:U mojego chlopaka to tez spac nie bardzo jak sa jego rodzice. Za to u mnie to mozemy spac razem w moim pokoju i nikt nie ma nic przeciwko :).

Mnie prawdopodobnie teściu by zastrzelil jeśli by miał tylko czym :D gdybym spal z hjego córką pod jego dachem.. :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 11 sie 2005, 11:43

Pegaz pisze:Mnie prawdopodobnie teściu by zastrzelil jeśli by miał tylko czym gdybym spal z hjego córką pod jego dachem..

hehehehe. Moj tata z nami nie mieszka. Tylko facet mojej mamy.A on jest bardzo "lajtowy". Podejrzewam ze gdyby nie on, to jeszcze dlugo bym nie mogla robic rzeczy ktore robie :)(bo jestem jedynaczka).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sie 2005, 13:58

Za to u mnie to mozemy spac razem w moim pokoju i nikt nie ma nic przeciwko usmiech.

Mam tak samo. ;) <browar>
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 11 sie 2005, 20:22

A to szczęsciary jesteście :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 18 sie 2005, 00:00

Nom..ja to należę do tych co mają przewalone:(
Ale tez sie nie martwie: Do pierwszego razu jeszcze daleko a jak przyjdzie czas to i tak sie nie przyznam rodzicom:P Lubie miec swoje tajemnice male:P
Tym bardziej ze mama nie lubi "kolegi" :( za bardzo...
A jak sie sexic to po co miec za sciana rodzicow???? Nie rozumiem:P
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 22 sie 2005, 11:14

A jak sie sexic to po co miec za sciana rodzicow????


jeśli chodzi o sex to u mnie robie to wyłącznie jak nie ma rodziców, ewentualnie same pieszczoty sa dopuszczalne... zaś u mojego faceta to bez obaw, czy sa rodzice czy nie to i tak się <sex2> nie raz przecież sie zdarzyło, że mama chłopaka chciała wejść do nas do pokoju po coś tam ale drzwi byly zamkniete na klucz hehe... wiec pewnie się domyśliła co jest grane po drugiej stronie drzwi...
Awatar użytkownika
Zuber
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 273
Rejestracja: 24 sie 2004, 20:05
Skąd: Z kompa :D
Płeć:

Postautor: Zuber » 22 sie 2005, 11:40

a nas o to podejrzewaja ;/ mimo ze tego nie robimy ale jak przyjdzie czas to sie ma sposoby u mnie raczej do pokoju nie wchodza ale wrazie czego to mam taki bardzo fajny tapczanik i strasznie ciezki wiec raczej go nie przesuna :D chodz kluczyk to lepsze rozwiazanie :D
"Such a lonely day
And it’s my
The most loneliest day of my life..."
SOAD - Lonely Day
Awatar użytkownika
poison
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2005, 09:49
Skąd: z niencka :)
Płeć:

Postautor: poison » 23 sie 2005, 10:56

kochałam sie pierwszy raz z moim chłopakiem w sylwestra
na drugi dzień jak robiłam porządki w pokoju przyszła moja mama i kręciła sie w kółko, a to tu przetrze kurz, a to tam poprawi i w koncu pyta:

-spałaś z michałem:>?
-nie.
-ale jak bys juz to zrobiła to mi powiesz?
-nie.

no i to było by na tyle :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:32

ja nie powiedzialam mojej mamie jak zaczelam sypiac z moim facetem, jakos tak glupio wprost powiedziec, pozniej jej powiedzialam ze biore tabletki, bo jest lekarzem i zawsze mi recepty wypisuje i nie musze sie umawiac do ginekologa - tak jest latwiej :) I tak sie wczesniej domyslala wiec jakos tak wlasnie naturalnie wyszlo. Za to tato chyba nie chce wiedziec :P Jak mama wypisuje przy nim recepte to pyta sie na co to a mama mowi na lekarstwa :P Z mama juz czasem sobie pozartuje, czasem ona mowi jak to bylo jak byla mloda :) Tak mi odpowiada, nie ma tejamnic ani zbytniego zwierzania sie.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 sie 2005, 13:33

Mia, a ile Ty masz lat,bo w profilu nie podalas :>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 sie 2005, 13:42

nie podalam bo mam powod na razie, pozniej dodam hihi :) 22 latka :)
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 23 sie 2005, 13:50

he moja mama kiedys zagadywała zebym moze tabletki brala , ale wyszlo tak że ja ją musiałam uswiadamic jak dzialaja i tak dlalej także teraz wie ze mam dość duża wiedze na ten temat i mówi ze czuje sie spokojniejsza.
To ze biore tabletki to jej nie mówilam bo po co jak sie nie pyta? samo wyjdzie...
Najzabawiniesza byla moja młodsza siostra gdy obserwowała jak ktorgoś dnia biore jakies tabletki , strasznie sie przejeła i spytała czy coś mi jest??
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 23 sie 2005, 14:02

u mnie to bylo tak ze to mama wyszla z propozycja zebym poszla do lekarza i zeby przepisal mi tabletki - "wiesz tak zeby byc zabezpieczona". Szykowal mi sie wtedy wyjazd z kumplem w gory (zaznaczam ze to byl TYLKO kumpel - ale mama juz wkrecala sobie film ;) ) Z wyjazdu nic nie wyszlo ale tabletki zaczelam lykac.
Co do "pierwszego razu" to mama nie ma pojecia kiedy nastapil ani z kim, ma na pewno swoje jakies podejrzenia ale ja jej w nich nie utwierdze (z reszta wiem ze sa bledne :P ) A jak wyszlo ze sie dowiedziala ze jestem juz po? Heh... to bylo jakies 1,5 roku po f/akcie siedzialysmy sobie przy winku itd i cos rozmawialysmy na temat seksu i prosto z mostu wypalilam ze "tak ja juz jestem po". Przyjela to normalnie i bez zadnych min. Tylko czasami mam wrazenie jakby miala jakis maly zal ze sie jej nie zwierzylam z tego pierwszego razu jakos szczegolowiej, ale rodzice nie musza wiedziec o wszystkim.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
poison
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2005, 09:49
Skąd: z niencka :)
Płeć:

Postautor: poison » 23 sie 2005, 14:11

nie no ja brałam wcześniej diane 35 na cere. były używane częściowo jako antykoncepja,ale miałam ich dość, miałam wrażenie że wpływaja na moje samopoczucie, wszyscy w domu w kłoko pytali zy mam okres ;/
mój luby ledwo ze mną wytrzymywał więc zmieniłam je na Marvelon :d o niebo lepiej <aniolek2>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2005, 15:22

U mnie matka się nie wtrąca, że łykam tabletki. Ojciec wie, ze jem jakieś hormony, ale nie wie chyba że to anty. Przypuszczam,ze myśli, ze to te same tabletki jakie brałam na wyregulowanie okresu. Wolę jakoś żeby nie wiedział, bo tak to będzie chodził i pieprzył mi nad głową o jakiejś bezplodności późniejszej. :/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 sie 2005, 15:41

Nie sadze by był az tak ociemniały ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 sie 2005, 16:03

A jednak od spraw leków wszelkich trzyma się z dala i mało go obchodzi co łykam.
A o pigułkach nie wie nic, a jak każdy zgredziały facet woli się trzymac tego co wie.
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 30 sie 2005, 01:24

ja mamie powiedzialam ze zaczynam brac tabletki zeby sobie okres wyregulowac itd..a ze wspolzyje to wie..choc sama jej nie powiedzialam..ale to widac przeciez..no a pozatym dziwne by bylo ze po 3 latach zwiazku sie nie wspolzyje jeszcze...choc i niektorzy tak maja;)
Czasem mi cos wspomni ze moze bym przerwe zrobila bo dlugo biore....takie gadanie:]
Nikola

Postautor: Nikola » 30 sie 2005, 09:58

Ja na rozmowe z mamą zbierałam sie kilka dni, ale w końcu sie odwzyłam i poprosiłam ją o radę w sprawie antykoncepcji. Ona oczywiście zaczęła mi odradzac rozpoczęcie współżycia ze względu na młody wiek itp, ale kiedy się zorientowała ze jestem zdecydowana i i tak zrobie co chcę, powiedziała zebym poszła do ginekologa, bo on doradzi mi najlepiej.
Awatar użytkownika
aniawcz
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 wrz 2005, 22:39
Skąd: G-D
Płeć:

Postautor: aniawcz » 13 wrz 2005, 21:20

A u mnie było tak . Mamie nie musiałam mówić , bo nie było takiej potrzeby . To raz a dwaw moim przypadku wpadki i tak bym nie zaliczyła. Tylko z mamą mam super kontakt i powiedziała mi kiedyś : Córciu ty musisz zacząć wspólżyć aby cykle wyregulowac , aby twój oragnizm zaczał działać . A miałąm ponad 20 lat wiec i tak obyło się bez tajemnic.
Aneczka
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Postautor: salome » 27 gru 2005, 23:15

co do tabletek to ja od zawsze mam z dniem tygodnia...
nie powiem byloby latwiej ot tak sobie...
i jestem za tym zeby pillsy byly za darmo
ja je mam;-)
bo mieszkam w takim a nie innym kraju...
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 gru 2005, 23:52

salome pisze:i jestem za tym zeby pillsy byly za darmo


Nasz kraj raczej nie moze sobie narazie na to pozwolic, bo sa wazniejsze rzeczy do zrobienia niz ulatwianie rzniecia ludziom :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Asfaloth
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2005, 12:54
Skąd: ze wsząd
Płeć:

Postautor: Asfaloth » 29 gru 2005, 12:31

Macie dobrze.. moja mama ma poglady strasze od babci.. a powalilo mnie stwierdzenie ze "corka mojej zanjomej siotry kolezanki pozwolila brac tabletki swojej corce dopiero jak miala 24 lata" :P Mam dziwne wrazenie ze to nie dokonca tak bylo...:P

Ja jakbym wspomniala mojej mamie o braniu ich nie tylko w celu wyregulowania poziomu hormonow to by mnie zabila chyba.

Nie wiem co z nia zrobic.. z nia sie nei da pogadac :/
Chyba powinna sie cieszyc ze mam faceta juz 2 lata prawie... i ze nie latam nie wiem gdzie i chlopak mnie szanuje.. ehh...ale niewazne :P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 gru 2005, 13:22

Asfaloth pisze:Chyba powinna sie cieszyc ze mam faceta juz 2 lata prawie... i ze nie latam nie wiem gdzie i chlopak mnie szanuje.. ehh...ale niewazne

i co , ona mysli,ze wy tylko za raczki sie trzymacie :) ?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 gru 2005, 14:09

Ja tam nie widze potrzeby informowania o moim zyciu seksualnym :) uważam to za moją i mojej dziewczyny sprawe :)

[ Dodano: 2005-12-29, 14:10 ]
heh co nie znaczy że nie interesuje śie tą sferą życia u innych jako że zawsze można sie czegoś nauczyć.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 29 gru 2005, 14:32

u mnie co jakis czas mama wyjezdza z tekstami "dziewczyna powinna sie szanowac" i ze "na wszystko bedzie czas" denerwuje mnie to czasem. Ale ostatnio do ginekologa sama mnie zaprowadzila :D Spac u chlopaka moge bez problemu i fajnie jest a u mnie.. w osobnych pokojach :/ heh Mam wrazenie ze rodzice boja sie m.in. "co ludzie powiedza" Dziwne poglady czasami maja, ale ogolnie to nie jest zle :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 gru 2005, 15:17

poison pisze:kochałam sie pierwszy raz z moim chłopakiem w sylwestra
na drugi dzień jak robiłam porządki w pokoju przyszła moja mama i kręciła sie w kółko, a to tu przetrze kurz, a to tam poprawi i w koncu pyta:

-spałaś z michałem:>?
-nie.
-ale jak bys juz to zrobiła to mi powiesz?
-nie.

no i to było by na tyle :D

nie rozumiem dlaczego w tym wypadku nie powiedzieć , ze tak ?!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości