Groźby

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Groźby

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 15:46

Mój od jakiegoś czasu już były zaczął mi się odgrażać śmiercią. dokładnie zaczepił mnie przed wejściem do domu i powiedział: jesteś już martwa. odwrócił się i poszedł...dodam, że przez jakiś czas odgrażał mi się na gg, ale nie traktowałam tego poważnie. ta sytuacja mnie jednak po pierwsz zdziwiła, bo minęło już trochę czasu i nie mieliśmy ostatni kontaktu. po drugie trochę się jednak przestraszyłam...nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 paź 2006, 15:52

Lina pisze: zaczepił mnie przed wejściem do domu i powiedział: jesteś już martwa.


Kodeks karny

Art. 190. § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Jeżeli rzeczywiście się boisz, to zapytaj się go, czy masz to zgłosić gdzie trzeba :]

Ewentualnie poczekaj na Teda, albo na Haro i posłuchaj co oni maja do powiedzenia :P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 paź 2006, 15:56

Na razie to chyba mogła by to na gg zgłosic, bo przypuszczam, ze nie ma świadków jak grozil przed domem.
Lina pisze:po drugie trochę się jednak przestraszyłam...nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić

przede wszystkim nie daj sie zastraszyc. Musisz byc opanowana i nie dac sie w nic mu wciagna
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 16:00

Sir Charles pisze:Jeżeli rzeczywiście się boisz, to zapytaj się go, czy masz to zgłosić gdzie trzeba :]


wolałabym tego nie zgłaszać, bo robi się wtedy poważnie...poza tym cierpię na brak dowodów rzezcowych. myślałam, czy by go nie sprowokować do napisania czegoś takiego (mail sms0 i zatrzymanie tego na wszelki wypadek. ..po prostu nie wiem co dorosłemu wydawałoby się facetowi strzeliło do głowy.
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 16:01

Lina pisze:nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić
Psychopata jakiś. Nie wiem czemu rozsierdzają mnie tacy debile <wsciekly> Nie wiem na ile poważnie to mówił, ale ja bym stępił jak najszybciej takiego kolesia. Przecież masz rodziców znajomych prawda? Powiedz najpierw im. Popierwsze poczujesz się lepiej a po drugie ktoś Ci doradzi co z tym zrobić. Bo Twoi bliscy pewnie lepiej czują problem. Aha no i nie masz Ty przypadkiem teraz chłopca przy boku? Powiedz mu, on powinien wiedzieć co z tym zrobić :) niech się wykaże ;)
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 paź 2006, 16:05

a znasz go na tyle, żeby sądzić, iż mógby Ci coś zrobić?

Lina pisze:ta sytuacja mnie jednak po pierwsz zdziwiła, bo minęło już trochę czasu i nie mieliśmy ostatni kontaktu.

a może zrobiłaś coś w tym czasie/powiedziałas na jego niekorzyść i gość się mści. Coś w rodzaju werbalnej zemsty, aby tylko nerwy popsuć - są i tacy :).
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 16:07

Powiedziałam mojemu Chłopcu, ale zastrzegając, żeby nie interweniował. chcę takich sytuacji uniknąć. nie chodzi o to, żeby sobie nie poradził, lale jestem przeciwniczką rozwiązań siłowych...wszyscy mi radzą tą policję a ja nie chcę ich w to mieszać.
wszysto poszło o to, że go zblokowałam na gg bo miałam dość. gdy się rozstawaliśmy było pieprzenie o przyjaźni, jak doweidział się, że mam kogoś to zadzwonił i mnie wyśmiał. nazwał dz...i tak dale. ale to już było parę m-cy temu. a on nie daje spokoju...najpierw groził, że siebie zabije. teraz, że zabije mnie...paranoja
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 16:17

Lina, To nie chodzi odrazu o rozwiązanie siłowe. Ja tez jestem daleko od takich rozwiązań. Chodzi o to, żeby np Twój chłopak podszedł i spytał tego kolesia spokojnym tonem np: "Wiesz z kim tańczysz Englert?" Żeby koleś zrozumiał, że mówienie komuś, że się go zbaije nie jest zabawne. Bo nie jest. Myślę, że sama świadomość, że może to mieć finał w policji może go przestraszyć i da Ci spokuj na wieki. Więc niech ktoś go uświadomi skutecznie.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 30 paź 2006, 16:17

Lina, gośc jest niezrównoważony. A nic nie działa trzeźwiąco na takich jak wizyta psów w domu. Piszesz że nie chcesz rozwiązywać tego na poważnie ale gdy zacznie się na poważnie może być za późno. o ile wiem jeśli zgłosisz to policji możesz wycofac skargę. Grozi mu wyrok w zawiasach, ewentualnie zakaz zbliżania. Beż dowodów trudno będzie go skazać lecz możesz go nieźle postraszyć. Nie mieszaj w to chłopaka, niewiele może a dla policji będzie to podejrzane.
P.S. sorry ale nie mogę się powstrzymać. Przecież to wymażony "zły chłopiec" <diabel> <hahaha> <hahaha> <hahaha> czego wy od niego chcecie <foch> <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Ostatnio zmieniony 30 paź 2006, 16:45 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 16:24

Trzymaj rozmowy na gg i wszelkie wiadomości od niego. Zgłoś to na policję, albo poradź znajomych jak masz postąpić. Nie mieszaj w to swojego faceta, bo ja będąc na jego miejscu nie słuchałbym przeciwwskazań wobec rozwiązań siłowych tylko skopał mu tyłek tak, aby więcej nie ośmielił się grozić śmiercią mojej kobiecie.
Moim zdaniem Twój ex jedynie się odgraża, nic w tę stronę nie zrobi, bo nie może się pogodzić z faktem, że jesteś szczęśliwa u boku kogoś innego. Tego typu groźby podchodzą pod paragraf przytoczony przez Charliego i raczej podążałbym tym tropem, bo sprawę trzeba załatwić jak najszybciej i najskuteczniej, zanim wymęczy Cię ona (i nie tylko Ciebie - bo to również może się odbić np. na Twoich relacjach z facetem) zanadto. Do dzieła :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 16:24

Wiadomość z ostatniej chwili...dostałam maila, że zabije mnie a potem siebie. czy to nie romantyczne? chyba sobie w ramkę oprawię. treści nie przytaczam bo same wulgaryzmy...skąd się takie pomysły biorą. ja wiem, że to jest straszenia. ale tekst: jak do mnie wrócisz to zapomnę o wszytskim i ci wybaczę...wzruszona do łez. ito pisze facet, który mnie okłamywał, zdradzał, zostawiał...
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 16:39

Lina, No to masz dowód, chyba nie podważalny. Ale czubek z tego gościa. To już może się bać. Co za idota. No ja już by się nie wachał, najpierw go uświadomił jaki paragraf mu grozi na który masz dowód. I jesli nie przeprosi i nie usunie się na bok waliłbym na policję. A tak dla świętego spokoju i szybkiego załatwienia sprawy. Bo to debil.

Przykre jest to, że z tej historii wyłania się drugie tło... że on był Twoim facetem :/
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 16:43

Łukasz84 pisze:Przykre jest to, że z tej historii wyłania się drugie tło... że on był Twoim facetem :/

To akurat o niczym nie świadczy, ludziom po zadaniu ciosu, jakim niewątpliwie jest koniec związku, może zupełnie odwalić :)

Były facet Liny to nie czubek, to idiota, który posuwa się do szczeniackich metod, aby ją "przy sobie" zatrzymać. Ja bym nawet nie informował go o paragrafie tylko dosunął mu z grubej rury, co by czegoś głupiego w międzyczasie nie odstawił.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 16:45

Łukasz84 pisze:Przykre jest to, że z tej historii wyłania się drugie tło... że on był Twoim facetem


i to 5 lat!!!
przerasta mnie to...to mnie najbardziej boli. że to rozstanie to była jego wina, że cierpiałam potwornie i że ciągnie się to cały czas. ja już żyję swoim życiem a on się nagle obudził jak bardzo mnie kocha i żyć beze mnie nie może. jak się pie.przył z inną jakoś oporów nie miał. ja staram się ciągle myśleć o nim dobrze. bo nie chcę żyć ze świadomością, że ten czas zmarnowałam, ale jak tak dalej pójdzie to go znienawidzę...
mam dowód i go nim postraszę...może starczy.
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 16:48

Nie strasz go, tylko poinformuj rzeczowo o co chodzi. Ostatecznie poczekaj na jego krok - jak spokornieje to sprawę będziesz miała z głowy, przynajmniej na jakiś czas. Jeśli nie - będziesz wiedziała co robić. Powodzenia.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 16:50

Dziękuję wam bardzo. w sumie macie rację. najważniejsze to nie dać się zastraszyć...przemyślę to jeszcze na spokojnie i zobaczę jak się sprawy potoczą
a tak w ramach czarnego humoru jakbym nagle zniknęła z forum to cóż...jednak mówił poważnie <fuckoff>
dzięki
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 30 paź 2006, 16:53

Lina pisze:mam dowód i go nim postraszę...może starczy.

myślę, że starczy. prawdopodobnie tylko mu odbiło. nagle sobie uświadomił własną samotność, podczas gdy Ty układasz sobie życie u boku kogoś innego - jak tu nie zazdrościć? ;) própował na litość [sam się zabije], nie pomogło, więc grozi. zachowaj zimną krew - to najlepiej zadziała. i trzymaj się <przytul>

Ciekawski pisze:Nie mieszaj w to swojego faceta, bo ja będąc na jego miejscu nie słuchałbym przeciwwskazań wobec rozwiązań siłowych tylko skopał mu tyłek tak, aby więcej nie ośmielił się grozić śmiercią mojej kobiecie.

właśnie z tego powodu nie powiedziałabym chyba mojemu, co się święci :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 17:06

Sorry piszecie tu straszne rzeczy. Jeśli koleś ma odwagę podejść do ex i powiedzieć, że ją zabiję to to nie jest jakiś chwilowy kryzys czy coś. Dla mnie on normalny nie jest. Każdy przeżywa jakieś zawody miłosne mniejsze i gorsze, ale nie każdy grozi śmiercią.... bez jaj. A na dokładkę jeśli Lina ma 22 lata a on coś koło tego to chyba to też zobowiązuje nie? Jeszcze bym rozumiał jak by miał 16 lat, po prostu nie potraktowałbym poważnie. Ale jesli jest w wieku Liny(i moim <aniolek> ) to to już psychopata.

Jak w ruskim filmie, smieszno i straszno.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 17:24

Łukasz84 pisze:Ale jesli jest w wieku Liny(i moim <aniolek> ) to to już psychopata.


on ma 23...
nie jest psychopatą. nigdy nie miał jakiś zaburzeń..
sku..elem owszem (co już gdzieś tam na F ustaliłam) ale chyba nie psychopatą. z tego co o nim wiem (a jak widać nie aż tak wiele) to robi to z premedytacją. żebym się bała. i boję się, że jak nie będę się bać (tzn, gdy nie zobaczy efektu) posunie się dalej...
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 30 paź 2006, 17:42

Ciekawski pisze:Nie strasz go, tylko poinformuj rzeczowo o co chodzi.

Tym bardziej, że nie będzie to ząb za ząb, bo: "nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem."
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 17:46

skąd wy to wszystko wiecie??? w sumie nawet nie wiem jakie mam prawa w tym kraju. muszę się dokształcić.
grozić nie chciałam. raczej ostrzec, że zachowam sobie tego maila i jak nie przestanie to mam z czym iść na policję.
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 19:09

Lina pisze:on ma 23...
nie jest psychopatą. nigdy nie miał jakiś zaburzeń..
sku..elem owszem (co już gdzieś tam na F ustaliłam) ale chyba nie psychopatą. z tego co o nim wiem (a jak widać nie aż tak wiele) to robi to z premedytacją. żebym się bała. i boję się, że jak nie będę się bać (tzn, gdy nie zobaczy efektu) posunie się dalej...
Ja wiem, że jakieś radylakne poglądy tu przedstawiam, ale przeczytaj sama co napisałaś. On chce żebyś się bała, a Ty się boisz, że jak się nie przestraszysz to on posunie się dalej. <boje_sie> Ja po prostu nietoleruje niektórych zachowań i wszelkie próby zastraszenia mnie dusze w zarodku. Nie akceptuje tego, że 23 letni facet grozi śmiercią exdziewczynie. I nie piszę Ci tego, żeby Cię przestraszyć, ale żebys to jak najszybciej załatwiła. I nie usuń chociaż maila niechcący.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 30 paź 2006, 22:14

Lina pisze:wolałabym tego nie zgłaszać, bo robi się wtedy poważnie..


Grożenie śmiercią zawsze jest poważne.

Lina pisze:Wiadomość z ostatniej chwili...dostałam maila, że zabije mnie a potem siebie. czy to nie romantyczne?


No to dowód masz. Teraz do dzielnicowego i po sprawie. Nie staraj się załatwiać tego samemu, bo jeszcze dostaniesz nożem między żebra.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 paź 2006, 22:21

Lina pisze: ostrzec, że zachowam sobie tego maila i jak nie przestanie to mam z czym iść na policję.

Do dzieła :)

Lina pisze:skąd wy to wszystko wiecie???

Zrewanżujesz mi się kiedyś wykładem o mitochondriach (dobrze Twoją działkę zapamiętałem?), bo dalej nie mam zielonego pojęcia co to jest ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 30 paź 2006, 23:12

Sir Charles pisze:Zrewanżujesz mi się kiedyś wykładem o mitochondriach


nie ma sperawy ;) fajnie, że w ogóle wiesz, że coś takiego istnieje...
odpisałam na tego maila, że się na nim zawiodła. że nie sądziłam, że jest takim człowiekiem. że bardzo mi przykro, że musiało do tego dojść, ale jeśli zbliży się do mnie, napisze lub zadzwoni to idę na policję.
kupiłam też gaz ;)
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 23:14

Lina pisze:kupiłam też gaz ;)

Abstrachując od tematu - lakier do włosów jest skuteczniejszy.

Tak poza tym to nie pozostaje nic innego jak czekać już tylko na rozwój wydarzeń.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 paź 2006, 23:15

Lina, kto tu mówi o jakimś straszeniu? Powiedz Mu jasno, że jak nie da Ci spokoju, to zgłosisz sprawę na policję. Powinien się spłoszyć.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 paź 2006, 23:37

Olivia pisze:Powiedz Mu jasno, że jak nie da Ci spokoju, to zgłosisz sprawę na policję.

Po co ma jemu to mówić, żeby, nie daj Boże, przyspieszyć "sprawę"? <boje_sie>
Lina, masz dowód, to zgłaszaj odrazu! Jutro idź na policję, a maila możesz pokazać funkcjonariuszowi w necie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 31 paź 2006, 02:34

Ciekawski pisze:
Lina pisze:kupiłam też gaz ;)
0
Abstrachując od tematu - lakier do włosów jest skuteczniejszy.

Tak poza tym to nie pozostaje nic innego jak czekać już tylko na rozwój wydarzeń.

Jesli facet chce kobiecie zrobic krzywde, kobieta ma prawie zerowe szanse i takie rady na niewiele sie zdaja.
Lina- mozesz sie nawet po zeby uzbroic, w momencie gdy nie bedziesz umiala sie tym sprzetem posluzyc, ani nie bedziesz miala psychicznej nadbudowy jak sie zachowac w niebezpiecznych sytuacjach lepiej zebys sie nie porywala z motyka na slone. Jesli chcesz pogadac o samoobronie kobiet, zaparaszam na priva, moze cos Co doradze ( w sensie kontaktow do sensownych osob tym sie zajmujacych, jak i kilka porad natury ogolnej).
Jesli ten koles naprawde jest zdolny do zrobienia Ci kuku, to po pierwsze policja, jak juz tu Ci niektorzy doradzli, po drugie poinformowanie zajomych i rodziny o problemie.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 31 paź 2006, 20:29

Byłam na policji. po pierwsz histeryzuję. po drugie na pewno go sprowokowałam. po trzecie chba nie wyobrażam sobie, że nie mają nic do roboty. jak mi pomacha nożem przed nosem (najleiej przt świadkach) to mam przyjść...czuję się upokorzona całym zajściem. w końcu przyjęli zeznania, ale komentarze temu towarzyszące mnie przerosły np.: nieźle go musiałaś wych...jać, że tak robi. o ile robi bo może to ty się odgrywasz. cytaty nie dosłowne, ale sens taki...
Wujku- co do samoobraony to trochę się na tym znam. ale i tak jakby co to będę uciekać i głośno krzyczeć a nie zgrywać bohaterkę...nie mniej jak masz jakieś ciekawe rady to chętnie sobie poczytam...
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości