wiem, ze źle robie

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
szyszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:34
Skąd: wrocław
Płeć:

wiem, ze źle robie

Postautor: szyszka » 15 sie 2008, 12:39

Witam...mam problem z głupoty
przez 19 lat nie byłm u gina...jakos tak nie było potrzeby...tak mi sie wydawało
i tu zonk..weszłam w okres klimakterium które znoszę bardzo dobrze ale...po 3 mcach dostałam miesiączke która trwa 10 dzień...
Bardzo Was prosze o namiary na gina który nie bedzie sie nade mną znacał wywodami ,że mam w gdzies swoje zdrowie...jakies równego gościa a przy tym fachowca...może byc kobita...jestem załamana swoją głupotą pomóżcie mi z tego wyjśc z twarzą
Pozdrawiam ;(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2008, 18:36

przeciez ginekolog nie musi wiedziec iż nie chodziłaś do ginekologa !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 15 sie 2008, 18:50

mój za każym razem pyta, kiedy była ostatnia wizyta nawet gdy przed nosem ma monitor komputera a na nim własnie wyświetlają mu się wszystkie informacje o mnie ...
nie bój żaby szyszka ... martw się lepiej o swój zadek a nie o twarz ...
a jak lekarz usłyszy ile czasu lekceważyłas sobie i nie palnie ci pogadanki o profilaktyce ... to zaden z niego fachowiec ...

acha: no i pozdrawiam szyszka - nie zwlekaj
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 18:51 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2008, 19:14

Bo Ty chodzisz do tego samego , Ona mogla chodzic do innego , mogła prywatnie , w innym miescie itd. Stad zapewne zapyta , ale nie musi mu powiedziec iż była az 19 lat temu i ginka [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sie 2008, 19:28

Malo tego, moze powiedziec ze chodzila do jednego caly czas ale zaczelo sie cos dziac, a on to bagatelizowal wiec stwierdzila ze zmieni. I tyle.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 sie 2008, 19:40

szyszka pisze:jestem załamana swoją głupotą pomóżcie mi z tego wyjśc z twarzą

Ważne, że zdecydowałaś się w końcu.
Podzielam zdanie Endriuła - nie musisz mówić, ale on może zapytać, to powiesz, że byłaś dawno i nie pamiętasz, kiedy to było. Jego obowiązkiem nie jest psychiczne znęcanie się, ale zbadanie i ew. leczenie. Ginekologów jest pełno, więc w razie czegoś możesz wyjść z gabinetu i pójść do innego.
Szkoda, że nie mogę polecić Tobie mojego gienia ...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 15 sie 2008, 20:03

jeny, nałgałbys tak maverick bez mrugnięcia okiem gdybys był na jej miejscu? myślisz, że lepiej poczułaby się gdyby takiej odpowiedzi udzieliła lekarzowi na pytanie, kiedy była ostatni raz u lekarza i dlaczego tym razem pojawiła się u niego?

andrew, no nie musi odpowiedzieć na pytanie lekarza, jasne, może odmówić odpowiedzi i zażądać adwokata ... albo może na pyatnie odpowiedzieć lekarzowi aby spadał na drzewo ... może też zaraz jak padnie pytanie zmienić temat ... niech zbajeruje gościa

zróbmy burzę mózgów ... albo konkurs na najlepszą odpwiedź jakiej udzielić może szyszka gdy lekarz zada jej pytanie o datę ostatniej wizyty ... w sumie może nawet zechce zrobić jej cytologie ... uuuu ...

mona, a jak lekarz po badaniu wyznaczy jej datę kolejnej wizyty ... to bedzie to dalej psychiczne znecanie się ... czy też troska o pacjenta?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 20:06 przez chwastek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2008, 20:39

chwastek pisze:andrew, no nie musi odpowiedzieć na pytanie lekarza, jasne, może odmówić odpowiedzi i zażądać adwokata ... albo może na pyatnie odpowiedzieć lekarzowi aby spadał na drzewo ... może też zaraz jak padnie pytanie zmienić temat ... niech zbajeruje gościa

Nie rozumiem Twego ataku ... jakas nerwowa jestes [:D] zazyj coś :*
jest tu - na forum , do lekaza idzie np. za dwa dni , wchodzi lekarz pyta sie kiedy była Pani u lekarza ostani raz , odpowiada 2 lata temu i wali jej na cycki co on na ten temat mysl - to jej dupa i jej zdrowie , on jest od leczenia i za to mu placą ! <browar>Nie rozumiem dlaczego miala by sie lekarza obawiac , on jest od pomocy a nie od wypytywania kwesti które nie za wiele mu dadza w badaniu o rzeczy zwiazne z zdrowiem pytać juz moze
Ja rozumiem tez iż ludzie są dziwni - boją sie , nawet lakarza <hahaha> co mnie smieszy , no dobra niech bedzie ... macie racje niech mu powie prawdę - pytam sie po co ?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 20:42 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 sie 2008, 20:47

chwastek pisze:mona, a jak lekarz po badaniu wyznaczy jej datę kolejnej wizyty ... to bedzie to dalej psychiczne znecanie się ... czy też troska o pacjenta?

Eee, poprosze o inny zestaw pytań ;)
Andrew pisze:macie racje niech mu powie prawdę

Pewnie, że może powiedzieć, ale Ona nie chce :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 sie 2008, 20:54

no to skoro nie che to nich posłucha mnie !! albo Ciebie - co za problem . Ja gdy lekarz za duzo pyta , a jest to nie zwiazane z tym co trza np. zapytał by kiedy ostanio byłem u ginekologa , odpowiedzial bym mu 6 miesiecy temu ! a jak by zapytał a u kogo , to jzu bym mu odpowiedzial iż to nie jego sprawa , prosto z mostu i brutalnie ale z usmiechem na ustach by nie zostac osoadzonym jak gbur . [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wariatka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 02 maja 2008, 23:38
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: wariatka » 15 sie 2008, 21:29

tez niektorzy maja problemy..to tylko Twoja wina ze nie bylas..nie czulas potrzeby?? no coz..zawsze lepiej isc nawet zeby byc pewnym ze jest wszystko ok..jak Cie zapyta to odpowiedz ze nigdy i tyle..i tak to wyczuje bo przy badaniu beda Ci sie nogi trzesc:D a starsi ludzie czuja takie rzeczy...wazne ze jednak teraz chcesz isc..mow prawde i tyle
-będę brał Cie!
-gdzie?
-w aucie!
-mnie?
- Cie..
-niee
-ehe!!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 15 sie 2008, 21:31

Zaewniam, ze lekarz czesciej spotyka sie z odpowiedzia, ze ktos nie byl 20 lat niz z taka, ze chodzi regularnie :) Nic sie nie martw i idz do sprawdzonego, najlepiej prywatnie. Z pewnoscia nie uslyszysz nic niemilego, tylko to, ze teraz trzeba zrobic kompleksowe badania, rozpoczac pewnie terapie hormonalna, zrobic badanie piersi itd.

Ten strach jest tylko w Twojej glowie. Lekarz ma inne rzeczy do roboty niz krzyki, ze dlugo nie bylas. Dla niego, o ile pojdziesz prywatnie, jestes idealna pacjenta, bo przyjdziesz kilka razy pod rzad :)

Niestety, moge polecic tylko kogos w Warszawie.

A tu, pare tematow ponizej, jest polecony jakis lekarz we Wroclawiu, w prywatnej poradni, dr Wojciechowski zdaje sie: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=10186
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 21:33 przez Miltonia, łącznie zmieniany 1 raz.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 sie 2008, 22:54

chwastek pisze:nałgałbys tak maverick bez mrugnięcia okiem gdybys był na jej miejscu?
Trzeba bylo slyszec co mowilem na policji do protokolu... Lekarz to pikus.

A tak w ogole to Miltonia ma racje. O ile sie trafi na rzetelnego lekarza to faktycznie powie on ze nalezy sie przebadac kompleksowo co bedzie nawet dobre.
Awatar użytkownika
szyszka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2008, 12:34
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: szyszka » 16 sie 2008, 18:03

Dzieki piekne ale bardziej sie kłócicie niz pomagacie....dziewczyny wyluzujcie
Pozdrawiam Wszystkie <pijaki>
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 16 sie 2008, 18:53

nie widzę tutaj żadnej kłotni

chcesz pomocy? proszę:

http://www.znanylekarz.pl/lekarze-polsk ... +Wroc%B3aw

czytaj opinie, wybieraj - tam znajdziesz ich więcej niż tutaj na forum

mój lekarz to marian gabryś (jest na tej liście), niestety nie potrafię zagwarantować tobie, że nie padnie pytanie o datę ostatniej wizyty ... bo tego najbardziej obawiasz się

nie chcesz iść sama? to napisz do mnie na pw, pójdę z tobą
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sie 2008, 19:48

ja tez moge [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 19 sie 2008, 19:41

Napisz ile masz lat? od jak dawna masz klimakterium?
Moja mama miała tak już dwa razy z tym krawieniem, przy przekwitaniu tak nie raz jest, jak chcesz coś więcej wiedzieć to PW, znam ten temat dość dobrze.
Do lekarza koniecznie trzeba iść, i to jak najszybciej !
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
humanicus12W
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2023, 12:54
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Re: wiem, ze źle robie

Postautor: humanicus12W » 26 cze 2023, 12:56

Witam czasem sie zdraz, ze nie pamiętamy o wizytach. Może to wstyd czy brak czasu, albo ta straszna służba zdrowia Cie do tego zniechęciły. Polecam https://humanicus.pl/ginekologia-i-poloznictwo-rzeszow/6 oni zajmą się TOBĄ I NIKT NIE BĘDZIE CIĘ OCENIAŁ.
https://humanicus.pl/ginekologia-i-poloznictwo-rzeszow/6

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości