Poznałem dziewczyne

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

tomi001
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 09 lis 2006, 21:58
Skąd: polska
Płeć:

Poznałem dziewczyne

Postautor: tomi001 » 14 lis 2006, 12:25

Raz wszedłem sobie na czat żeby z kimś pogadać i napisałem to takiej jednej rozmowa była fajna zwierzyła mi się, że ona by chciała mieć chłopaka, a ja dziewczynę, potem zaproponowała przejście na gg był już wieczór więc długo sobie nie pogadaliśmy więc umówiłem się z nią na następny dzień na gg, na drugi dzień pierwsza do mnie napisała wtedy daliśmy sobie nr kómorek, i napisałem że cały dzień o niej myśłałem, potem opisała swój wygląd, i ja zaproponowałem spotkanie najlepiej jutro, długo ustalaliśmy miejsce i godzinę spotkania bo ona jest z innego miasta a w moim mieście się uczy, w końcu ustaliliśmy, że się gdzieś tam spotkamy po jej zajęciach i tak dalej ze sobą gadaliśmy nawet o miłości, potem wysłałem jej swoją fotke i powiedziała, że nawet fajny jestem z wyglądu, i dalej ze sobą gadaliśmy i po jakimś czasie napisała mi skarbie a ja jej kochanie jak już kończyliśmy rozmowe to też napisała skarbie, dzisiaj miałem się z nią spotkać lecz ona napisala do mnie sms że nie może bo od razu po szkole musi jedzie do domu i może w następny dzień, ja jej napisałem, że może chociaż na chwile a ona że musi jechać koniecznie do domu bo ma gości i czy ja już to mogę wpaść do niej wieczorem tylko tu jest problem bo ona mieszka w innym mieście,

Moje pytanie jest takie od kiedy ludzie zaczynają być parą, i czy to że ona do mnie zaczęła pisać takie komplementy typu skarbie, może coś oznaczać bo w sumie nie spotkaliśmy się jeszcze, tylko ona widziała moje zdjęcie,
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 12:32

tomi001 pisze:i czy to że ona do mnie zaczęła pisać takie komplementy typu skarbie, może coś oznaczać bo w sumie nie spotkaliśmy się jeszcze, tylko ona widziała moje zdjęcie,

no moze:
ze mówi skarbie do wielu osób
ze zaczyna sie toba interesowac
tomi001 pisze:Moje pytanie jest takie od kiedy ludzie zaczynają być parą

najpierw ty ja lepiej poznaj a potem sie nad byciem para zastanawiaj.
Momentami mam wrażenie, że z wiekiem w profilu sie chyba troche pomyliłes.
never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 14 lis 2006, 12:44

tomi001 pisze:Moje pytanie jest takie od kiedy ludzie zaczynają być parą

Przeważnie gdy dojdzie między nimi do rozmowy na ten temat i oboje czują do siebie to samo.

tomi001 pisze:i czy to że ona do mnie zaczęła pisać takie komplementy typu skarbie, może coś oznaczać

Radziłabym nie brać tego mocno do serca przez Internet można wiele napisać, powiedzieć. Lepiej nie nastawiaj się, że z tego będzie coś więcej. Co nie znaczy że nie może być, ale lepiej jest się mile zaskoczyć, niż niemiło rozczarować ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2006, 12:52

never_the_same pisze:i oboje czują do siebie to samo.

nie koniecznie, czesto jedno jest zafascynowane drgie zakochane, on kocha one jeszcze nie. I co według tego co napisałes nie tworza zwiazku
never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 14 lis 2006, 13:04

No w sumie racja, że na początku jest tak, że to jedną połówkę bierze bardziej, ale skoro godzą się być ze sobą muszą czuć coś do siebie wspólnego. Pożądanie? Podziw zewnętrznego piękna, lub jego braków?
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 14 lis 2006, 13:35

co innego zafascynowanie i decyzja bycia ze sobą, co innego deklaracje uczuciowe. To przychodzi z czasem, IMO :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Nu_moon
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2006, 17:25
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Nu_moon » 14 lis 2006, 13:47

Magai internetu polega na tym ze odbieramy druga osobe tylko z tej perspektywy, ktora ta osoba nam pzredstawia - z doswiadczenia wlasnego - nic raczej nie bedzie z tego dobrego (ew. prawdopodobienstwo stosunkowo niewielkie, lub wyrok odroczony w czasie)
i'm
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 65
Rejestracja: 02 paź 2006, 20:00
Skąd: dg
Płeć:

Postautor: i'm » 14 lis 2006, 13:52

o kutwa, trza ją było przez gg o ręke poprosić. Życzę wam STOSUNKOWO udanego związku <brawo>
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 14 lis 2006, 13:53

Przecież sie nawet jeszcze nie spotkaliście... Jak sie jest parą to się to czuje i basta... Uważam, ze to głupota pytac ,,czy będziesz ze mną chodziła" albo ,,będziesz moją dziewczyna" coś w tym stylu...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 14 lis 2006, 15:55

akeis to wszystko dziwne.. po 2 dnia gadki przec net juz chcecie sie spotkać a Ty tak na powaznie wszystko traktujesz. troszke dystansu nawet bardziej niz troszke ;>
nie znasz jej a gadajac tylko na gg niegdy nie poznasz. uwazaj bo mozesz sie rozczarowac w rzeczywistosci moze si eokazac zupelnie inan osoba niz byla wirtualnie. zreszta nei znajac jej sam ja sobie kreujesz
spotkajcie sie, poznajcie a dopiero wtedy mysl o czyms wiecej
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lis 2006, 17:48

Ale temp <boje_sie>
Ty a na 2 spotkaniu sie oswiadczysz jej?

SPokojnie chlopie. Pospotykajta sie pogadajta poznajta i dopiero wtedy podejmujta decyzje!
tomi001
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 09 lis 2006, 21:58
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: tomi001 » 20 lis 2006, 10:46

Tak się jakoś złożyło, że na spotkaniu nie rozmawialiśmy o miłości tylko o czymś innym, ona nie spodobała mi się ja jej chyba tak bo potem na necie mi to jakoś powiedziala i sama powiedziała, że ja jestem ładny chociaż ja o sobie mam tak nie uważam.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 lis 2006, 11:50

to jest szansa na luźny związek oparty na seksie...






... przez gg <hahaha>



Parą się jest od momentu jednoznacznego, obopólnego, niekoniecznie werbalnego oświadczenia że "chcę z Tobą być".
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 11:53

shaman pisze:niekoniecznie werbalnego oświadczenia że "chcę z Tobą być".

a jak okazac niewerbalnie, nie chodzi mi o to, ze ja nie umiem nic nie werbalnie. Tylko jak niewerbalnie ale jasno dac do zrozumienia, ze jest sie para
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 20 lis 2006, 12:02

mozna wsadzic jezora w usta zainteresowanej i niekoniecznie pozniej pytac czy bedziesz ze mna chodzila, a i tak beda :D
hmm, wlasnie zdalem sobie sprawe, ze nie pytalem ex zony o to, a i obecnej partnerki tez nie <diabel>
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 12:28

zet pisze:mozna wsadzic jezora w usta zainteresowanej i niekoniecznie pozniej pytac czy bedziesz ze mna chodzila,

no wsadzi mi, ja jemu ale to nie swiadczy, że chce sie z nhim związac a on ze mna.
zreszta mój sie nie pytał czy chce byc, mój mi w odpowiedni sposób powiedział, ze chce byc ze mna
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 20 lis 2006, 12:32

no jasne, bo cos sie dzieje jeszcze pozniej, czy to bylo tylko na imprezie i koniec, czy zdzwonicie sie jeszcze
zakladam, ze oboje chce ale za bardzo nie wiedza jak powiedziec, a wtedy czesto samo sie dzieje bez mowienia
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 lis 2006, 12:35

chodziło mi o brak tekstu w stylu "będziesz ze mną chodziiiić?" "chesz być moją dziewczynąąą?" "mogę być Twoim chłopakieeem?" no po co to :) pierwsze "Kocham Cię", pocałunek, seks (:P), cokolwiek, kłótnia + godzenie się; może oznaczać to samo i obydwa podmioty że tak nieładnie powiem wiedzą o co chodzi ;-)
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 20 lis 2006, 12:36

no dokladnie o to samo mi chodzi :D
Nie bierz zycia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego zywy
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 lis 2006, 12:40

pierwsze "Kocham Cię",

tak to raczej oznacza, ze sie z kims chce byc
shaman pisze:pocałunek, seks (:P)

moze znaczyc, ale nie musi
seks jest podstawa układów takich tylko dla seksu
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 20 lis 2006, 12:48

napisałem: " obydwa podmioty że tak nieładnie powiem wiedzą o co chodzi ;-)"

specjalnie dla Ciebie dodaję zmienną w domyśle: "[pod warunkiem że] obydwa podmioty że tak nieładnie powiem wiedzą o co chodzi ;-)" --- lepiej?

ja rozumiem że seks niekoniecznie oznacza związek. ale może. pod warunkiem, że obie strony to akceptują, czują że "ta noc" oznaczała "jesteśmy razem".

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości