Na co do kina?

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mikro czarnuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 229
Rejestracja: 02 gru 2007, 00:01
Skąd: Centrum
Płeć:

Postautor: Mikro czarnuch » 10 lut 2008, 19:31

Z braku laku ... Dziś na kinowy ruszt idzie lekki i bardzo (PRZE?)reklamowany filmik: "Lejdis" ;]
Zobaczymy, co tym razem udało się spłodzić reżyserowi m.in. "Ciała" i "Testosteronu" ... <niewiem>
Ostatnio zmieniony 10 lut 2008, 19:31 przez Mikro czarnuch, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowy rozsądek jest niezdrowy dla marzeń
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 lut 2008, 20:39

Mikro czarnuch pisze:"Lejdis"

Film nudny jak życie stereotypowych kobiet <diabel>
Jedyne ożywienie wnoszą testosteronowi mężczyźni ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 10 lut 2008, 23:12

Mia pisze:Opowieści o zwyczajnym szaleństwie – warto, czeski absurd tym razem podany w bardzo zgrabnej formie, mi się przez moment dłużył, ale dawka świetnego humoru mi to zrekompensowała. To taki czeski film dla wszystkich. Nie to co Otik

Też mi się straasznie dłużył, nawet za bardzo przez chwilę, ale końców tak mi zryła psychikę że nie mogłam zasnąć... :|

Najbliższe pozycje do obejrzenia to "Sweeney Todd" i "Ostrożnie, pożądanie" :>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 10 lut 2008, 23:55

omg pisze:Najbliższe pozycje do obejrzenia to "Sweeney Todd" i "Ostrożnie, pożądanie" :>


Ostrożnie, pożadanie widziałam i zawiodłam się, spodziewałam się zupełnie czego innego. Bynamniej brutalne sceny seksu nie są rozczarowujące i jest pare dobrych rzeczy. Właściwie nie wiem czy ten film polecać czy nie.

Na Sweeney Todd czekam i chciałabym się zaskoczyć, bo po trailerach mnie nie przekonuje.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 11 lut 2008, 11:37

Mia pisze:Na Sweeney Todd czekam i chciałabym się zaskoczyć, bo po trailerach mnie nie przekonuje.

Nawet widziałam fragment filmu, ale w porę wyrzuciłam z HDD, w każdym razie to co widziałam mnie bardzo przkeonało. Oczywiście pewnie jestem nie obiektywna, bo po pierwsze kocham musicale, po drugie kocham filmy kostiumowe, po trzecie takie klimaty, uwielbiam Helene, uwielbiam obrazy Tima Burtona, że nie wspomnę o Johnnym. Nie wierze, że ten film może mi się nie spodobać :D
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 11 lut 2008, 17:39

Mia pisze:Na Sweeney Todd czekam i chciałabym się zaskoczyć, bo po trailerach mnie nie przekonuje.

Taki sobie. Jak się ogląda dużo filmów to generalnie ten niczym nie zaskoczy. No chyba, że się nie wie, że to musical.

Radzę unikać "Królowie nocy" ["We own the night"] - nuda.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 17:41 przez sadi, łącznie zmieniany 1 raz.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 11 lut 2008, 18:20

Takie filmy jak Sweeney Todd to się chyba ogląda dla przyjemności oglądania, dla ładnych obrazów, dla muzyki, podobnie jak choćby "Upiór w operze", Niczym nie zaskakuje ale jest piękny ;). Filmy Burtona to ogólnie raczej takie baśnie, są często banalne i proste, ale to mi się w nich podoba. Teraz ponoć ma się zabrać za Alicję w Krainie Czarów, idealna historia dla niego :D. Nie ma takiego drugiego reżysera po prostu... imho. :>
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 18:20 przez omg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 lut 2008, 22:18

złotooka kotka pisze:Asterix na Olimpiadzie - jako osoba zakochana wprost w Asterix i Obelix: Misja Kleopatra poszlam najszybciej jak moglam na "olimpiade". I jestem baaaardzo rozczarowana. Nie polecam. Akcja rozwlekla i nudna, kilka dobrych gagow ginie w mialkosci reszty filmu. Zasmialam sie doslownie kilka razy. Obejrzec mozna, ale racze w domu za jakis czas, bo na bilet do kina to szkoda kasy.
złotooka kotka pisze:Mi sie nie podobalo. Baaardzo sredni im ten film wyszedl. Najlepszy byl watek Schumixa . Ale na jednym fajnym wyscigu sie film opierac nie moze.
W sumie jak wspominam pewne sceny to teraz mnie smiesza - ale na filmie sa tak podane, ze ni dudu.

Jednak się wybrałam, żeby stwierdzić czy tak samo odbiorę, no i identycznie. Ogólnie mam wrażenie, że zrobione strasznie pod publiczkę i tak za wszelką cenę chcieli rozśmieszyć każdym zdaniem, że efekt był zupełnie odwrotny. Zaśmiałam się kilka razy i z całą pewnością stwierdzam, że to najgorsza z trzech części. Mogłam jednak wybrać Lejdis albo Rozmowy Nocą, przynajmniej bardziej walentynkowo by było :).
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 14 lut 2008, 22:51

a czego się ludki moje kochane spodziewać po American Gangster? Film z klimatem czy typowa sensacja?
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lut 2008, 10:52

świetnego filmu z bardzo dobrą rolą Freemana i klimatem późnych lat 60-tych :) Polecam.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 15 lut 2008, 11:25

TedBundy pisze:z bardzo dobrą rolą Freemana
yyyyy podejrzewam że miałeś na myśli Denzela Washingtona... :P
A że świetny film to racja chociaż gdzieś to już pisałam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 15 lut 2008, 16:06

no, dowaliłem ;DD <diabel> Czarni oboje, to się mylą, co prawda jeden sporo młodszy. Ale warto zobaczyć.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 16 lut 2008, 11:06

dzięki Tedziu <browar> może sobie wieczorem pójdę hmmm
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 lut 2008, 16:07

Mati_00 pisze:a czego się ludki moje kochane spodziewać po American Gangster? Film z klimatem czy typowa sensacja?

Ja polecam, bo według mnie film ma bardzo fajny klimat, który trzyma widza napięciu do końca ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 22 lut 2008, 07:58

"Kochanice króla" mają u nas być w kinach od 29tego lutego <zakochany> Muszę zobaczyć.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lut 2008, 09:09

sadi pisze:
Mati_00 pisze:a czego się ludki moje kochane spodziewać po American Gangster? Film z klimatem czy typowa sensacja?

Ja polecam, bo według mnie film ma bardzo fajny klimat, który trzyma widza napięciu do końca ;DD

jak pisalem na filmie ogarnial mnie sen - ale co kto lubi <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 22 lut 2008, 17:59

Andrew pisze:
sadi pisze:
Mati_00 pisze:a czego się ludki moje kochane spodziewać po American Gangster? Film z klimatem czy typowa sensacja?

Ja polecam, bo według mnie film ma bardzo fajny klimat, który trzyma widza napięciu do końca ;DD

jak pisalem na filmie ogarnial mnie sen - ale co kto lubi <aniolek>

To fakt niezbity, bo mnie ogromnie wynudził "We own the night", a tymczasem ludzie, z którymi rozmawiałem chwalą ten film ogromnie.

"No country for old men" - nie polecam. Wychodzi na to, że nie jestem zwolennikiem braci Coen ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 03 mar 2008, 22:25

sadi pisze:To fakt niezbity, bo mnie ogromnie wynudził "We own the night", a tymczasem ludzie, z którymi rozmawiałem chwalą ten film ogromnie.
Też widziałam. Spodziewałam się dobrego filmu a niestety zawiodłam się. Jak jeszcze na początku było całkiem fajnie, tak końcówka mnie dobiła. Bardzo średni film.

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street - istne arcydzieło! Genialny film, a pomyśleć że nie chciałam na niego iść bo to musical. Świetna gra aktorska, świetny klimat, świetna historia, świetna muzyka. Trochę brutalny więc pewnie nie wszyscy mogą być zachwyceni tak jak ja, ale mimo to polecam. No i ten Johnny Depp śpiewający moje imię: "Johanna" <zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 mar 2008, 00:18

Joasia pisze:istne arcydzieło!

:|
Zapodam sobie raz jeszcze, bo wierzyć mi się nie chce po pierwszym obejrzeniu, że TAKA fabuła, TAKI reżyser i TAKI Depp z potencjałem coś tak przeciętnego zrobili.
Zdjęcia ponad przeciętną (a dokładniej obróbka). Reszta - rozczarowanie. Jakiś tam poziom trzyma, ale za wysoko chyba poprzeczkę postawiłam.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 04 mar 2008, 13:04

pani_minister pisze:za wysoko chyba poprzeczkę postawiłam
Możliwe bo ja nie oczekiwałam dużo od tego filmu ale jednak jestem nim BARDZO zachwycona.
A byłaś na nim w kinie? Bo jak w domu to zawsze słabiej się odbiera.
Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 04 mar 2008, 13:36

Joasia pisze:Bo jak w domu to zawsze słabiej się odbiera.

Nie u mnie, z porządnym nagłośnieniem i projektorem; powiedziałabym wręcz, że moja kanapa jest dużo bardziej komfortowa niż kino z tłumem ludzi :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 mar 2008, 18:22

pani_minister pisze:Nie u mnie, z porządnym nagłośnieniem i projektorem; powiedziałabym wręcz, że moja kanapa jest dużo bardziej komfortowa niż kino z tłumem ludzi :)

a masz popcorn?? :) jak tak to ja wbijam do Ciebie :P

w sumie to poszedłbym chyba na step up2...banalna fabuła pewnie i oklepana i w ogóle ale 1 część mi się spodobała...hmmm
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 mar 2008, 19:47

Mati_00 pisze:a masz popcorn?? jak tak to ja wbijam do Ciebie

Brak popcornu jest kolejną zaletą oglądania filmów w domu.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 04 mar 2008, 19:54

shaman pisze:Brak popcornu jest kolejną zaletą oglądania filmów w domu.

ja tam lubię jeść jak oglądam tv :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 04 mar 2008, 20:15

pani_minister pisze:Nie u mnie, z porządnym nagłośnieniem i projektorem; powiedziałabym wręcz, że moja kanapa jest dużo bardziej komfortowa niż kino z tłumem ludzi


Ja bardzo nie lubię chodzić do kin, bo w moim pięknym mieście wykończono już wszystkie malutkie i klimatyczne miejsca, a jako że film wciąż jeszcze z formą sztuki mi się kojarzy, to obcowanie z nim przez pryzmat plastykowej atmosfery centrum handlowego wydaje mi się cokolwiek żenujące. :) ...W domu jest znacznie lepiej. Opuszczam rolety w oknach, wyłączam telefony, zamykam drzwi od pokoju, odkręcam głośnik do oporu i nawet na komputerze seansy prezentują się całkiem interesująco tak w kategoriach audio-wizualnych jak też zważywszy odbiór emocjonalny danego obrazu.

BTW: słyszał ktoś może o serialu Pacific? Ciekawy jestem co się z tym dzieje. Miała to być odmiana "Kompanii braci" w realiach Dalekiego Wschodu. Kręcą ową rzecz już od dłuższego czasu i chyba za niedługo powinno się ona na HBO pojawić w końcu. :?

Mati_00 pisze:ja tam lubię jeść jak oglądam tv :)


Podobno popcorn w kinach pojawił się dlatego, ponieważ w czasie seansów podekscytowani ludzie nie mieli co zrobić z latającymi na wszystkie strony rękoma. :] Przyznam się, że ja takich odruchów u siebie nie zauważyłem nigdy. :)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 20:17 przez PFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 09 mar 2008, 14:39

Miałem do wyboru, polecany "Aż poleje się krew" i film z lubianego przezemnie gatunku "The Myst" (Mgła). Niestety udałem się na Foga ;)

The Myst - Gra aktorska stoi na naprawdę jałowym poziomie, kiepski montaż i reżyseria. Ścieżka dzwiękowa w wielu momentach biła sie z tym co działo sie na ekranie. Efekty znacznie poniżej przeciętnej (w skali 1 - smok w „Wiedzmienie” 10 – „Final Fantasy: Advent Children”) daje 3.

Plusik mały za tekst "o religii i polityce" oraz za dosyć udaną próbę przedstawienia kilku elementów psychologii grupy zamkniętej w szczelnym "więziennym" opakowaniu.

Podsumowując chętnie użyłbym wehikułu czasu i wydałbym te pieniądze na obejrzenie czegokolwiek innego. A jeśli mimo to ktoś rozważa „The Myst” to mówię jeszcze raz, lepsza frajdą biedzie mycie talerzy.
Awatar użytkownika
omg
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 10 lut 2008, 21:52
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: omg » 09 mar 2008, 19:44

pani_minister pisze:Zapodam sobie raz jeszcze, bo wierzyć mi się nie chce po pierwszym obejrzeniu, że TAKA fabuła, TAKI reżyser i TAKI Depp z potencjałem coś tak przeciętnego zrobili.

Przeciętne to chyba przesada :).
Co do filmów tego duetu, to w zasadzie ciężko było się spodziewać czego innego, moim zdaniem pod względem fabuły (albo raczej adaptacji) poziom był podobny jak innych produkcji, choćby "Charliego i fabryki czekolady".
Świetna gra aktorska (Johnny i Helena na prawdę dali czadu moim zdaniem :)), rewelacyjne te muzyczne fragmenty, fajny humor, wstawka o życiu nad morzem była przezabawna.
Wizualnie bardzo ładny.
Zaskoczyła mnie za to ilość krwi, bo taka brutalność u Burtona to pewna nowość.
Nie wiem na czym to polega, ale do mnie jego filmy po prostu trafiają... Dzielą się na te, które lubię i te które uwielbiam. Ale wiem, że niekażdemu to podchodzi i niekażdy w pełni znajduje się w burtonowej rzeczywitości... :)
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 09 mar 2008, 21:16

Martinoo pisze:A jeśli mimo to ktoś rozważa „The Myst” to mówię jeszcze raz, lepsza frajdą biedzie mycie talerzy.
Aż tak źle nie było ale jednak film do rewelacyjnych nie należy. Przyznam że spodziewałam się czegoś mocniejszego. Gra aktorska rzeczywiście nie imponowała, za to efekty według mnie były na całkiem przyzwoitym poziomie.
Obrazek
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 11 mar 2008, 00:05

Właśnie świeżo jestem po obejrzeniu "Mgły". Pomijając zbyt przewidywalne zakończenie to film całkiem niezły. Efekty na dobrym poziomie, fabuła jak na horror jest na znośna, plus psychologia grupy i wątek fanatyków. Mogę z czystym sumieniem polecić obejrzenie tego filmu.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 12 mar 2008, 14:49

sadi pisze:"No country for old men" - nie polecam. Wychodzi na to, że nie jestem zwolennikiem braci Coen

całkiem możliwe, bo ja z kolei polecam bardzo.

Joasia pisze:Też widziałam. Spodziewałam się dobrego filmu a niestety zawiodłam się. Jak jeszcze na początku było całkiem fajnie, tak końcówka mnie dobiła. Bardzo średni film.

film był rewelacyjny. dialogi, typowe dla braci cohen wyszydzanie pewnych schematów i stereotypów, dobijajaca koncówka? czemu?

pani_minister pisze:Zapodam sobie raz jeszcze, bo wierzyć mi się nie chce po pierwszym obejrzeniu, że TAKA fabuła, TAKI reżyser i TAKI Depp z potencjałem coś tak przeciętnego zrobili.
Zdjęcia ponad przeciętną (a dokładniej obróbka). Reszta - rozczarowanie. Jakiś tam poziom trzyma, ale za wysoko chyba poprzeczkę postawiłam.

zgadzam się. Do arcydzieła to mu na pewno daleko :> Ja miałam nieodparte wrażenie, że Burtonowi skończyły się dobre pomysły - bo fabularnie film jest słaby, to czym ma zaskakiwać jest do bólu przewidywalne, aż przykre no! Za to sama forma, senografia i Johnny na tak, mi zdecydowanie zabrakło mocnego fundamentu i co za tym idzie - całość jest dość rozczarowująca.

omg pisze:Ale wiem, że niekażdemu to podchodzi i niekażdy w pełni znajduje się w burtonowej rzeczywitości...

więc ja się znjduje, a film oceniam słabo, na tle jego wcześniejszych dokonań :>

Martinoo pisze:Miałem do wyboru, polecany "Aż poleje się krew" i film z lubianego przezemnie gatunku "The Myst" (Mgła). Niestety udałem się na Foga

pff, olewaj dalej moje recenzje :P

az poleje sie krew - muzyka + daniel day-lewis + paul dano + fantastyczna końcówka. rewelacja. bardzo polecam. zasłużony oskar.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości