Jak uniknac ciazy?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Jak uniknac ciazy?

Postautor: Kosmita » 14 cze 2005, 19:51

witam
od dawna nic nie robilem ze swoja dziewczyna. (2-3 tyg) miala okres juz jeden, ale ma od 2 tyg bolu brzucha i na widok jedzenia chce jej sie wymiotowac albo, cytuje : je co jest w zasiegu reki...czy rzeczywiscie jest szansa ze jest w ciazy?czy to moga byc tego objawy?
i pytanie, czy jesli to bedzie ciaza, to co mozna zrobic oprocz nielegalnej aborcji ,a by nie dopuscic do poczecia? czy np. sa jakies tabletki ktore zle dzialaja na plod itp itd. pomocy!
Awatar użytkownika
Myszka
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2004, 11:36
Płeć:

Postautor: Myszka » 14 cze 2005, 20:03

Kosmita pisze:czy jesli to bedzie ciaza, to co mozna zrobic oprocz nielegalnej aborcji ,a by nie dopuscic do poczecia? czy np. sa jakies tabletki ktore zle dzialaja na plod itp itd. pomocy!

Chłopie jesli to ciąża to już POCZEŁEŚ to dzieciątko!!!Pewnie masz słabiutkie doswiadczenie w TYCH sprawach bo to wynika z twojego postu.Jeśli chodzi o objawy ciąży to jest z nimi bardzoooo róznie,czasem sa to napady głodu, ale każdy organizm reaguje inaczej.Żeby mieć pewność leć do apteki po test ciązowy i wszystko się wyjaśni.A nastepnym razem pomysl o zabezpieczeniu.... :>
Najgorzej jest być nikim dla kogoś kto jest dla ciebie wszystkim....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 14 cze 2005, 20:06

Myszka pisze:eby mieć pewność leć do apteki po test ciązowy

Myszka ma racje pędem do apteki i do swojej lubej :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 14 cze 2005, 20:51

Kosmito...
Miała okres? Piszesz, że miała.
Kochaliście się zanim wystąpił.
Dziewcze ma pewnie problemy żołądkowe i małe prawdopodobieństwo, że w ciąży jest.

Myśl że troszkę. Teraz i na zapas, a przynajmniej tyle żeby się zabezpieczyć następnym razem.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 14 cze 2005, 21:23

sprawa wyglada tak ze w ogóle sie nie kochalismy, tylko raz bylem z nasieniem blisko jej narzadu, ale tylko raz pozniej nic nie robilismy z tych rzeczy, i potem miala okres i teraz ja brzuch boli *bierze duzo tabletek przeciwbolowych* ....sam nie wiem czy to ciaza czy co?///
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 14 cze 2005, 21:35

sprawa wyglada tak ze w ogóle sie nie kochalismy, tylko raz bylem z nasieniem blisko jej narzadu, ale tylko raz pozniej nic nie robilismy z tych rzeczy, i potem miala okres i teraz ja brzuch boli *bierze duzo tabletek przeciwbolowych* ....sam nie wiem czy to ciaza czy co?///

jak tak sprawa wygląda to na 100% nie jest w ciąży, nie masz sie czym martwić. skąd ci to w ogóle do głowy przyszło?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 14 cze 2005, 21:36

Kosmita pisze:sprawa wyglada tak ze w ogóle sie nie kochalismy, tylko raz bylem z nasieniem blisko jej narzadu,


wiesz tekst dla mnie rewelacyjny.... <browar>
a tak serio raczej szanse nikłe żeby była w ciąży, ale powiem Ci że jak dziewczyna wmówi sobie że może być w ciąży to wszystie objawy u siebie znajduje...ja też tak kiedyś miałam okres spóźnił się tydzień a ja już miałam mdłości i na wszystko miałam ochotę...ale jak się boisz to zróbcie test to nie gryzie naprawde :)
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 14 cze 2005, 22:01

wiesz tekst dla mnie rewelacyjny.... browar!!

hehe no tekst pierwsza klasa :D ale może są jakieś inne sposoby na zajście w ciążę o których nie wiemy anitko ;) <browar>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 14 cze 2005, 22:39

Moze to oznaki anoreksji skoro chce wymiiotowac na widok jedzenia??
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Robaczek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 13 cze 2005, 00:05
Skąd: z kąta
Płeć:

Postautor: Robaczek » 14 cze 2005, 23:13

test wyjasni sprawę.

btw. tak na marginesie - nawet po zajściu w ciąże może wystąpić tzw. plamienie - czasami mylnie interpretowane z okresem :P ale nie chcę straszyc
i ciągle zatracam się w tym bagnie...
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 14 cze 2005, 23:51

unlucky_sink pisze:
wiesz tekst dla mnie rewelacyjny.... browar!!

hehe no tekst pierwsza klasa :D ale może są jakieś inne sposoby na zajście w ciążę o których nie wiemy anitko ;) <browar>


Jak czytam takie teksty to się zastanawiam czy Ja o czymś nie wiem :( jakby tak można było zajść w ciąże to pewnie mialabym juz całą drużyne piłkarską :P

[ Dodano: 2005-06-14, 23:53 ]
Robaczek pisze:test wyjasni sprawę.

btw. tak na marginesie - nawet po zajściu w ciąże może wystąpić tzw. plamienie - czasami mylnie interpretowane z okresem :P ale nie chcę straszyc



nie strasz go lepiej ...ale chyba jednak jest różnica jak jest plaminie a okres...okres jest o ile wiem bardziej obfity i dłuższy...
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 02:10

oj....nadal zastanawiam się skąd mu sie to wzięło...takie przypuszczenia... gdybym się miała za każdym razem kiedy boli mnie brzuch zastanawiać czy jestem w ciąży zwariowa łabym :) Mam nadzieję kosmito, że cię uspokoiłyśmy ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 15 cze 2005, 12:57

unlucky_sink pisze:oj....nadal zastanawiam się skąd mu sie to wzięło...takie przypuszczenia... gdybym się miała za każdym razem kiedy boli mnie brzuch zastanawiać czy jestem w ciąży zwariowa łabym :) Mam nadzieję kosmito, że cię uspokoiłyśmy ;)


po prostu chłopak się przejmuje ale nie ma czym...powodów bólu brzucha jest strasznie dużo...
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 15 cze 2005, 16:31

jutro dziewczyna robi test, dam znac jaki wynik...mam nadzieje, ze nie bedzie w ciazy :( oby....wtedy to albo to dziecko, albo ja....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 17:23

Kosmita pisze:wtedy to albo to dziecko, albo ja....


jak to ? :o no wiesz...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 15 cze 2005, 18:35

Kosmita pisze:sa jakies tabletki ktore zle dzialaja na plod itp itd

tylko mnie to szokuje? :| Jezeli uwazacie ze jestescie dojrzali na tyle aby rozpoczac wspolzycie to chyba wiecie "co moze z tego wyjsc" jak mozna takie rzeczy pisac :/
Live long and prosper
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 19:21

Bajtek pisze:tylko mnie to szokuje? Nie rozumiem Jezeli uwazacie ze jestescie dojrzali na tyle aby rozpoczac wspolzycie to chyba wiecie "co moze z tego wyjsc" jak mozna takie rzeczy pisac


nie tylko ciebie to szkokuje... a jeśli chodzi o tą dojrzałość... nie potrafie sie jej doszukać u kosmity...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Kosmita
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 18 maja 2005, 19:50
Skąd: jejjuuuuuu
Płeć:

Postautor: Kosmita » 15 cze 2005, 19:30

nie chodzi o wybor, tylko o....no jesli nie wiecie to pech, sam nie wiem co mam zrobic, troche za mlody jestem na ojcostwo, mam nadzieje, ze nie bede zmuszony byc ojcem...a nie chce nie chce i ona nie chce wiec pozostaje mi modlenie sie o dobry koniec tej historii...
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 15 cze 2005, 19:36

unlucky_sink pisze:nie tylko ciebie to szkokuje... a jeśli chodzi o tą dojrzałość... nie potrafie sie jej doszukać u kosmity...


"Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym" jak śpiewał swego czasu Kazik. Nie każdy urodził się genialny od razu, a człowiek uczy się na własnych błędach. Może więcej nie będzie głupot pisał, tylko poszuka jakiś sensownych informacji o temacie. Wierzmy w jego poprawę.

[ Dodano: 2005-06-15, 19:43 ]
Kosmita pisze:nie chodzi o wybor, tylko o....no jesli nie wiecie to pech, sam nie wiem co mam zrobic, troche za mlody jestem na ojcostwo, mam nadzieje, ze nie bede zmuszony byc ojcem...a nie chce nie chce i ona nie chce wiec pozostaje mi modlenie sie o dobry koniec tej historii...


Ok, zdarzyło się trudno. Nie rozpaczaj, tatkiem nie zostaniesz jak na mój gust. Radziłbym Ci uzupełnić wiedzę z interesującego Cię zakresu. Możesz zajrzeć na przykład tu:

http://www.antykoncepcja.com.pl/

Za dostęp do wszystkich artykułów płacisz chyba SMS-em 5 zł, ale to niezła kopalnia wiedzy o antykoncepcji. Zapoznanie się z treścią na pewno pomoże Ci uniknąć kłopotów na przyszłość. Pozdrowienia <browar>
Awatar użytkownika
anitka24
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 155
Rejestracja: 25 kwie 2005, 19:28
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anitka24 » 15 cze 2005, 19:54

Kosmita pisze:nie chodzi o wybor, tylko o....no jesli nie wiecie to pech, sam nie wiem co mam zrobic, troche za mlody jestem na ojcostwo, mam nadzieje, ze nie bede zmuszony byc ojcem...a nie chce nie chce i ona nie chce wiec pozostaje mi modlenie sie o dobry koniec tej historii...


Modlenie to dobra rzecz ... ale jak się coś robi trzeba myśleć bo to chwilka przyjemności a potem konsekwencje do końca życia
Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jak kończy, nie jak zaczyna....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 20:03

anitka24 pisze:Modlenie to dobra rzecz ... ale jak się coś robi trzeba myśleć bo to chwilka przyjemności a potem konsekwencje do końca życia



jaka chwila, jaka przyjemność-ja myślałam że on napisał, że sie ze sobą nie kochali!! :D
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 15 cze 2005, 20:31

jaka chwila, jaka przyjemność-ja myślałam że on napisał, że sie ze sobą nie kochali!!

Z tego co zrozumiałem, to on "tylko raz byl z nasieniem blisko jej narzadu" więc może petting? Miał chwilę przyjemności a teraz tyle stresu, aż żal mi go, jak widzę jak się męczy :).
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 20:36

saviour pisze:Z tego co zrozumiałem, to on "tylko raz byl z nasieniem blisko jej narzadu" więc może petting? Miał chwilę przyjemności a teraz tyle stresu, aż żal mi go, jak widzę jak się męczy usmiech.

no tak "był blisko" może oznaczać, że leżał obok... męczy się? pfff... ja myślałam że wychowanie seksualne ma sie już w 6 klasie podstawówki... a może to nie kwestia nieświadomości...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
saviour
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 14 sty 2005, 21:24
Skąd: Gilead
Płeć:

Postautor: saviour » 15 cze 2005, 20:48

unlucky_sink pisze:no tak "był blisko" może oznaczać, że leżał obok...

No wiesz, zakładam że rozumie związki przyczynowo-skutkowe i skoro się przestraszył, to może część spermy "spłynęła" im w okolice sromu i stąd ten strach.

unlucky_sink pisze:ja myślałam że wychowanie seksualne ma sie już w 6 klasie podstawówki...

Ja na przykład nie miałem nigdy tego typu przedmiotu ;). Jeżeli on miał go w programie, to nie był widocznie częstym bywalcem ;).

unlucky_sink pisze:męczy się?

Tak męczy się, bo tego nie rozumie. Skoro już nie zostawiliśmy na nim suchej nitki to możemy mu teraz wbić kilka faktów do łba, żeby na przyszłość był mądrzejszy. Tyle.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 20:50

Tak męczy się, bo tego nie rozumie. Skoro już nie zostawiliśmy na nim suchej nitki to możemy mu teraz wbić kilka faktów do łba, żeby na przyszłość był mądrzejszy. Tyle.


skoro tak radzisz... ehh...zobaczymy co z tego będzie ;) <browar>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 cze 2005, 21:44

saviour pisze:Ja na przykład nie miałem nigdy tego typu przedmiotu . Jeżeli on miał go w programie, to nie był widocznie częstym bywalcem

Tez go nie mialam :/.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 21:54

Yasmine pisze:Tez go nie mialam Eeee.. no ten tego....


do jakich wy szkół chodziliście :P widocznie tego uczą tylko na wsi :]
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 cze 2005, 22:05

tez nie mialam, a potrafie nazywac "narzady" :-D <pijak>
chryste panie, on jej tak w lozku mowil? "narzad"? O_x
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 15 cze 2005, 22:32

lollirot pisze:tez nie mialam, a potrafie nazywac "narzady" :-D <pijak>
chryste panie, on jej tak w lozku mowil? "narzad"? O_x


też mi go zaczyna być żal <pijak>
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 15 cze 2005, 23:10

nie jego! JEJ!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości