Pytanko do dziewczyn (kobiet) !!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Łukasz000
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2006, 20:20
Skąd: z mamy :D
Płeć:

Pytanko do dziewczyn (kobiet) !!!

Postautor: Łukasz000 » 29 paź 2006, 22:23

Zawsze zastanawiałem się na co wy (dziewczyny) tak naprawde NAJBARDZIEJ zwracacie uwage przy wyborze partnera.... :? Prosze o szczere odpowiedzi i na temat
dzięki za odp i :*
PS co jest dla was najwarzniejsze
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 29 paź 2006, 22:29

Łukasz000 pisze:najwarzniejsze

po 1) naważniejsze :]
po 2) nie było już podobnego topicu czasem? :>
po 3) jeśli chodzi o mnie, to:
opiekuńczość, odpowiedzialność, pewna perspektywa przyszłości, uczucie, szczerość, zaufanie, tolerancja, wygląd, poczucie humoru, IQ, ambicje, ogólnie osobowość.... :]
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 paź 2006, 22:32

Na to jak patrzy na przyszłość, na to co ma w głowie, jak się zachowuje, jaki ma stosunek do rodziny. A wiadomo jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to każdy zwraca uwagę na wygląd, czy tego chce czy nie...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 paź 2006, 23:03

paddy pisze:wygląd
paula19 pisze: każdy zwraca uwagę na wygląd, czy tego chce czy nie...
yes yes yes a jednak moje na wierzchu <diabel> Myślę że ważne jest to jak facet odnosi się do kobiety i do otoczenia.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 paź 2006, 23:34

Blazej30 pisze:yes yes yes a jednak moje na wierzchu Myślę że ważne jest to jak facet odnosi się do kobiety i do otoczenia.


Na psychologi ostatnio miałam o pierwszym wrażeniu... to normalne ze kazdy patrzy najpierw na wygląd, ludzmi rządzą stereotypy....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 30 paź 2006, 00:55

Raczej mechanizmy, Paula. Stereotypy zaś są schematami poznawczymi, które w znacznym stopniu odciążają nasz umysł od zbędnych analiz :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 paź 2006, 01:48

Dla mnie sprawa jest prosta, zwraca sie uwage na wszystko, czy to kobieta czy mezczyzna. Jednak na pierwszy ogien idzie wyglad, mowa ciala i trzeba miec cos do powiedzenia.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 30 paź 2006, 07:01

paula19 pisze:Na psychologi ostatnio miałam o pierwszym wrażeniu... to normalne ze kazdy patrzy najpierw na wygląd, ludzmi rządzą stereotypy....

taaa, te pierwsze 15 sek rozmowy i analiza zachowania. A potem już trudniej jest zmienić nastawienie do tej osoby, jeśli jest inna niż się nam wydawało
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 30 paź 2006, 10:59

Ciekawski pisze:Raczej mechanizmy, Paula. Stereotypy zaś są schematami poznawczymi, które w znacznym stopniu odciążają nasz umysł od zbędnych analiz


dzięki stereotypom przypisujemy nieświadomie cechy osobowości analizując wyglad... klasyczny przykład widzisz zaniedbaną osobe śpiąca pod mostem, myślisz, włuczęga itd a może się okazać ze to naukowiec robiący doświadczenie na bezdomnych...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 30 paź 2006, 15:41

ja tam na moja sympatie zwrocilam uwage, bo byl wyjatkowo bezczelny haha :D

zero reguly.

a kiedy ktos chce flirtowac to zwrcam uwage na spojrzenie, blysk w oku a potem dopiero na caloksztalt wygladu. ktos gapiacy sie jak sroka w kosc nie ma szans ;P
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Magik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2006, 15:37
Skąd: 3City
Płeć:

Postautor: Magik » 30 paź 2006, 18:20

Kobiety szukaja faceta ktory jest:

-pewny siebie
-inteligentny
-towarzyski
-z poczuciem humoru
-przystojny
-nie jest potrzebujacy
-wie czego chce
-i bierze to co chce
-ktory ma nastawienie ze on jest nagroda dla kobiety
-ktory jest dobrym kochankiem
-ktory stanowi wyzwanie dla kobiety
-i ktory bedzie sie o nia troszczyl

I teraz wielka tajemnica podrywu: Aby sprawic bys byl atrakcyjny dla kobiety musisz przekazac jej ze posiadasz te wszystkie cechy :]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 30 paź 2006, 18:26

Magik pisze:ktory jest dobrym kochankiem
:? jak mam to przekazać podczas niezobowiązującej rozmowy przy barze ?? Mam nosic obciłe leginsy czy jak ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Magik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2006, 15:37
Skąd: 3City
Płeć:

Postautor: Magik » 30 paź 2006, 19:05

Kobiety maja kilkarotnie lepsza umiejetnosc czytania mowy ciala niz faceci. Stary, wszystko zalezy od twojego umyslu i nastawienia. Najpierw powinienes zmienic siebie, nabrac wiecej pewnosci siebie i uwierzyc ze to ty jestes nagroda dla kobiety. Gdy juz w to uwierzysz zaczniesz sie tak zachowywac bo nasz umysl jest bezposrednio polaczony z naszym cialem. A gdy zaczniejsz sie tak zachowywac to kobiety na pewno to zauwaza. Musisz wiedziec ze mowa werbalna stanowi tylko 9% komunikacji miedzy ludzmi, a pozostale 91% stanowi mowa ciala, ton i barwa glosu. Wiec tak naprawde to co mowimy stoi na dalszym planie.

A mowa ciala faceta atrakcyjnego to:
-przede wszystkim musisz byc zrelaksowany i czuc sie swobodnie
-jak gdzies siedzisz to staraj sie zajmowac duzo mniejsca - rece i nogi rozlozone, lekko odchylony o tylu - masz sie czuc tak jakbys sie rozwalil w domu przed tv ogladajac swoj ulubiony film i popijajac piwko :]
-jak rozmawiasz z kobieta powinienes mowic niskim glosem.... powoli..... to dodaje.....intrygi......tajemnicy.....
-powinienes patrzec jej prosto w oczy i nie bac sie tego
-nie garb sie, chodz wyprostowany, klata do przodu
-staraj sie tez gestykulowac rekoma podczas rozmowy
-nie mozesz miec skrzyzowanych rak i nog bo to oznacza postawe zamknieta

no to chyba najwzaniejsze rzeczy :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 paź 2006, 19:11

Magik pisze:-jak gdzies siedzisz to staraj sie zajmowac duzo mniejsca - rece i nogi rozlozone, lekko odchylony o tylu


brednia, możesz się przejechać, jak się tak rozwalisz, zostać wzięty za chama :] życie, po prostu

Magik pisze:-staraj sie tez gestykulowac rekoma podczas rozmowy


i następna brednia, nadmierna gestykulacja dowodzi "rozmijania się w zeznaniach", czyli częstsze kłamanie.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 30 paź 2006, 19:23

A to mnie Magik rozbawił. Normalnie nie ma dnia, żeby na tym forum jakiś kwiatek nie zakwitł <hahaha> Dlatego je lubię
Kobietą nie jestem i się powtórzę: NAJWAŻNIEJSZE BYĆ SOBĄ
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 30 paź 2006, 19:24

Magik pisze:Kobiety szukaja faceta ktory jest:

-pewny siebie
-towarzyski
-przystojny
-ktory ma nastawienie ze on jest nagroda dla kobiety
-ktory jest dobrym kochankiem

nieprawda. Moj nie ma tych cech a gdy go poznalam wiedzialam, ze ta znajomosc sie rozwinie, bo być może jest tym którego szukam

Magik pisze:Kobiety szukaja faceta ktory jest:
-ktory jest dobrym kochankiem

a jak to poznac? a jak facet nie ma doświadczenia w tej kwestii, to co? nie bedzie go rz(ż?)adna chciala?
Magik pisze:I teraz wielka tajemnica podrywu: Aby sprawic bys byl atrakcyjny dla kobiety musisz przekazac jej ze posiadasz te wszystkie cechy :]


najwieksza bzdura jaka napisales. Gówno prawda 8)

[ Dodano: 2006-10-30, 19:27 ]
paula19 pisze:to normalne ze kazdy patrzy najpierw na wygląd....


zgadzam się, ale jeżeli nie chodzi o sama urodę, ale o zadbanie, sposob ubioru, rece, wlosy


taka ciekawostka z życia mego:
jak poznalam mojego miał poobgryzane paznokcie, zalozona brzydka koszule i niepasujace spodnie, zle obciete wlosy... a jednak spodobał mi sie :]

z tego co pamietam Elspeth miała podobnie :)
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 30 paź 2006, 19:54

W pierwszym kontakcie najważniejsza jest otwartość oraz wygląd.
Jeśli chodzi o wybór partnera to jednak przede wszytskim otwartość, szczerość, to że mamy z tą osobą o czym rozmawiać (nie ma nizręcznej ciszy), bardzo podoba mi się w facecie gdy jets ambitny, ma jakies plany na przyszłość i dąży do ich realizacji, dobrze także jak jets dowcipny i inteligentny. Wygląd schodzi na dalszy plan.
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 30 paź 2006, 20:15

madziorka.m pisze:Magik napisał/a:
Kobiety szukaja faceta ktory jest:

-pewny siebie
-towarzyski
-przystojny
-ktory ma nastawienie ze on jest nagroda dla kobiety
-ktory jest dobrym kochankiem


nieprawda. Moj nie ma tych cech a gdy go poznalam wiedzialam, ze ta znajomosc sie rozwinie, bo być może jest tym którego szukam



u mnie było podobnie... po prostu ideał...


Nie ma co, facet musi miec to coś... musi być jedyny niepowtarzalny, a kazdy taki jest gdy nie udaje kogoś innego. Więc do kosza z radami mówiącymi jak ktoś sie ma zachowywać, bo to poprosu by wypadło sztucznie...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 paź 2006, 20:19

Magik gdzie to wyczytales ? w poradniku dla nieudacznikow NLS ? <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 30 paź 2006, 20:28

Tak, aby nie być hipokrytką warto byłoby zacząć od słowa: wygląd, nie chodzi tu tylko o ładną buźkę, tylko o sposób chodzenia, to w jak facet się uśmiecha, jakie robi miny, gesty... jak siada, jak dotyka mojej dłoni przy przywitaniu.... później zwracam uwagę jak facet mówi- nie tylko co (bo to, że lepiej byłoby gdyby mówił mądrze chyba jest oczywiste) tylko w jaki sposób- jak intonuje, jak mówi składniowo, jakiego słownictwa używa. Ważna jest także barwa głosu- bo gdy mężczyzna ma wirujący niski głos to nawet największe pierdoły brzmią jak muzyka... :)
Przy bliższym poznaniu dochodzą takie cechy jak: jak zachowuje się wobec innych kobiet, jak mówi o swojej matce, czy jest odpowiedzialny, samodzielny, jakie ma poglądy polityczne, itd... itd...
W praktyce jest jednak tak, że jedno głębokie spojrzenie w oczy może kompletnie zmienić wymienioną przez mnie kolejność...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 30 paź 2006, 20:43

Juz na nic nie zwracam uwagi, zostalam "zlowiona".
Nie wazne na co kobiety zwracaja uwage - wazne jest to , czym ta uwage przykuwasz. Jak Ci powiem , ze zwracam uwage na tlusty portfel i spory biceps - to wypchasz sobie obie te rzeczy ? Nie . Wiec po kiego grzyba chcesz wiedziec co kreci wszystkie kobiety na tym forum, skoro kazda Ci powie , ze jest to wyglad + dodatki . Odpowiedz jest niezmienna, a jakze rozna z uwagi na odmiennosc gustow. Kupuj cosmo <chory>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
klaustrofobia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 mar 2006, 22:57
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: klaustrofobia » 03 lis 2006, 21:34

KAROLA pisze:a kiedy ktos chce flirtowac to zwrcam uwage na spojrzenie, blysk w oku

heh czyli jednak ktos jeszcze na to zwraca uwage :D
na mnie spojrzenie działa i to bardzo :) a takie glebokie to juz w ogóle fiu fiu :D

jesli chodzi o wyglad to tez wysocy maja z gory plusa..

a charakter- szacunek do dziewczyny przede wszystkim! opiekunczosc i troskliwosc.. to ze sie mozna czuc przy kims bezpiecznie..
"...są takie chwile, że w duszy deszcz pada...
jedyne co chciałoby się teraz to płakać...."
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 04 lis 2006, 17:46

klaustrofobia pisze:heh czyli jednak ktos jeszcze na to zwraca uwage
na mnie spojrzenie działa i to bardzo a takie glebokie to juz w ogóle fiu fiu

na mnie nic tak nie dziala jak spojrzenie, czasem po prostu potrafi powalic <aniolek> i najczesciej liczy sie to pierwsze spojrzenie, a jak jeszcze do tego dolaczy taki slodki, tajemniczy polusmieszek ehh... <diabel> bo oczy sa najwazniejsze ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 04 lis 2006, 17:58

Hmmm, wydawalo mi się, że sie juz na ten temat wypowiadalam... <hmmm> wiec
Łukasz000 pisze:na co wy (dziewczyny) tak naprawde NAJBARDZIEJ zwracacie uwage przy wyborze partnera....
Moze nie przy wyborze... facet musi mnie sobą zainteresować. Musi mieć poczucie humoru na pewno. Jakos nigdy nie robilam selekcji pt "wybór partnera ".
Są rzeczy które cię przyciągają do czlowieka i tyle. Jeden moze miec swietny usmiech i kobiecie to wystarczydla innej facet powinnien mowic dziennie ze kocha ...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
zlo
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 18 lis 2006, 13:10
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zlo » 18 lis 2006, 19:44

Nie rozumiem czemu tak butujecie magika, myślę że mowa ciała odgrywa w kontaktach kluczową rolę a także zgadzam się z większoscia jego postulatów
Use your evil for your pleasure
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 18 lis 2006, 20:11

Dla mnie chłopak musi być po prostu interesujący! nie wiem jak to sprecyzować ;] dla ludzi może wydawać sie kim zwyczajnym a dla mnie ma być originalny i unikatowy ;] nie moge sie oczywiście z nim nudzić ;)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lis 2006, 12:32

ostatnio bawię się z niepruderyjnymi kobietami. I cokolwiek by mówiły o facetach-że facet musi mieć charakter, być pewny siebie, mieć to coś to kłamią paskudnie. Liczy się uroda, dbanie o siebie, wiek, bajer. Amen
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 15 sty 2007, 14:02

madzix:) pisze:Dla mnie chłopak musi być po prostu interesujący! nie wiem jak to sprecyzować ;]


Nie musisz wiedziec jak to sprecyzowac wystarczy ze my wiemy buzka ;)
Awatar użytkownika
Judyta
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 16 sty 2007, 22:49
Skąd: Kielce
Płeć:

Postautor: Judyta » 17 sty 2007, 20:22

Jak dla mnie musi być inteligentny, czuły, troskliwy, z poczuciem humoru, wyrozumiały, szczery, otwarty...
Jasne ze jak się dopiero co poznaje faceta to się patrzy na jego wygląd, ale później to nie ma najmniejszego znaczenia, wkońcu to nie takie ważne, ale również nie może budzić w partnerce odrazy :P:P
hmm co więcej zwracam uwage na jego zachowanie zarówno jak jestesmy sami jak i ze znajomymi...
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 17 sty 2007, 21:37

przede wszystkim:

poczucie humoru
ambicje
zadatki na dobrego ojca
przynajmniej 170 wzrostu
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości