Ginekolog Zabrze

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

lalalala01-21
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2009, 19:42
Skąd: Zabrze
Płeć:

Ginekolog Zabrze

Postautor: lalalala01-21 » 02 gru 2009, 19:53

Witam. Mam problem, ostatnio przeprowadziłam się do Zabrza i nie znam tutaj jeszcze ginekologa dobrego. Proszę o namiary na jakiegoś dobrego ginekologa. Niby w pobliżu mam ośrodek zdrowia, ale nie krążą miłe zdania na temat tego Pana. Najlepiej chciała bym na miary na kompetentną kobietę. Ślicznie dziekuje.
qwer
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 gru 2009, 10:37

kobiet bym unikał , ale to moje zdanie , a dobry ginekolog w tym okregu wyselekcjonowany z tych co znam - to Bytom najblizej , ale moze inni maja innych .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
lalalala01-21
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2009, 19:42
Skąd: Zabrze
Płeć:

Postautor: lalalala01-21 » 03 gru 2009, 18:36

Chiciała bym aby jakaś Pani odpisała mi na mój post bo jestem pod ścianą i pilnie potrzebuje ginekologa i konkretnie w Zabrzu nie w bytomu, Będzinie czy Krakowie. Bardzo proszę na namiary na kogoś odpowiedniego. Na pewno któraś Pani z Zabrza ma już swojego stałego lekarza. Barzo proszę o jakiś kontakt.
qwer
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 gru 2009, 22:37

Nie chce sie czepiac ale kobiety w malo czym sa kompetentne (statystycznie).
Lepsi ginekolodzy (statystycznie) to faceci.
Lepsi kucharze - facei.
Projektanci mody - faceci.
itd.
Kobiety robia za zwyklych rzemieslnikow. Kucharki na stolowkach, krawcowe i... o wlasnie. Taka "jakosc" prezentuja jak ginekolodzy. Roznica pomiedzy Kuroniem a kucharka z baru mlecznego jest dosc wyraznym przedstawieniem sprawy.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 gru 2009, 00:05

lalalala01-21 pisze:Chiciała bym aby jakaś Pani odpisała mi na mój post bo jestem pod ścianą i pilnie potrzebuje ginekologa

z tego co wiem, to są bardziej odpowiednie miejsca w necie, żeby znaleźć takie informacje, skoro już jesteś pod ścianą.

Ja po moich doświadczeniach z facetem-ginekologiem przerzuciłam się na kobiete. Ale teraz chyba wybiorę się gdzie indziej, gwoli porównania, bo nie pasuje mi, że ona się tak mało orientuje w dostępnych metodach antykoncepcji. Ostatmio chciałam konkretnych informacji o plastrach/krążkach, z racji zrezygnowania z tabletek,a ta wciąż mi tylko globulki poleca, które są dla mnie nie do przyjęcia ;)

O ginekologa w Zabrzu mogę zapytać jutro w pracy. Z tego co wiem to wszystkie tam chodzą do tego samego lekarza i są bardzo zadowolone.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2009, 00:06 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 04 gru 2009, 01:50

Maverick pisze: Roznica pomiedzy Kuroniem a kucharka z baru mlecznego jest dosc wyraznym przedstawieniem sprawy.

Różnica między Moniką Turasiewicz a ewentualnym panem z baru mlecznego jest też dość znacząca. Nie wiem, czy to czegoś dowodzi <hmm> A już jak to się ma do pytania dziewczyny, to zupełnie nie rozumiem. Że niby panowie powinni polecać ginekologów? <hmm>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 gru 2009, 23:57

Ze statystycznie rzecz ujmujac lepsi beda w tym fachu faceci niz kobiety. Tak sie ma i plec polecajacego nie ma tu nic do rzeczy. Z logiki 2ja.
superman7
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2014, 09:51
Skąd: London
Płeć:

Postautor: superman7 » 08 sty 2014, 10:01

Na pewno któraś Pani z Zabrza ma już swojego stałego lekarza. Barzo proszę o jakiś kontakt.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 sty 2014, 08:43

w czym masz problem ? bo lekarzy wielu w Zabrzu , ale kazdy od czegos innego jest :) sta moje pytanie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ivona
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:43
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: ivona » 21 lis 2014, 14:46

Ja mogę Ci polecić dobrego ginekologa w Gliwicach, daleko nie masz a klinika jest pierwsza klasa. BM Quality Med, centrum medyczne. Pracuje tam świetny ginekolog i jestem zadowolona z usług.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez ivona, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości