Cinema City Wrocław centrum handlowe korona :)

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Cinema City Wrocław centrum handlowe korona :)

Postautor: tr3sor » 30 paź 2007, 04:31

Polecam nie ze wzgledu na uhm samo kino ... jakos obrazu i dzwieku jest jak wszedzie wrecz lipna :) wyswietla sie zaledwie 80% obrazu ktory jest na tasmie ;) a dzwiek to zwykle stereo bo sciezka dzwiekowa po 2 tygodniach w lepszej wersji jest zajechana :)

Polecam to kino ze wzgledu na siebie :) Jesli ktos z wroclawia czy okolic chcial by zobaczyc jak wyglada kino "od srodka" a nie tylko z sali kinowej serdecznie zapraszam :) Po uprzednim skontaktowaniu sie moge oprowadzic grupy do uhm 3 osob ( ze wzgledu na ilosc miejsca :P) a dla bardziej dociekliwych wyjasnic od strony technicznej co i jak dziala :).


Nie nierobie tego dla innych ... robie to dla siebie.
Zapyta ktos co z tego mam ... przyjemnosc z samego prowadzenia monologu o stronie technicznej ... mozliwosc poznania nowych ludzi ... czego mi w tym okresie cholernie brakuje ... A ze wiem ze niema nic za darmo chce dac cos od siebie :) A moze trafi sie ktos kto zawsze zastanawial sie jak "to sie robi" I wyobrazal sobie skomplikowana machinerie i inne SF pierdoly :)


Jak zawsze prosze tylko o uhm niewysmiewanie ? mojego pomyslu ... Uwazasz ze jest dziwny ? myslisz ze jestem zboczencem ktory chce w ten sposob zwabic kogos do ciemnego kina ? Sadzisz ze jestem tak socialnie uposledzony ze niepotrafie w inny sposob nawiazywac znajomosci czy cokolwiek w tym stylu ? Prosze zostaw to dla siebie bo mimo iz jestem zwolennikiem konstruktywnej krytyki to aktualnie niemam sil aby spierac sie w tak banalnych sprawach :)
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 01 lis 2007, 23:59

Wszystkie centra handlowe są censored

[ Dodano: 2007-11-02, 00:00 ]
Ale kino jest ok :P
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 03:14

Ehh pegaz pegaz ... ja tu sie staram w jakis inny sposob poznac kogos z forum ;) dajac cos od siebie w zamian za mozliwosc wyzalenia sie pozniej przy piwku a ty mi tu ze kino jest fajne a centra sa bee ... a idz w censored :P

Ty mi lepiej powiedz ze z wroclawia jestes i ze masz jutro wolne ;) i tez niemasz sie z kim zchlac :P.


Ahh tak btw nikt nigdy sie nie interesowal jak to wyglada od srodka ? czy po prostu nikt nie jest z wro xD bo zaczyna mi sie wydawac ze sie tylko osmieszylem tym topiciem ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 lis 2007, 10:46

Ja bym się bardzo chętnie wybrała, bo to jedna z ciekawszych propozycji na forum ostatnio, tylko dlaczego to musi być tak cholernie odległy Wrocław?
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 16:44

Uhm :| sorry ze mieszkam we wroclawiu :P powiedz gdzie bylo by blisko postaram sie zmienic miejsce zatrudnienia i zamieszkania ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 02 lis 2007, 17:05

tr3sor pisze:powiedz gdzie bylo by blisko postaram sie zmienic miejsce zatrudnienia i zamieszkania

Savoy przy O'Connellu dublińskim by mi pasował, więc czekam :D

Wrocław też piękne miasto <browar> Tylko jakoś tak wiecznie nie po drodze :(
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 02 lis 2007, 17:34

To popytaj w okolicznych kinach czy niepotrzebuja kinooperatorow ;) specialnie dla ciebie pojade do dublina :)

A tak totalnie off topujac to myslalem czy by niewyjechac do angli/irlandi zeby tylko dalej od EX ;) i zeby zmienic miejsce zatrudnienia ;] bo praca w tym samym miejscu gdzie EX niezbyt pomaga w poukladaniu sobie "nowego" zycia ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
modny
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 22 gru 2008, 09:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: modny » 22 gru 2008, 10:00

W jakiej cenie są tam bilety? I jak to kino ma się do heliosa czy multikina?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 gru 2008, 03:29

modny pisze:W jakiej cenie są tam bilety?

http://www.cinema-city.pl/

modny pisze:I jak to kino ma się do heliosa czy multikina?

jak dla mnie najgorzej, mój ranking mulipleksów wygląda tak:
1. helios
2. multikino
3. cinema city
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości